<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:37 V75-4
V5-2
VG+ LØPET
ÅPEN KLASSE
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 200.000 kr.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-12-2 Plass : 3-12-2

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -31 500
Ambitious Voyager 1609 1 Plass 198 166
7 år BRUN V v.Pine Chip* (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 1 13/8 - 01 / 6 1609 13,9a 33
e. Ernis Flo (DE) v. Keystone Voyager (US) H. Tvedt Sørlandets Travpark - 13/5 - 01 / 3 1609 dg a 18
Stall Twits H. Tvedt Biri Travbane - 13/10 - 06 / 2 2100 dg a 40
H. Tvedt H. Tvedt Biri Travbane 1 25/8 - 06 / 6 1609 13,2a 56
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Drammen Travbane 0 12/8 - 02 / 10 2100 17,0a 48
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -4 -2 -6 -3 -170 023
Just Like Messi 2 Plass 212 023
6 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) Å. Tengsareid Årjäng 1 14/8 - 01 / 12 2140 16,0a 78
e. Jamilia (DE) v. Bosphorus* (US) A. Robertsen Bjerke Travbane 4 01/8 - 05 / 1 2100 15,5a 100
Merete Veum /Bøn K. Johansen Arvika 2 19/7 - 03 / 3 2500 18,3a 28
K. Johansen Øivind Hennie K. Johansen Arvika 3 26/6 - 03 / 9 2100 15,1a 68
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Arvika 2 26/6 - 09 / 2 2100 15,3 91
3 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -16 -6 -1 -1 -6 -260 500
Impression 3 Plass 342 500
7 år BRUN V v.Thai Tanic E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 29/7 - 05 / 9 1609 13,5a 19
e. Tigerlily v. Pine Chip* (US) T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 08/7 - 12 / 8 2100 14,5a 178
Stall Impression T. Solberg Bjerke Travbane 1 06/6 - 02 / 3 1609 13,2a 16
T. Solberg Tonje Fjelldalen A. Frønes Klosterskogen Travbane 1 24/5 - 02 / 11 1700 16,6ag 40
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 1 02/5 - 06 / 1 1609 13,5a 29
4 2019: -2 -1 -0 -0 -0 -60 000 2018: -10 -3 -4 -0 -2 -302 988
Humble Hill* (NL) 4 Plass 449 197
5 år SVARTBRUN H v.Conway Hall* (US) R. Bakker Wolvega 4 19/5 - 09 / 1 2100 13,9a 112
e. Millbar As (IT) v. Muscles Yankee* (US) D. Brouwer Wolvega 2 28/4 - 08 / 1 2100 14,7a -
Sverige R. Bakker Bahrenfeld 1 02/4 - 03 / 2 2200 15,6a 290
A. Akselsen Frode Hamre (T) R. Bakker Bahrenfeld 2 02/4 - 08 / 3 2200 15,0a 260
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv D. Brouwer Wolvega P 18/3 - 16 / 1 2100 17,7a P
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -16 -1 -3 -3 -5 -78 016
O.M. Corpentino (S) 5 Plass 169 016
7 år SVARTBRUN HP v.MagicCarpetRide* (US) O. Kjenner Årjäng 4 14/8 - 01 / 5 2140 16,4a 27
e. Savannah Simb (S) v. Probe* (US) O. Kjenner Jarlsberg Travbane 2 05/8 - 01 / 8 2100 15,0a 458
Jaran Gjerløw-Elisabeth Gjerløw O. Kjenner Bjerke Travbane 4 25/7 - 04 / 2 2100 15,3a 340
O. Kjenner Jaran Gjerløw O. Kjenner Årjäng 2 13/7 - 09 / 12 1640 13,8a 74
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Drammen Travbane 1 28/6 - 01 / 4 1700 14,2a 16
6 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -114 375 2018: -13 -1 -1 -2 -8 -91 320
Deepak Am* (S) 6 Plass 322 845
6 år LYSBRUN V v.Gift Kronos* (IT) P. Strømberg Årjäng 3 14/8 - 01 / 10 2140 16,3a 110
e. Flirt With Fortune* (US) v. Yankee Glide* (US) P. Strømberg Bjerke Travbane 1 30/7 - 05 / 6 2100 16,0a 155
Sverige P. Strømberg Arvika 6 19/7 - 03 / 7 2500 18,9a 42
P. Strømberg A. Eklundh Åby 5 31/5 - 07 / 7 2640 15,9 178
