<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V76-2


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 15.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-7-2 Plass : 1-7-2

1 2018: -16 -3 -3 -0 -3 -74 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kor Ilja 2100 1 Plass 74 000
5 år MØRKBR HP v.Voje Faks Ø. Ruttenborg Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 04 / 2 2100 32,8 g 375
e. Kor Vindi v. Mørtvedt Jerkeld Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 7 26/7 - 04 / 3 2100 33,3ag 377
Heidi Raaen-Amund Raaen Ø. Ruttenborg Drammen Travbane P 19/7 - 20 / 10 2120 36,0 P
Ø. Ruttenborg Heidi Raaen D. Dalen Drammen Travbane - 21/6 - 02 / 9 2100 dg a 833
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Klosterskogen Travbane - 10/5 - 08 / 6 2120 dg 451
2 2019: -8 -1 -3 -0 -2 -63 500 2018: -9 -0 -0 -2 -6 -27 000
Fjellvang Frøkna 2 Plass 90 500
8 år BRUN HP v.Odins Kjempe M. Sørvik Kala Landbane 3 12/8 - 01 / 6 1900 34,3 g 345
e. Hoppsasa v. Järvsöfaks (S) J. Kvikstad Biri Travbane 6 08/6 - 08 / 8 2120 33,0 g 322
Leif Solemsli /Vang I Valdres J. Kvikstad Biri Travbane 4 11/5 - 08 / 7 2100 36,1 212
M. Sørvik M. Sørvik Momarken Travbane 4 06/5 - 07 / 1 2140 36,0 g 430
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek M. Sørvik Momarken Travbane - 05/12 - 08 / 1 2140 dg r 34
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -17 000
Turbo Teddy 3 Plass 17 000
4 år SVART V v.Dotterud Teddy O. Østre Kala Landbane - 12/8 - 01 / 1 1900 dg 80
e. Rapp Hege v. Pål Even O. Østre Jarlsberg Travbane 4 09/7 - 02 / 2 2100 33,1a 459
Christine Johannessen-Erik Gunnar Hansen L. Kolle Biri Travbane 7 29/6 - 08 / 13 2120 33,5 g 200
L. Kolle Christine Johannessen O. Østre Jarlsberg Travbane 7 13/6 - 08 / 1 2100 33,4 567
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Jarlsberg Travbane 8 01/6 - 08 / 8 2100 37,8 g 58
4 2019: -8 -1 -2 -0 -4 -72 000 2018: -12 -3 -3 -0 -2 -68 600
Jetalatotning 4 Plass 140 600
5 år BRUN V v.Voje Spik O. Rakstad Biri Travbane 0 17/8 - 03 / 2 2100 35,6 g 276
e. Haugdokka v. Mentor Mollyn C. Antonsen Kala Landbane - 12/8 - 04 / 13 1920 dg 133
Marielle Rakstad-Christopher Rakstad C. Antonsen Klosterskogen Travbane 2 16/7 - 07 / 1 2100 35,1 54
C. Antonsen Ole L. Rakstad (A) O. Rakstad Biri Travbane 7 15/6 - 02 / 11 2100 36,6 g 156
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Momarken Travbane P 06/5 - 20 / 3 2160 36,4 g P
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -8 500
Kolnes Linda 5 Plass 12 500
6 år SVART HP v.Bork Odin K. Bjørnerød Kala Landbane 4 12/8 - 04 / 14 1920 33,1 273
e. Vosseflya v. Kos Knekten K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 4 05/8 - 08 / 4 2100 36,3 g 138
Arne Chr. Rødby /Sylling T. Solberg Klosterskogen Travbane - 19/10 - 08 / 8 2100 dg 198
K. Bjørnerød Arne Chr. Rødby H. Holm Drammen Travbane 8 09/10 - 08 / 1 2100 37,2 g 70
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm H. Holm Drammen Travbane - 17/8 - 02 / 6 2100 dg 55
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -6 -15 000
Mykle Knekten 6 Plass 17 000
6 år MØRKBR V v.Troll Kos G. Antonsen Kala Landbane 6 12/8 - 04 / 10 1920 36,8 g 418
e. Thess Mina v. Elding G. Antonsen Momarken Travbane 0 17/7 - 03 / 3 2140 38,3 g 517
Jorun Nilsen /Mysen O. Kjenner Momarken Travbane 5 19/6 - 07 / 4 2140 35,0 353
G. Antonsen Ole L. Rakstad (A) O. Kjenner Momarken Travbane 7 06/5 - 07 / 3 2140 36,3 g 266
