<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:42 V76-3


Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 48.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-4-9 Plass : 3-4-9

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -5 000
L.H. Celestine 2100 1 Plass 40 000
7 år MØRKBR HP v.Cosmic S.J. (US) L. Kolle Drammen Travbane 0 26/7 - 02 / 1 1700 20,2ag 268
e. Prilla Roos v. Soir Des Tibur L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 24/5 - 04 / 5 2100 18,7a 962
Lina P. Oulie-Hilde Sivertsen L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 10/5 - 04 / 2 2100 18,5a 145
V. Hop Lina P. Oulie K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 02/2 - 02 / 7 2100 19,7a 201
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 6 20/12 - 05 / 4 1700 18,9a 33
2 2018: -18 -0 -0 -2 -8 -31 500 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
I'm No Angel 2 Plass 31 500
4 år BRUN HP v.Smooth Moves (US) P. Johannessen Bjerke Travbane 0 30/7 - 01 / 5 2100 18,4a 487
e. Rainbow Treasure v. Victory Abroad* (US) P. Johannessen Sørlandets Travpark 0 20/7 - 04 / 6 2140 20,7a 942
Pål Henning K.Johannessen /Birkeland P. Johannessen Sørlandets Travpark 6 14/6 - 03 / 1 2140 18,7a 850
P. Johannessen P. Johannessen Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 04 / 5 1609 16,7ag 545
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr P. Johannessen Sørlandets Travpark 5 26/5 - 07 / 1 2140 17,9a 55
3 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -12 000 2017: -10 -0 -0 -2 -1 -17 937
Cæsar C.N. (DK) 3 Plass 40 581
4 år MØRKBR V v.Great Challenger (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 13/8 - 02 / 4 2100 18,1a 171
e. Tas Shamrock v. Lusty Hanover (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 23/7 - 02 / 9 2100 16,3a 64
Trine Nilsen-Elin Kristin Nilsen G. Austevoll Drammen Travbane 2 28/6 - 02 / 4 2100 16,7a 86
G. Austevoll Trine Nilsen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 28/3 - 04 / 3 2100 19,8ag 110
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl M. Gundersen Drammen Travbane 0 18/3 - 03 / 9 2100 19,1ag 72
4 2019: -3 -0 -1 -2 -0 -18 000 2018: -17 -1 -4 -1 -3 -60 500
Remana 4 Plass 93 500
5 år MØRKBR HP v.Revenue* (S) H. Storås Biri Travbane 0 10/8 - 05 / 11 2100 21,9a 190
e. Manita v. Tom Pedro H. Storås Bjerke Travbane 2 01/8 - 03 / 1 2100 16,9a 119
Arnold Søberg-Egil Olsen H. Storås Biri Travbane 2 22/7 - 02 / 1 2100 17,7a 266
H. Storås E. Høitomt Bjerke Travbane 3 04/6 - 03 / 1 2100 17,6a 56
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Bjerke Travbane 0 11/4 - 03 / 9 2100 18,6a 187
5 2018: -6 -2 -1 -0 -1 -34 000 2017: -2 -0 -0 -1 -0 -4 000
Tib Talisman 5 Plass 38 000
4 år SVARTBRUN V v.Cromwell (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 07 / 1 2100 18,1a 19
e. Tib Tiara v. Zerberus* (DE) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 31/5 - 03 / 1 2100 17,8a 22
Ole Morten Nilsen /Tjodalyng L. Kolle Bjerke Travbane 0 09/5 - 03 / 3 2100 17,3a 263
L. Kolle Ole Morten Nilsen E. Høitomt Bjerke Travbane 4 02/5 - 09 / 8 2100 17,0a 61
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 25/3 - 02 / 3 2100 17,7a 15
6 2018: -14 -0 -1 -0 -5 -16 000 2017: -9 -0 -0 -1 -3 -12 000
Logical Thunder 6 Plass 48 000
6 år BRUN V v.Judge Joe* (US) I. Lamvik Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 02 / 1 2100 21,6a 719
e. Logical Donella (US) v. Donerail* (US) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 07 / 5 2100 17,9a 533
Erik Valle /Son V. Hop Klosterskogen Travbane 6 26/7 - 03 / 8 2100 17,7a 484
