<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1
V76
V76
Varmblods 2500 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 410.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-9-1 Plass : 3-9-1

1 2019: -8 -0 -1 -1 -3 -26 500 2018: -25 -3 -3 -4 -7 -186 000
Kemas Starlight (S) 2500 1 Plass 469 892
8 år M.BRUN HP v.Credit Winner* (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 06 / 8 1609 13,0a 331
e. Varna Boko (S) v. Viking's Way* (FR) D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 16/7 - 06 / 6 2100 14,7a 32
Stall Kristin & Håkon D. Dalen Bjerke Travbane 5 20/6 - 07 / 10 2100 14,9a 112
Å. Tengsareid Alexander Heisholt (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 13/6 - 07 / 12 2100 13,9a 281
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 24/5 - 06 / 9 1700 13,4a 142
2 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -28 -0 -2 -2 -12 -74 000
Lord Bexley 2 Plass 397 750
12 år SVART V v.Super Nick (US) I. Herbjørnrød Bjerke Travbane 0 15/8 - 05 / 7 2100 15,4a 535
e. Jato Frazer (US) v. Speedy Crown (US) M. Berdalen Klosterskogen Travbane 6 26/7 - 01 / 11 2100 16,1a 806
Lise Therese Halvorsen /Seljord M. Berdalen Klosterskogen Travbane 0 16/7 - 06 / 7 2100 15,4a 1316
K. Dalsbotten Lise Therese Halvorsen M. Berdalen Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 05 / 7 2100 16,0a 320
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek F. Nivard Bjerke Travbane 7 27/6 - 08 / 8 2100 15,2a 410
3 2019: -8 -1 -3 -0 -2 -60 000 2018: -17 -3 -4 -3 -5 -167 491
Make Me 3 Plass 410 491
7 år BRUN HP v.Make It Happen (US) D. Dalen Bjerke Travbane 4 04/8 - 09 / 11 2600 15,4a 538
e. Sceptre Boko (S) v. Alf Palema* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 3 25/7 - 06 / 8 2100 15,0a 98
Stall Precise A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 07/7 - 05 / 7 2100 14,2a 65
D. Dalen Alexander Heisholt (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 25/6 - 02 / 5 2609 15,0a 46
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 2 30/5 - 06 / 1 2600 16,0a 74
4 2019: -9 -0 -1 -2 -3 -76 500 2018: -19 -3 -2 -2 -6 -139 991
Soros Kronos* (S) 4 Plass 322 749
8 år SVARTBRUN V v.Varenne* (IT) H. Holm Klosterskogen Travbane 2 16/8 - 05 / 9 2100 17,1a 64
e. Honey Lavec (S) v. Malabar Man* (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 03/8 - 06 / 2 2609 17,3a 205
Sverige O. Østre Klosterskogen Travbane 2 26/7 - 06 / 1 2500 17,1a 68
O. Østre Thøger Malmstrøm O. Østre Sørlandets Travpark 3 11/7 - 05 / 11 2680 16,5 451
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 5 09/7 - 03 / 9 2100 16,3a 237
5 2018: -14 -0 -3 -1 -6 -65 500 2017: -10 -1 -2 -2 -3 -55 000
Creek's Brave 5 Plass 339 000
8 år BRUN V v.Staro Showbiz (S) I. Melby Leangen Travbane 7 06/8 - 08 / 8 2140 16,7a 2120
e. Creek's Vision v. Tamin Sandy I. Melby Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 08 / 7 3020 18,1 141
Tor Nyborg /Markabygda T. Mjøen Leangen Travbane 4 23/6 - 10 / 1 2640 19,4a 135
S. Jessen I. Melby Leangen Travbane 2 04/6 - 07 / 9 2140 15,3a 285
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek I. Melby Leangen Travbane 3 21/5 - 04 / 1 3140 17,8 121
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -0 -3 -1 -4 -42 500
P.O. Super Star (S) 6 Plass 413 464
10 år BRUN V v.Super Arnie* (US) L. Kolle Drammen Travbane 3 26/7 - 01 / 6 1700 14,1a 274
e. Mystic Joyment (S) v. Jeanne's Somolli* (US) L. Kolle Drammen Travbane 6 19/7 - 05 / 12 2100 15,6a 582
Geir Eivind Skjelde /Skien L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 10/5 - 06 / 2 2100 16,2a 692
L. Kolle Geir Eivind Skjelde L. Kolle Jarlsberg Travbane - 27/4 - 03 / 6 1609 g0 ag 546
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Undem Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 06 / 7 1700 16,8a 649
7 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -17 -1 -1 -1 -6 -50 500
Seabreeze Ås (US) 7 Plass 360 367
8 år RØD HP v.Deweycheatumnhowe* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 13/8 - 03 / 6 2100 15,4a 81
e. Wingait Ås (S) v. Mack Lobell* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 06/8 - 05 / 4 2100 14,7a 393
Helge Ellefsen /Porsgrunn G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 26/7 - 01 / 4 2100 15,5a 249
G. Austevoll Helge Ellefsen D. Dalen Sørlandets Travpark 0 01/7 - 06 / 2 2140 br ag 250
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 06 / 4 2100 17,3 g 266
8 2019: -8 -0 -1 -3 -1 -46 000 2018: -18 -2 -4 -2 -3 -109 500
S.M.K. Spirit 8 Plass 397 382
7 år BRUN V v.Bullchip R. Aarlie Bjerke Travbane 4 08/8 - 03 / 8 1609 13,5a 140
e. Andora Augustinu v. Prestigious Teachr* (US) R. Aarlie Sørlandets Travpark - 21/7 - 04 / 1 2140 dg a 91
Stall S.M.K. Spirit R. Aarlie Sørlandets Travpark 1 11/7 - 08 / 7 1609 13,0a 126
R. Aarlie E. Høitomt Bjerke Travbane 3 02/7 - 03 / 5 2100 14,7a 123
Svart/gull todelt, gull mansj, rek R. Aarlie Jarlsberg Travbane 4 25/6 - 02 / 4 2609 16,4a 144
9 2019: -5 -2 -0 -0 -1 -59 856 2018: -16 -3 -2 -2 -7 -201 472
Darco (DE) 9 Plass 504 957
9 år BRUN V v.Joker de Rozoy (FR) A. Rasmussen Bergen Travpark - 18/8 - 07 / 2 2100 dg a 58
e. Pine Spirit (US) v. Pine Chip* (US) P. Midtfjeld Biri Travbane 1 27/7 - 05 / 9 3120 16,1 47
Ottar Sætre /Nittedal H. Horpestad Bjerke Travbane 3 18/7 - 06 / 3 2100 14,6a 107
P. Midtfjeld Sigbjørn Kolnes (T) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 05 / 10 3120 15,7 g 320
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 09/6 - 10 / 14 3180 15,9 131
10 2019: -12 -0 -1 -0 -3 -18 000 2018: -23 -1 -0 -2 -7 -73 500
Vici Sun 10 Plass 415 000
8 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) A. Andersen Biri Travbane 5 10/8 - 07 / 1 2100 20,2a 131
e. Millsize v. Varenne* (IT) E. Høitomt Biri Travbane 4 27/7 - 05 / 7 3120 16,7 225
Anette Larsen /Våle A. Andersen Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 05 / 1 2100 16,0a 219
A. Andersen A. Andersen Sørlandets Travpark 4 24/6 - 06 / 4 2140 14,7a 374
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Bjerke Travbane 0 04/6 - 05 / 12 2100 16,3a 345