svart m/rødt sk.stk, hengsler, ermring P. Strømberg Årjäng 5 26/4 - 02 / 2 1640 13,0ag 91
7 2019: -5 -1 -1 -1 -0 -28 474 2018: -8 -2 -0 -0 -2 -36 199
Noble Dancer* (S) 7 Plass 202 675
6 år SVART V v.Credit Winner* (US) M. Hultman Romme 4 05/8 - 03 / 2 1640 13,8a 39
e. Honor Bright (S) v. Comets Tail* (US) M. Hultman Åmål - 19/6 - 04 / 12 2080 dg g 123
Sverige M. Hultman Årjäng - 01/6 - 01 / 3 2140 dg ag 64
M. Hultman M. Hultman Bjerke Travbane 1 12/5 - 02 / 7 1609 13,2a 25
tredelt hvit/blå/grå M. Hultman Bjerke Travbane 1 26/4 - 05 / 11 1609 14,8a 196
8 2019: -2 -1 -0 -0 -0 -16 000 2018: -14 -2 -2 -2 -2 -75 000
Gentle Design 8 Plass 176 373
7 år BRUN HP v.Gentle Tilly (S) D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 13/8 - 06 / 3 2100 15,0a 20
e. Designed Victory v. Alf Palema* (US) J. Stareng Bjerke Travbane 3 01/8 - 05 / 4 2100 15,2a 169
Stall Fam. Paulsen D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 09/7 - 06 / 10 2100 15,8a 69
D. Dalen Jane Helen Stareng (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 13/6 - 04 / 10 2120 16,0 94
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Stareng Bjerke Travbane 6 04/6 - 01 / 6 2100 16,1a 151
9 2019: -7 -4 -1 -0 -1 -101 000 2018: -16 -5 -3 -2 -4 -185 500
Harley D.E. (DE) 9 Plass 324 540
5 år MØRKBR H v.Main Wise As* (IT) F. Hamre Sørlandets Travpark 7 21/7 - 10 / 6 2640 16,0 56
e. Cindy T. Boko (NL) v. Andover Hall* (US) F. Hamre Jarlsberg Travbane 1 08/7 - 02 / 1 1609 12,5a 12
Morten Svenningsen /Lier F. Hamre Bjerke Travbane 2 25/6 - 05 / 2 2100 13,4a 18
F. Hamre F. Hamre Bjerke Travbane 1 09/6 - 02 / 6 2140 14,9 63
Mørkblå/lysblå todelt, reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 6 07/5 - 03 / 2 2100 16,9ag 17
10 2019: -8 -2 -2 -0 -4 -84 022 2018: -19 -5 -2 -2 -3 -142 500
Mikkel H.R. 10 Plass 319 522
6 år FUKS V v.Revenue* (S) E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 2 03/8 - 06 / 4 2609 17,2a 52
e. Hazy Metro v. Uronometro* (IT) E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 1 26/7 - 06 / 2 2500 17,0a 40
Lena Nilsen-Knut Jarle Nilsen E. Rennesvik Momarken Travbane 2 17/7 - 05 / 7 2640 16,5a 48
E. Rennesvik Jens Kristian Brenne (T) E. Rennesvik Kongsvinger Travbane 1 04/7 - 05 / 10 1600 14,9a 28
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Momarken Travbane 1 19/6 - 05 / 11 2140 16,3a 209
11 2019: -4 -1 -2 -0 -1 -52 000 2018: -19 -2 -1 -6 -5 -108 000
Graceland E.P. 11 Plass 232 500
6 år BRUN HP v.Muscles Yankee* (US) A. Berås Bjerke Travbane 0 15/8 - 07 / 10 2100 16,6a 847
e. Loving You E.P. (US) v. S.J.'s Caviar* (US) A. Berås Sørlandets Travpark 6 21/7 - 02 / 2 2140 16,1a 147
Stall Leona Joyline A. Berås Sørlandets Travpark 3 11/7 - 03 / 3 1609 13,5a 33
A. Berås A. Berås Sørlandets Travpark 3 24/6 - 03 / 8 2140 15,2a 32
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 1 14/6 - 01 / 9 2140 17,1a 73
12 2019: -3 -2 -1 -0 -0 -135 000 2018: -11 -5 -2 -3 -0 -225 014
Faust Boko (S) 12 Plass 479 716
7 år SVARTBRUN V v.Ready Cash* (FR) R. Bjørnbeth Bjerke Travbane 1 01/8 - 05 / 8 2100 13,9a 16
e. Rae Boko (S) v. Pine Chip* (US) M. Gundersen Sørlandets Travpark 2 21/7 - 02 / 1 2140 13,9a 15
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 09/7 - 06 / 7 2100 14,9a 16
M. Gundersen Geir Vegard Gundersen (T) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 08 / 10 1609 15,7ag 59
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 2 15/5 - 03 / 8 2100 17,3a 13