<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:15 V75-3
V5-1
GJENSIDIGE LØPET
ÅPEN KLASSE
Varmblods 2600 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 330.000 kr.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-7-3 Plass : 1-7-3

1 2018: -8 -6 -1 -0 -0 -200 000 2017: -13 -5 -3 -0 -3 -126 000
Bestbyarsenal (DK) 2600 1 Plass 416 949
5 år MØRKBR V v.The Liquidator (US) M. Olsen Orkdal Tråvpark 1 11/8 - 05 / 7 2120 17,2 14
e. Ashford (DK) v. Osman Bogø (DK) M. Olsen Leangen Travbane 1 30/7 - 06 / 13 2160 16,3 19
Stig Rønne /Trondheim G. Kanstad Leangen Travbane 1 14/7 - 06 / 11 2140 14,3a 26
M. Olsen Sissel Dragsten M. Olsen Leangen Travbane 2 09/7 - 01 / 5 2140 14,7a 45
rød m/gule ermer,rød ermstr,rekl. M. Olsen Leangen Travbane 1 28/5 - 08 / 8 2140 15,6a 42
2 2018: -19 -4 -2 -1 -10 -197 438 2017: -10 -2 -2 -2 -3 -81 654
Going Transs R. (NL) 2 Plass 315 269
5 år BRUN V v.Muscle Mass* (US) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 05 / 12 3120 16,1 465
e. Gyration Hanover (US) v. S.J.'s Caviar* (US) F. Hamre Jarlsberg Travbane 1 25/6 - 02 / 3 2609 14,8a 37
Morten Svenningsen /Lier F. Hamre Bjerke Travbane 5 09/6 - 10 / 7 3180 15,9 332
F. Hamre M. Gundersen Bjerke Travbane 5 23/5 - 08 / 3 2100 13,9a 151
Mørkblå/lysblå todelt, reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 1 02/5 - 05 / 9 2100 15,4a 19
3 2018: -4 -1 -1 -0 -1 -103 500 2017: -8 -2 -2 -1 -1 -205 000
C.C. Nosto 3 Plass 318 500
5 år BRUN H v.Thai Tanic H. Eggen Jarlsberg Travbane 1 07/7 - 05 / 1 2100 13,5a 37
e. Yes Kievitshof (DE) v. Coktail Jet (FR) H. Holm Bjerke Travbane 2 09/6 - 10 / 12 3180 15,8 132
Per-Arne Claussen & Stall C.C. AS H. Holm Bjerke Travbane 4 23/5 - 08 / 9 2100 13,6a 207
H. Holm Steinar Holm (T) H. Holm Momarken Travbane 0 17/4 - 01 / 6 2140 16,9ag 44
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bergen Travpark - 21/10 - 06 / 3 2100 dg a 29
4 2018: -12 -3 -3 -2 -2 -108 735 2017: -14 -8 -3 -0 -2 -127 142
Bastian Lendalund (DK) 4 Plass 242 776
5 år BRUN V v.Ens Snapshot (US) J. Dahlgaard Bjerke Travbane 3 30/5 - 06 / 4 2600 16,2a 26
e. Hunka Lendalund (DK) v. Carmody Lobell* (US) J. Dahlgaard Århus 3 02/4 - 05 / 2 2300 17,0a 31
Hans Petter Paulsen /Sandvika J. Dahlgaard Aalborg 4 25/3 - 04 / 7 2140 14,6a 46
O. Mikkelborg J. Dahlgaard Skive 1 24/2 - 05 / 7 2550 17,5a 28
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl J. Dahlgaard Skive 1 11/2 - 08 / 0 2020 18,4 14
5 2018: -17 -3 -1 -1 -7 -116 283 2017: -19 -1 -1 -3 -6 -86 538
Fairyman* (S) 5 Plass 304 664
6 år SVARTBRUN V v.Judge Joe* (US) M. Hultman Årjäng 4 14/8 - 04 / 10 2140 16,9a 152
e. Fairy* (S) v. Love You* (FR) M. Hultman Rättvik 0 04/8 - 10 / 3 1640 13,8a 163
Sverige M. Hultman Årjäng 1 13/7 - 05 / 11 1640 13,5a 238
M. Hultman M. Hultman Axevalla 7 03/7 - 03 / 2 1640 13,0a 150
tredelt hvit/blå/grå M. Hultman Örebro 4 18/6 - 02 / 10 2100 15,8a 404
6 2018: -14 -6 -3 -1 -3 -307 500 2017: -8 -4 -3 -0 -0 -113 000
Royal Baby 6 Plass 420 500
5 år MØRKBR HP v.Thai Tanic T. Solberg Bjerke Travbane 5 04/8 - 09 / 12 2600 15,4a 59
e. M. Baby (S) v. Fleur De Lis (US) T. Solberg Sørlandets Travpark 1 21/7 - 04 / 3 2140 15,6a 19
Morten Andersen-Frank Dewey T. Solberg Bjerke Travbane 1 20/6 - 07 / 12 2100 14,5a 85
T. Solberg Morten Andersen T. Solberg Bjerke Travbane 3 09/6 - 03 / 11 2100 15,0ag 46
