<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:30 V75-1
V4-3
GOMAN BAKERIETS LØP

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 500.000 kr.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-11-3 Plass : 1-11-3

1 2019: -4 -0 -1 -0 -1 -19 000 2018: -18 -5 -4 -3 -4 -433 400
Rapide Frecel 2100 1 Plass 676 900
6 år BRUN V v.Cantab Hall (US) F. Hamre Bjerke Travbane 1 06/8 - 05 / 6 2100 14,4a 39
e. Speedy Elling v. Super Arnie* (US) F. Hamre Jarlsberg Travbane 3 09/7 - 05 / 9 2100 15,3a 50
Stall Rapide Frecel M. Mestre Suner Bjerke Travbane 6 27/6 - 09 / 2 1609 13,0a 106
F. Hamre F. Hamre Jarlsberg Travbane 2 13/6 - 06 / 7 2100 15,6 87
Mørkblå/lysblå todelt, reklame F. Hamre Forus Travbane - 21/4 - 09 / 8 2040 dg a 229
2 2018: -17 -4 -2 -3 -4 -192 500 2017: -16 -4 -2 -3 -5 -262 220
Orlando Knick 2 Plass 514 720
5 år BRUN V v.Orlando Vici (FR) F. Hamre Sørlandets Travpark 1 12/8 - 06 / 8 2140 15,3a 15
e. Isabella Knick (S) v. Tap In* (US) F. Hamre Jarlsberg Travbane 5 05/8 - 06 / 2 1609 12,3a 45
Stall Handelsmann 2 F. Hamre Bjerke Travbane 4 25/7 - 08 / 12 1609 13,0a 97
T. Solberg Frode Hamre (T) F. Hamre Bjerke Travbane 2 25/6 - 04 / 14 2100 14,2a 21
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek F. Hamre Jarlsberg Travbane 3 01/6 - 07 / 6 2100 13,4a 31
3 2019: -8 -2 -4 -0 -1 -266 000 2018: -9 -2 -1 -2 -2 -89 491
Falcon Dragon (DE) 3 Plass 716 624
7 år BRUN H v.Love You* (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 6 04/8 - 08 / 5 2100 13,3a 36
e. Marianne Dragon (NL) v. Dante Buitenzorg (NL) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 16/7 - 06 / 4 2100 13,9a 14
Maria Tverbak Widnes /Horten E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 09/7 - 05 / 10 2100 15,0a 23
M. Høitomt K. Johansen Bjerke Travbane 0 04/6 - 05 / 14 2100 16,6a 29
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 28/5 - 04 / 14 2100 14,3a 25
4 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -15 000 2018: -10 -3 -2 -0 -0 -113 491
Double Spin 4 Plass 493 491
7 år BRUN H v.Adrian Chip* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane - 18/7 - 07 / 8 2100 dg a 197
e. Vinn De Luxe (S) v. Zerberus* (DE) E. Høitomt Årjäng 0 20/5 - 11 / 4 2140 br ag 15
Jan Svendsen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 02/5 - 08 / 5 2100 13,4a 25
E. Høitomt Evy Marie Brinch (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 18/4 - 08 / 10 2100 14,8a 36
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 1 28/3 - 02 / 5 2600 16,4a 35
5 2019: -2 -1 -0 -0 -1 -24 000 2018: -16 -3 -1 -1 -7 -116 064
Derby d'Estino 5 Plass 432 397
6 år BRUN H v.Quite Easy (US) M. Olsen Leangen Travbane 1 06/8 - 08 / 10 2140 16,0a 18
e. Selma d'Estino v. Super Arnie* (US) M. Olsen Bjerke Travbane 4 18/7 - 07 / 7 2100 12,8a 392
Magne Olsen-Marit Olsen M. Olsen Leangen Travbane 0 09/7 - 05 / 7 2140 16,6ag 44
M. Olsen M. Olsen Leangen Travbane 4 23/6 - 07 / 1 1640 15,5a 126
rød m/gule ermer,rød ermstr,rekl. M. Olsen Leangen Travbane 3 11/6 - 06 / 3 2140 15,5 g 16
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -17 -2 -0 -1 -3 -95 000
Skylander Hill 6 Plass 339 000
6 år MØRKBR H v.Thai Tanic O. Østre Bjerke Travbane 5 08/8 - 03 / 3 1609 13,5a 114
e. Glady L. v. Buvetier D'aunou* (FR) O. Østre Sørlandets Travpark - 20/7 - 07 / 7 2660 dg 92
Per Øyvind Hoksrud /Sundebru O. Østre Bjerke Travbane 0 09/6 - 10 / 11 3180 17,5 g 110
O. Østre Jan-Arne Raab (T) O. Østre Bergen Travpark 1 02/6 - 09 / 4 2100 14,2a 21
