<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1
HOPPELØP - V76
HOPPELØP - V76
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 40.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-7-6/10-7-8 Plass : 10-7-6-8

1 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -14 -0 -1 -0 -7 -29 000
Gylden Bris 2100 1 Plass 47 000
7 år SVART HP v.Stiv Kuling G. Austevoll Drammen Travbane 0 02/8 - 04 / 5 2100 33,7ag 239
e. Gylden Vår v. Bork Rigel V. Hop Biri Travbane 2 22/7 - 03 / 2 2100 32,0 144
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen V. Hop Bjerke Travbane 0 18/7 - 03 / 2 2140 32,9 421
V. Hop Magnus Billing V. Hop Kongsvinger Travbane 4 04/7 - 01 / 8 1620 33,3 27
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 5 25/6 - 09 / 13 2140 32,6 563
2 2018: -11 -5 -0 -0 -4 -84 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brødsjø Spika 2 Plass 84 500
4 år BORKET HP v.Spikeld T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 03/8 - 04 / 7 2100 30,1 65
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 20/7 - 10 / 4 2140 32,1a 218
Team Haugland E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 01/7 - 08 / 11 2160 33,5 49
T. Solberg Jan Anund Haugland V. Hop Jarlsberg Travbane 6 18/6 - 08 / 9 2100 33,9 85
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek V. Hop Klosterskogen Travbane 1 07/6 - 08 / 5 2100 35,8 84
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -11 -0 -0 -1 -7 -28 500
Engas Stjerneskudd 3 Plass 51 500
10 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) F. Hansen Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 03 / 6 2100 32,0arg 607
e. Engas Stjerne v. Rigel Jo F. Hansen Drammen Travbane 5 02/8 - 04 / 4 2100 31,6a 663
Monica Olsen-Ryum /Gullag F. Hansen Bjerke Travbane 5 22/3 - 06 / 3 2100 38,0a 645
K. Dalsbotten Monica Olsen-Ryum F. Hansen Drammen Travbane 4 03/3 - 01 / 7 2120 34,0 281
blå m/hvite bomber, mansjetter. F. Hansen Bjerke Travbane 5 21/2 - 01 / 8 2160 34,6 634
4 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -1 -3 -3 -5 -83 000
Kos Frigga 4 Plass 101 000
5 år BRUN HP v.Frigg Elden O. Østre Klosterskogen Travbane 7 26/7 - 05 / 8 1700 31,4ag 736
e. Kos Edda v. Kos Knekten J. Undem Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 04 / 3 2100 34,3ag 237
Odd Arne Aaland-Guro-Marie Aaland-Lundanes A. Akselsen Momarken Travbane 0 15/5 - 06 / 5 2140 33,0 g 220
O. Østre Odd Arne Aaland A. Akselsen Drammen Travbane 7 28/4 - 01 / 6 2120 32,8 666
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 09/4 - 03 / 11 2120 35,1 g 1179
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -3 -9 000
Tangen Tora 2120 1 Plass 86 253
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 25/3 - 05 / 7 2120 33,9 199
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 15/3 - 05 / 11 2140 34,0 80
Bjørn-Vidar Rød-Asbjørn Rød V. Hop Drammen Travbane 0 23/12 - 04 / 11 2100 32,4ag 435
D. Dalen Bjørn-Vidar Rød K. Johansen Bjerke Travbane 5 06/12 - 07 / 5 2160 31,3 68
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek V. Hop Sørlandets Travpark 0 11/11 - 01 / 4 2160 32,2 204
6 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -16 -1 -1 -5 -3 -60 000
Nord Skade 2 Plass 87 000
6 år SVART HP v.Briskeby Philip E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 12/8 - 02 / 6 2160 29,9 122
e. Frøy Perla v. Krembest E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 05/8 - 04 / 3 1609 dg a 20
Ketil R. Solvang-Maria Markussen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 20/7 - 11 / 2 2140 30,6a 101
E. Høitomt Ketil R. Solvang E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 01/7 - 03 / 6 2140 29,7 196
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 20/6 - 09 / 6 2140 31,5 280
7 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -3 -2 -6 -76 000
Kongs Nota 3 Plass 114 000
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 16/8 - 06 / 3 2100 31,0a 98
e. Stjerne Svarta v. Pilmin L. Kolle Bjerke Travbane 4 25/7 - 03 / 6 1640 29,3 25
Kjell Sagedal-Jan Sagedal L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 16/7 - 04 / 8 1700 29,5ag 473
L. Kolle Kåre Andersen (T) L. Kolle Drammen Travbane 1 28/6 - 03 / 7 1700 32,1a 41
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Momarken Travbane 4 02/4 - 07 / 11 2160 32,5 178
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -0 -2 -2 -9 -58 000
Brenne Brunett 2140 1 Plass 153 500
8 år BRUN HP v.Spikeld Å. Tengsareid Drammen Travbane 4 16/8 - 03 / 2 2100 31,0 99
e. Brenne Lita v. Mjølner Troll Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 09/7 - 04 / 4 1609 28,1a 147
Wenche Hole-Svein Hole Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 25/6 - 04 / 2 1609 26,4a 182
Å. Tengsareid Harald Martinsen (B) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 05 / 6 2100 30,6 295
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 07/6 - 02 / 3 1700 28,4a 130
9 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -20 -0 -0 -1 -9 -36 500
Kos Vinna 2 Plass 123 000
9 år BRUN HP v.Vinning Kos L. Pedersen Drammen Travbane 3 11/8 - 01 / 1 2100 30,4 391
e. Rigel Edda v. Alm Rigel J. Undem Jarlsberg Travbane 6 05/8 - 02 / 7 2100 31,1 780
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes J. Undem Klosterskogen Travbane 6 16/7 - 04 / 10 1700 29,3a 799
A. Akselsen Odd Arne Aaland A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 04 / 3 1609 31,2ag 1024
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Klosterskogen Travbane 8 14/6 - 05 / 1 2100 30,0 g 373
10 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -2 -0 -1 -9 -80 000
Magnums Mocca 2160 1 Plass 181 500
9 år MØRKBR HP v.Krageboen Ø. Austevoll Bergen Travpark 5 09/8 - 04 / 1 2100 30,0a 128
e. Trø Vesla v. Spikeld G. Austevoll Drammen Travbane 4 26/7 - 03 / 6 2100 29,9a 161
Inge Brusletto /Geilo G. Austevoll Bjerke Travbane 4 18/7 - 02 / 9 2160 30,0 440
G. Austevoll Inge Brusletto G. Austevoll Bjerke Travbane 8 18/6 - 03 / 2 2100 31,2ag 1152
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 0 25/5 - 04 / 8 1609 28,0ag 193