<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V75-5
V5-3
THON HOTEL LINNE-LØPET
ELITEN
Kaldblods 1609 m. Autostart. Maks 10 startende.
For alle 3-15-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-9.000-7.000-5.000 (7 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-7-8 Plass : 6-7-8

1 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -56 633 2018: -16 -2 -1 -3 -7 -430 747
Ingbest 1609 1 Plass 3 170 120
7 år SVART H v.Dotterud Teddy F. Hamre Drammen Travbane 1 11/8 - 04 / 6 1700 22,6a 130
e. Ing May v. Elding T. Solberg Östersund 0 25/7 - 07 / 12 2140 22,7a 241
Ragnar Løvseth /Skien T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 07/7 - 07 / 7 1609 20,4a 149
T. Solberg Frode Hamre (T) T. Solberg Bjerke Travbane 6 10/6 - 10 / 6 1609 19,9a 790
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Sørlandets Travpark 6 26/5 - 01 / 9 2200 22,7 19
2 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -14 500 2018: -14 -3 -0 -1 -5 -145 350
Hellin Faxen 2 Plass 2 292 732
10 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 11/8 - 04 / 7 1700 24,2ag 594
e. Nebbenes Faxa v. Røder O. Mikkelborg Östersund 0 25/7 - 07 / 10 2140 23,0a 574
Håkon Hermansen /Holmestrand O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 5 07/7 - 07 / 1 1609 20,5a 148
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 16/5 - 09 / 3 2100 23,7a 28
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 7 06/5 - 09 / 10 1609 21,5a 631
3 2019: -5 -2 -0 -0 -2 -50 974 2018: -13 -1 -0 -4 -5 -143 102
Særpefanten 3 Plass 3 617 398
14 år BRUN H v.Moe Odin O. Østre Drammen Travbane 3 11/8 - 04 / 4 1700 23,2a 54
e. Rilitha v. Alm Rigel O. Østre Östersund 3 25/7 - 07 / 1 2140 21,9a 340
Åge Johansen /Grålum O. Østre Årjäng 4 13/7 - 06 / 8 2160 22,7 125
O. Østre O. Østre Bjerke Travbane 3 16/5 - 09 / 1 2100 24,4a 108
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Biri Travbane 4 06/5 - 09 / 6 1609 21,4ag 1106
4 2019: -5 -2 -0 -0 -1 -146 450 2018: -16 -2 -1 -3 -4 -231 008
Ådne Odin 4 Plass 1 185 961
6 år SVART H v.Bork Odin T. Solberg Drammen Travbane 5 11/8 - 04 / 3 1700 23,6ag 55
e. Ådnes Stine v. Kos Knekten C. Jepson Rättvik 3 04/8 - 08 / 7 1640 22,4 g 32
Odd Ådnekvam /Salhus E. Høitomt Bjerke Travbane 1 25/7 - 07 / 11 2160 23,9 59
H. Holm Erik Killingmo (T) M. Jakobsson Årjäng 6 13/7 - 06 / 4 2140 23,6 58
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Solberg Momarken Travbane 4 30/6 - 06 / 9 2140 23,0a 83
5 2019: -2 -1 -0 -0 -0 -16 000 2018: -13 -4 -2 -2 -4 -197 240
Storm Odd 5 Plass 1 607 358
11 år BRUN H v.Storm Jo E. Høitomt Drammen Travbane 4 11/8 - 04 / 9 1700 23,5a 696
e. Søstra v. Elding B. Garberg Leangen Travbane 3 23/7 - 09 / 8 2680 27,1 29
Ola Martin Foss /Fannrem B. Garberg Leangen Travbane 1 02/7 - 01 / 7 1660 23,9 12
E. Høitomt Ola Martin Foss B. Garberg Leangen Travbane 0 23/6 - 09 / 5 2140 br a 232
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek U. Ohlsson Bergsåker 1 30/5 - 07 / 5 1640 21,3a 23
6 2019: -4 -1 -1 -2 -0 -290 000 2018: -13 -8 -2 -0 -3 -1 365 008
Odd Herakles 6 Plass 4 414 669
9 år SVART H v.Moe Odin A. Akselsen Åby 2 11/8 - 01 / 1 1640 19,2a 39
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Sørlandets Travpark 1 21/7 - 09 / 2 2609 23,1a 19
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 07/7 - 07 / 5 1609 19,8a 11
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Leangen Travbane 1 23/6 - 09 / 2 2140 23,6a 14
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 2 10/6 - 10 / 3 1609 19,4a 54
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -2 -4 -4 -0 -730 971
Kleppe Slauren 7 Plass 3 632 595
10 år BRUN H v.Sundbo Kravall* (S) K. Djøseland Åby 3 11/8 - 01 / 4 1640 19,5a 153
e. Gjømle Vinni v. Elding K. Djøseland Sørlandets Travpark 2 21/7 - 09 / 11 2609 23,1a 40
Stall Slauragjengen K. Djøseland Forus Travbane 2 17/6 - 05 / 9 2080 22,5 12
K. Djøseland K. Djøseland Bjerke Travbane 3 10/6 - 10 / 1 1609 19,7a 149
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Solvalla - 27/5 - 07 / 6 1640 dg a 106
8 2019: -6 -3 -2 -0 -1 -352 000 2018: -19 -13 -3 -2 -1 -1 250 803
Ulsrud Tea 8 Plass 6 649 357
12 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Drammen Travbane 2 11/8 - 04 / 1 1700 22,8a 15
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Sørlandets Travpark 1 21/7 - 07 / 4 2140 23,4a 16
Anita Wergeland /Dalsøyra K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 01 / 10 1609 21,2a 10
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Bjerke Travbane 7 10/6 - 10 / 8 1609 20,1a 211
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. S. Wassberg Solvalla 3 27/5 - 07 / 5 1640 20,0a 306
9 2018: -4 -2 -1 -0 -0 -173 000 2017: -1 -0 -1 -0 -0 -125 000
Åsrud Vilja 9 Plass 2 138 410
8 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) K. Malmin Sørlandets Travpark 2 21/7 - 07 / 12 2140 23,6a 36
e. Skattiana v. Eng Svarten K. Malmin Biri Travbane 1 13/7 - 05 / 5 2100 24,4a 12
Stall Vilja K. Malmin Bjerke Travbane 1 27/6 - 03 / 8 2160 26,1 34
K. Malmin Tor Ørjan Johansen T. Solberg Sørlandets Travpark 2 22/7 - 04 / 10 2140 23,0a 52
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Färjestad 0 01/10 - 09 / 7 2140 20,6a 302
10 2018: -6 -2 -0 -2 -1 -55 491 2017: -5 -1 -0 -0 -2 -26 500
Briskeby Rauen 10 Plass 1 812 908
10 år RØD H v.Bokli Eld E. Rennesvik Kala Landbane 3 12/8 - 06 / 10 1960 24,5 17
e. Briskeby Jenta v. Rappfot E. Rennesvik Årjäng 0 13/7 - 06 / 10 2160 23,0 175
Dag Erik Raastad /Roa E. Rennesvik Biri Travbane 1 29/6 - 06 / 1 1609 23,7a 31
E. Rennesvik Dag Erik Raastad E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 1 27/4 - 06 / 4 2120 25,4 13
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 3 22/4 - 02 / 7 2120 24,9 50