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 1 24/5 - 01 / 3 2100 14,1a 47
7 2019: -10 -1 -2 -1 -4 -79 000 2018: -25 -4 -3 -5 -6 -277 367
Revenue Lavec 7 Plass 546 118
6 år BRUN V v.Revenue* (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 05/8 - 06 / 6 1609 12,2a 31
e. Joyful Lavec (US) v. Enjoy Lavec* (S) L. Kolle Bjerke Travbane 1 25/7 - 08 / 10 1609 12,4a 34
Truls Roar Wivestad-Morten Wivestad L. Kolle Årjäng 3 14/7 - 09 / 10 2140 13,2a 979
L. Kolle Truls Roar Wivestad L. Kolle Sørlandets Travpark 2 01/7 - 06 / 4 2140 15,6a 57
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Blekkan Leangen Travbane 1 23/6 - 05 / 3 2140 16,4a 248
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -18 -2 -2 -2 -7 -105 373
Thomson* (S) 8 Plass 340 782
7 år M.BRUN V v.Standpoint* (US) T. Martinsson Åby 2 10/8 - 06 / 3 2140 14,4a 185
e. Elvina Hyppinge (S) v. Moment Of Magic* (US) K. Lindberg Åmål 1 29/7 - 05 / 4 2480 15,4a 45
Sverige K. Lindberg Arvika 2 19/7 - 06 / 5 2100 15,3a 28
T. Martinsson T. Martinsson Åmål 0 19/6 - 05 / 9 2080 16,8 73
Blå, lila vinkel i gult fält; vit T. Martinsson Färjestad 3 04/6 - 02 / 12 2140 14,8a 152
9 2019: -5 -1 -0 -0 -3 -42 000 2018: -16 -5 -1 -1 -4 -138 982
Spicy Challenger 9 Plass 466 482
7 år MØRKBR H v.Great Challenger (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 05/8 - 06 / 4 1609 11,9a 23
e. Dreaming Question v. Lasting Tribute (US) F. Hamre Sørlandets Travpark 1 01/7 - 06 / 5 2140 15,3a 15
Arne Petter Titland /Stathelle A. Akselsen Sørlandets Travpark 1 24/6 - 06 / 3 2140 14,2a 29
A. Akselsen Frode Hamre (T) F. Hamre Bjerke Travbane 0 10/6 - 13 / 11 2100 14,2a 163
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Solvalla 0 27/5 - 02 / 7 1640 12,2ag 195
10 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -9 000 2018: -21 -8 -2 -2 -7 -245 000
Lins Tanic 10 Plass 496 000
6 år MØRKBR H v.Thai Tanic P. Buer Bjerke Travbane 3 04/8 - 08 / 4 2100 13,0a 102
e. Linsybar v. Cigar Bar (US) P. Buer Sørlandets Travpark 1 20/7 - 07 / 8 2660 15,1 68
Stall Lins Tanic P. Buer Jarlsberg Travbane - 08/7 - 08 / 7 2100 dv6 a 275
P. Buer P. Buer Forus Travbane 1 17/6 - 08 / 9 2040 14,0a 33
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re P. Buer Bjerke Travbane 7 09/6 - 10 / 6 3180 16,0 204
11 2018: -4 -2 -2 -0 -0 -164 000 2017: -14 -5 -3 -1 -5 -248 000
Laser Tile 11 Plass 437 000
5 år SVART V v.Cantab Hall (US) K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 08/7 - 08 / 1 2100 12,0a 40
e. Vicky Diablo (S) v. Pine Chip* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 2 09/6 - 05 / 6 2100 12,9a 72
Jan Petter Sissener /Oslo K. Malmin Bjerke Travbane 2 23/5 - 08 / 1 2100 13,2a 13
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 1 25/4 - 06 / 4 2100 13,8a 18
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 1 16/12 - 02 / 1 2100 15,8a 18
12 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -0 -2 -4 -2 -106 593
Canadian Rolls 12 Plass 494 922
7 år BRUN H v.Archduke Kemp (S) A. Eggen Hoting 0 13/7 - 01 / 9 2060 18,7 g 37
e. American Rolls v. Dream Vacation* (US) A. Eggen Leangen Travbane 3 23/6 - 10 / 6 2640 19,1a 68
Rebecca Smith /Hovin I Gauldal J. Untersteiner Solvalla 0 26/5 - 12 / 7 3140 14,3 226
P. Midtfjeld Arild Eggen (T) P. Untersteiner Örebro - 05/5 - 11 / 3 3140 dg 923
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek T. Jansson Bollnäs 2 28/1 - 10 / 6 2140 16,1 56