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 1 23/5 - 05 / 7 2100 14,6a 21
7 2018: -14 -4 -3 -3 -2 -318 296 2017: -8 -1 -0 -3 -3 -49 500
Red Bar 7 Plass 367 796
5 år RØD H v.Revenue* (S) O. Østre Bjerke Travbane 3 04/8 - 09 / 2 2600 15,4a 300
e. Be My Lioness v. Cigar Bar (US) O. Østre Solvalla 6 27/5 - 01 / 1 1640 13,8a 78
Stall Red Bar O. Østre Bjerke Travbane 2 12/5 - 05 / 9 2100 14,2a 33
O. Østre O. Østre Klosterskogen Travbane 1 30/4 - 05 / 5 2100 16,0a 31
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane - 17/3 - 04 / 2 1640 dg a 16
8 2018: -17 -0 -2 -5 -8 -71 868 2017: -20 -2 -6 -2 -6 -110 000
Noir Sun 8 Plass 283 368
6 år SVART H v.Ens Snapshot (US) C. Antonsen Kala Landbane 2 12/8 - 07 / 4 1900 15,8a 44
e. Poa Noir v. Staro Showbiz (S) C. Antonsen Bjerke Travbane 2 30/7 - 03 / 1 1609 13,3a 58
Eirik Djuve /Sola C. Antonsen Sørlandets Travpark 6 21/7 - 04 / 6 2140 16,0a 761
C. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane 3 12/7 - 05 / 8 1640 14,6a 239
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Arvika 3 26/6 - 07 / 5 2500 16,4a 31
9 2018: -13 -4 -0 -2 -3 -114 991 2017: -13 -4 -1 -2 -4 -128 000
Federal Crown 9 Plass 322 491
7 år BRUN V v.Federal Flex* (US) R. Bjørnbeth Leangen Travbane 0 06/8 - 08 / 12 2140 17,0a 35
e. Crown Royalty (US) v. Wesgate Crown* (US) R. Bjørnbeth Bjerke Travbane 1 18/7 - 06 / 1 2100 14,2a 33
Ivar Haugen /Kyrksæterøra R. Bjørnbeth Leangen Travbane 1 09/7 - 01 / 2 2140 14,5a 37
R. Bjørnbeth Ivar Haugen P. Midtfjeld Leangen Travbane 1 22/6 - 07 / 12 1640 13,8a 109
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame R. Bjørnbeth Östersund 0 08/6 - 05 / 2 2140 16,1a 340
10 2018: -19 -7 -2 -2 -3 -159 610 2017: -17 -3 -1 -2 -5 -95 000
Tuileries (DK) 10 Plass 314 001
8 år BRUN V v.Ready Cash* (FR) J. Øveraasen Biri Travbane 2 22/7 - 08 / 2 1609 14,3a 13
e. Revolution F.R. (FR) v. Latinus (FR) J. Øveraasen Biri Travbane 1 15/7 - 03 / 8 2100 15,0a 16
Stall Tuileries J. Øveraasen Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 02 / 6 2100 14,9a 33
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) J. Øveraasen Bjerke Travbane 1 27/6 - 02 / 4 1609 13,9a 127
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Østre Jarlsberg Travbane 5 25/6 - 02 / 9 2609 16,8ag 620
11 2018: -16 -6 -2 -2 -4 -165 000 2017: -14 -4 -3 -2 -0 -105 000
A.D. Sleipner (DK) 11 Plass 326 944
6 år BRUN V v.Great Challenger (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 1 08/8 - 03 / 5 1609 12,8a 115
e. Golden Lady (DK) v. Sleipner* (DK) H. Kolle Jarlsberg Travbane 4 08/7 - 03 / 9 2100 15,4a 28
Stall Werktal H. Tvedt Bjerke Travbane 4 09/6 - 10 / 5 3180 15,9 173
H. Tvedt H. Tvedt Bjerke Travbane 1 14/5 - 01 / 10 2100 14,6a 19
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Momarken Travbane 1 08/5 - 02 / 7 2140 15,3a 23
12 2018: -15 -0 -1 -2 -5 -56 815 2017: -13 -2 -0 -1 -6 -64 186
Delamain 12 Plass 325 289
9 år BRUN H v.Herr Jægermeister* (S) N. Holm Kala Landbane 4 12/8 - 07 / 7 1900 16,0a 54
e. Madeline v. Putte Champo N. Holm Jarlsberg Travbane 4 05/8 - 06 / 1 1609 12,3a 536
Otto S. Gøperød-Anne B. Kristiansen N. Holm Axevalla 5 21/7 - 12 / 6 2140 14,7a 788
N. Holm Otto S. Gøperød J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 3 07/7 - 05 / 8 2100 14,1a 847
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame H. Brandstätter Bjerke Travbane 10 27/6 - 09 / 8 1609 13,6a 590