<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-3
HAUGSSIRIS LØP
DATOLØP - SPORTRAPP / POENG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 85.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-5 Plass : 2-1

1 2019: -10 -0 -0 -1 -6 -32 000 2018: -17 -0 -1 -1 -5 -28 991
Vesle Moi 2100 1 Plass 128 024
7 år BRUN HP v.Frisli To Jo D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 03 / 1 2100 30,5a 722
e. Vesle Gull v. Moe Odin O. Østre Klosterskogen Travbane 0 16/7 - 04 / 9 1700 30,0a 747
Stall We-Tan D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 25/3 - 05 / 8 2120 33,3 149
H. Holm Marita H Tangen-Svindland (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 15/3 - 03 / 3 2100 34,8 394
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 08/3 - 04 / 5 2100 36,4a 350
2 2019: -8 -1 -1 -1 -2 -48 000 2018: -19 -3 -0 -0 -7 -61 000
Tangen Marte 2 Plass 144 000
5 år SVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 5 04/8 - 02 / 6 2100 30,1a 63
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 5 25/7 - 03 / 5 1640 30,3 g 58
Stall Ida Christine B. Steinseth Biri Travbane 0 13/7 - 04 / 10 2120 31,9 g 133
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Leangen Travbane 0 23/6 - 04 / 3 2140 33,4 g 444
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 0 09/6 - 08 / 5 2120 31,7 g 302
3 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -23 -1 -1 -1 -11 -76 954
Victoria Solbacka 3 Plass 127 416
7 år SVART HP v.Åsajerven G. Austevoll Kala Landbane 6 12/8 - 03 / 6 1920 32,8 g 348
e. Polar Pila v. Pilmin E. Høitomt Momarken Travbane 0 17/7 - 08 / 9 2140 33,3a 55
Stall Solbacka D. Aarum Årjäng 0 02/7 - 04 / 9 1660 34,6 114
E. Høitomt Karoline Lund Solberg (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 06/6 - 04 / 11 1609 31,3ag 89
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 4 30/5 - 04 / 9 2160 30,1 358
4 2018: -11 -0 -1 -1 -4 -28 000 2017: -12 -0 -0 -0 -4 -15 000
Min Kuling 4 Plass 83 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling O. Østre Bjerke Travbane 0 18/7 - 02 / 4 2140 32,0 g 386
e. Tiona v. Lex Jon H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 07 / 6 2120 30,3 528
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet O. Østre Jarlsberg Travbane 2 25/6 - 08 / 5 2100 30,9a 200
G. Austevoll Gunhild C. Henriksen J. Drageset Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 04 / 6 2100 33,1 g 2739
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 03 / 7 1700 31,5a 296
5 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -16 000 2018: -15 -0 -3 -2 -6 -54 500
Lykke Ida 5 Plass 116 500
6 år BRUN HP v.Skibber Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 16/8 - 06 / 11 2100 dg a 83
e. Langaard Tiril v. Braute Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 01/8 - 02 / 10 2160 29,4 154
Jan Yngve Jacobsen /Haugesund Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 25/7 - 03 / 2 1640 29,0 78
O. Østre Enok Antonsen O. Østre Drammen Travbane 2 28/6 - 03 / 11 1700 32,3a 214
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame D. Dalen Bjerke Travbane 0 16/5 - 10 / 6 2140 32,9 321
6 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -3 -1 -3 -5 -79 000
Riga Viktoria 6 Plass 97 000
8 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor G. Austevoll Drammen Travbane 1 16/8 - 02 / 5 2100 29,4a 23
e. Engsnuppa v. Eng Svarten D. Dalen Bjerke Travbane 2 09/8 - 01 / 2 2100 30,1a 28
Ellen C. Koller-Odd Kjell Rasmussen D. Dalen Biri Travbane 5 13/7 - 04 / 3 2120 31,4 134
D. Dalen Ellen C. Koller D. Dalen Bjerke Travbane 4 20/6 - 09 / 11 2160 30,8 38
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Austevoll Biri Travbane 6 08/6 - 04 / 1 2600 31,4 g 53