Å. Tengsareid Connie Engebråthen (T) V. Hop Drammen Travbane 0 19/7 - 04 / 8 2100 18,0a 372
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 01 / 3 2100 17,4a 483
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -1 -3 -13 000
Del Rev E. 7 Plass 49 500
6 år BRUN HP v.Revenue* (S) J. Undem Klosterskogen Travbane 5 24/5 - 04 / 1 2100 18,0a 348
e. Delmonica v. Prakastian (US) J. Undem Klosterskogen Travbane 3 10/5 - 04 / 1 2100 18,0a 509
Vidar Fjellhaug /Porsgrunn S. Jessen Klosterskogen Travbane - 09/4 - 08 / 2 1700 dg a 274
S. Jessen Vidar Fjellhaug S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 15/3 - 04 / 8 1700 18,1a 388
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek A. Frønes Jarlsberg Travbane 0 02/2 - 02 / 4 2100 20,4a 417
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -1 -0 -3 -16 491
Cayman Bee (DK) 8 Plass 61 075
5 år BRUN V v.Okay Bee* (DK) D. Haugland Klosterskogen Travbane 2 16/8 - 02 / 6 1700 17,8a 163
e. Kay Bee (DK) v. Diamond Way (DE) L. Moen Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 07 / 6 2100 16,9a 1352
Stall Haugland Racing L. Moen Klosterskogen Travbane 5 26/7 - 03 / 5 2100 17,2a 411
D. Haugland Lisa Christine Haugland (B) D. Haugland Sørlandets Travpark 5 08/10 - 04 / 1 2140 18,3a 771
Grønn m/hvit stolpe,rekl. K. Ecce Charlottenlund 0 24/9 - 06 / 8 2000 17,3a 395
9 2019: -3 -0 -1 -0 -2 -14 500 2018: -11 -0 -1 -2 -6 -36 250
Stand Up 9 Plass 78 250
7 år BRUN H v.Gigant Neo* (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 13/8 - 04 / 7 2100 16,1a 55
e. Lovely Lexby v. Speedy Tomali (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 23/7 - 02 / 10 2100 15,9a 324
John Revheim /Ramnes J. Revheim Jarlsberg Travbane 6 09/7 - 01 / 12 2100 18,6a 363
E. Høitomt John Revheim (A) J. Revheim Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 03 / 7 2609 18,8a 86
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Revheim Jarlsberg Travbane 6 04/8 - 02 / 12 2100 17,5a 274
10 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000 2018: -12 -0 -0 -0 -1 -3 000
Pay Me Laday (S) 10 Plass 46 080
6 år BRUN V v.Text Me* (CA) J. Undem Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 03 / 9 2100 19,5ag 545
e. Broken Twill (S) v. Silver Pine* (US) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 02 / 10 2100 18,2ag 467
Arne Daniel Halvorsen /Rykene O. Reime Momarken Travbane 0 06/5 - 04 / 8 2140 17,5a 593
P. Kals Arne Daniel Halvorsen V. Hop Bjerke Travbane 4 03/5 - 02 / 2 2100 17,3a 84
Gull M/rødt sidefelt og ermer. O. Østre Drammen Travbane 0 19/4 - 01 / 8 2100 18,9a 228
11 2018: -7 -0 -0 -1 -2 -12 000 2017: -3 -1 -0 -2 -0 -38 000
Seventeenth Of May 11 Plass 50 000
4 år MØRKBR V v.Revenue* (S) D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 03 / 1 2100 br ag 87
e. Non Stop Laser (DK) v. Mr. Flirt* (US) D. Dalen Biri Travbane 0 18/5 - 07 / 6 2600 21,1a 82
Torstein Skjaker /Jaren D. Dalen Bjerke Travbane 6 09/5 - 03 / 6 2100 17,2a 299
D. Dalen Kjetil Helgestad (T) D. Dalen Bjerke Travbane 3 21/2 - 04 / 3 2100 16,3a 51
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 17/1 - 05 / 3 2100 24,6ag 24
12 2019: -5 -1 -1 -0 -2 -27 500 2018: -9 -1 -1 -0 -2 -26 474
Merkulov (S) 12 Plass 71 166
5 år BRUN H v.Pine Chip* (US) G. Antonsen Jarlsberg Travbane 1 05/8 - 07 / 5 2100 16,0a 28
e. Silky Sock (S) v. Firm Tribute* (US) P. Untersteiner Jägersro - 12/6 - 04 / 6 2140 dg ag 97
Mette Lise Vollebek-Tor Aandstad P. Untersteiner Jägersro - 29/5 - 08 / 6 1640 dg ag 119
G. Antonsen O. Samuelsson Jägersro 0 18/5 - 08 / 6 2140 24,4 g 148
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame O. Samuelsson Jägersro P 05/5 - 13 / 3 2140 18,0 P