<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:46 V75-7
V5-5
DD-2
THON HOTEL LINNE-LØPET
ELITEN
Varmblods 1609 m. Autostart. Maks 10 startende.
For alle 3-12-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-9 Plass : 2-1-9

1 2019: -3 -2 -0 -0 -1 -106 065 2018: -17 -6 -2 -1 -6 -602 968
Floris Baldwin (NL) 1609 1 Plass 892 800
7 år BRUN V v.Passing Renka (NL) K. Malmin Jarlsberg Travbane 4 08/7 - 09 / 5 1609 10,4a 51
e. Tanja de Bruin (NL) v. Dante Buitenzorg (NL) K. Malmin Momarken Travbane 5 30/6 - 08 / 10 1640 12,6a 33
Egil Andre Roa /Jessheim K. Malmin Forus Travbane 1 16/6 - 06 / 5 1600 11,5a 20
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Solvalla 0 26/5 - 11 / 5 2140 11,8a 79
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Åby 1 28/4 - 08 / 11 1640 11,0a 133
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -5 -2 -2 -6 -524 701
Photo Lavec 2 Plass 1 814 678
7 år BRUN H v.S.J.'s Photo* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 1 04/8 - 06 / 6 2100 11,8a 142
e. Joyful Lavec (US) v. Enjoy Lavec* (S) T. Solberg Biri Travbane 5 28/7 - 09 / 4 2600 14,4a 198
Nils Munkhaugen AS /Melhus T. Solberg Sørlandets Travpark 1 20/7 - 02 / 1 1609 11,7a 14
T. Solberg T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 08/7 - 10 / 2 2100 12,8a 414
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 3 10/6 - 02 / 2 1609 10,9a 60
3 2018: -10 -0 -3 -0 -5 -319 201 2017: -16 -3 -1 -4 -4 -952 174
B.B.S. Sugarlight (S) 3 Plass 8 979 002
9 år SVART V v.Super Light* (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 11 / 1 2100 br ag 495
e. Sugarsweet Sid (S) v. Sugarcane Hanover* (US) B. Goop Kalmar 6 24/6 - 10 / 10 1640 11,9ag 109
Stall Sugarlight & Gunnar Karlsen K. Kvasnes Solvalla 5 27/5 - 05 / 5 1640 11,6a 48
V. Hop Fredrik Solberg B. Goop Åby 4 12/5 - 07 / 4 1609 10,8a 114
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 6 31/3 - 11 / 6 2100 14,6a 64
4 2019: -8 -2 -1 -0 -4 -127 111 2018: -30 -6 -6 -6 -8 -634 525
Deep Sea Dream 4 Plass 2 475 636
11 år BRUN V v.Offshore Dream* (FR) S. Wassberg Bjerke Travbane 2 04/8 - 06 / 2 2100 11,8a 71
e. Nightlight v. Super News (US) S. Wassberg Biri Travbane 0 28/7 - 09 / 5 2600 14,5a 277
Bente Hvidsten /Alversund R. Hop Bergen Travpark 4 12/7 - 06 / 10 2640 15,2 26
L. Kolle Gaute Lura (T) T. Solberg Bjerke Travbane 3 27/6 - 06 / 4 2100 11,9a 43
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl S. Wassberg Bjerke Travbane 2 10/6 - 03 / 1 1609 10,8a 316
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -21 -6 -1 -2 -1 -313 494
Flashing Boko (S) 5 Plass 713 477
7 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) C. Hande Solvalla - 14/8 - 04 / 6 2160 dg 33
e. Exciting Kronos (IT) v. Viking Kronos* (IT) C. Hande Biri Travbane 3 27/7 - 04 / 10 1609 12,3a 41
Stall Øst & Litt Vest C. Hande Biri Travbane 1 27/7 - 08 / 1 1609 12,7a 25
H. Holm Severin Aarskog C. Hande Årjäng 1 14/7 - 01 / 4 1640 12,0a 22
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl C. Hande Årjäng 1 14/7 - 01 / 4 1640 12,0a 22
6 2018: -13 -1 -2 -5 -3 -240 000 2017: -15 -4 -3 -2 -2 -553 541
Patricia Hastrup (DK) 6 Plass 2 574 925
11 år BRUN HP v.Great Challenger (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 04/8 - 06 / 7 2100 12,5a 336
e. Isabella Hastrup (DK) v. Sugarcane Hanover* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 20/7 - 02 / 6 1609 12,0a 48
Odd Arne Torp /Slitu Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 10/6 - 02 / 3 1609 11,2a 107
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 10/6 - 07 / 8 1609 12,3a 1038
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 19/5 - 07 / 7 1609 10,8a 198
7 2019: -5 -2 -2 -0 -0 -325 234 2018: -18 -7 -2 -4 -1 -670 822
Donatomite (US) 7 Plass 2 262 511
7 år BRUN V v.Donato Hanover* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 0 04/8 - 06 / 9 2100 12,8a 17
e. Malvictorian (US) v. Malabar Man* (US) F. Hamre Årjäng 0 14/7 - 11 / 2 1640 09,9a 150
Gränstrav i Årjäng AB F. Hamre Bjerke Travbane 1 27/6 - 06 / 3 2100 11,3a 16
F. Hamre F. Hamre Bjerke Travbane 1 10/6 - 03 / 5 1609 10,7a 14
Mørkblå/lysblå todelt, reklame F. Hamre Bjerke Travbane 3 10/6 - 07 / 1 1609 12,0a 23
8 2019: -12 -1 -5 -1 -5 -184 109 2018: -27 -6 -8 -1 -4 -431 321
Radieux (IT) 8 Plass 3 563 217
9 år FUKS V v.Love You* (FR) S. Wassberg Forus Travbane 1 07/8 - 04 / 3 2040 13,4a 44
e. Dordogne* (IT) v. Viking Kronos* (IT) K. Kvasnes Biri Travbane 0 27/7 - 04 / 6 1609 13,9ag 30
Terje Svendsen /Haukeland K. Kvasnes Biri Travbane 2 27/7 - 08 / 5 1609 12,7a 22
S. Wassberg Gaute Lura (T) O. Wassberg Bergen Travpark 1 12/7 - 06 / 11 2640 15,1 52
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. O. Wassberg Bergen Travpark 1 12/7 - 06 / 11 2640 15,1 52
9 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -14 000 2018: -8 -0 -3 -2 -1 -110 663
Dancelli 9 Plass 946 242
8 år BRUN V v.Norvelous Hanover (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 08/8 - 04 / 6 2100 13,2a 39
e. New Winning (DK) v. Supergill* (US) E. Adielsson Åby 4 12/5 - 10 / 9 2640 13,1a 128
Per-Arne Claussen & Stall C.C. AS O. Mikkelborg Åby 3 28/4 - 10 / 3 2140 12,3a 66
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 04/4 - 03 / 4 2100 14,8a 74
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Solvalla 4 26/12 - 08 / 3 2140 15,8a 75
10 2019: -4 -2 -1 -0 -0 -50 000 2018: -15 -2 -0 -1 -4 -115 000
Photo Va Bene 10 Plass 1 491 057
11 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 10 / 1 2100 13,1a 1041
e. Corinne Simb (S) v. Somatic (US) M. Høitomt Bjerke Travbane - 27/6 - 06 / 7 2100 dg a 127
Lars Jon Olsson-Vidar Andersen M. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 13/6 - 06 / 10 2120 15,1 42
M. Høitomt E. Høitomt Momarken Travbane 0 17/3 - 05 / 3 2140 14,0a 188
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Høitomt Drammen Travbane 1 03/3 - 08 / 3 2100 14,3a 220