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame O. Rakstad Magnor Travbane - 01/5 - 06 / 1 2000 dg 360
7 2019: -5 -0 -1 -0 -3 -31 000 2018: -14 -4 -5 -2 -2 -172 000
Vital Vinter 7 Plass 203 000
4 år BRUN V v.Moe Svarten K. Løvdal Klosterskogen Travbane 2 26/7 - 08 / 4 2100 33,4 23
e. Vital Sjanell v. Elding K. Løvdal Sørlandets Travpark 2 01/7 - 08 / 1 2140 32,7 200
Stall Vital Vinter K. Løvdal Sørlandets Travpark P 24/6 - 20 / 4 2160 37,1 P
D. Dalen Kjell Løvdal (T) O. Gjeruldsen Sørlandets Travpark 06/8 - 22 / 6 1660 54,9 B
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 11/7 - 24 / 3 1640 00,9 g B
8 2018: -9 -0 -1 -0 -5 -33 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hage Odin 2120 1 Plass 33 000
3 år SVART V v.Bork Odin J. Eriksen Forus Travbane 6 14/8 - 07 / 9 2060 34,4 23
e. Torpa Fia v. Krembest T. Solberg Sørlandets Travpark 2 20/7 - 10 / 11 2140 31,8a 94
Stall Tuckers Corner J. Eriksen Forus Travbane 4 17/6 - 02 / 10 2060 36,3 22
J. Eriksen T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 13/6 - 08 / 5 2100 32,5 g 160
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 01/6 - 08 / 1 2100 35,8 g 56
9 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -18 -0 -3 -3 -7 -53 000
Solhøyulven 2 Plass 56 000
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder E. Gravdal Bjerke Travbane 5 15/8 - 09 / 11 2160 32,1 1055
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel E. Gravdal Bjerke Travbane 4 01/8 - 09 / 1 2140 34,0 252
Stall Frønes E. Gravdal Drammen Travbane 5 26/7 - 04 / 9 2100 33,0a 192
E. Gravdal Ulv Sverre Nilsen E. Gravdal Jarlsberg Travbane 6 09/7 - 02 / 1 2100 33,6a 80
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Biri Travbane 2 29/6 - 08 / 3 2100 33,2 166
10 2019: -7 -1 -0 -2 -4 -54 500 2018: -16 -0 -3 -3 -5 -47 000
Nubgards Stina 3 Plass 103 500
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy S. Wassberg Bergen Travpark 2 09/8 - 08 / 1 2100 33,0 26
e. Stuve Stjerna v. Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 0 18/7 - 03 / 6 2140 36,6 252
Inge Brusletto /Geilo G. Austevoll Biri Travbane 0 25/5 - 08 / 1 2100 36,7 g 53
G. Austevoll Inge Brusletto M. Gundersen Bergen Travpark 2 20/5 - 07 / 14 2120 32,5 45
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 10/5 - 08 / 3 2100 34,4 94
11 2019: -4 -0 -0 -1 -3 -11 000 2018: -12 -0 -2 -2 -8 -43 000
Gompen Gullet 4 Plass 54 000
6 år LYSBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld P. Kals Sørlandets Travpark 5 29/7 - 08 / 7 2160 33,8 g 269
e. Rise Bruna v. Troll Kos A. Frønes Sørlandets Travpark 6 20/7 - 10 / 10 2140 33,2a 642
Elin Gumpen /Nodeland A. Frønes Sørlandets Travpark 5 26/5 - 08 / 9 2160 33,0 g 116
A. Frønes Elin Gumpen A. Frønes Jarlsberg Travbane 4 04/5 - 03 / 5 2100 34,5a 75
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Jarlsberg Travbane 2 22/4 - 04 / 5 2100 33,8a 172
12 2019: -9 -2 -2 -0 -3 -57 500 2018: -18 -0 -1 -0 -9 -32 545
Maxey Melanin 5 Plass 102 045
5 år RØD H v.Stiv Kuling R. Hansen Kala Landbane 5 12/8 - 01 / 2 1900 34,4 134
e. Springtina v. Alm Rigel J. Hansen Årjäng 5 07/8 - 08 / 15 2160 33,2 g 178
Randi Merete Wahl /Hof J. Hansen Drammen Travbane 4 26/7 - 04 / 7 2100 33,0ag 246
R. Hansen R. Hansen Momarken Travbane - 17/7 - 03 / 10 2160 dg 230
Svart/hvit rutet m/gul erm & sidefelt R. Hansen Jarlsberg Travbane 6 25/6 - 09 / 9 2120 34,1 548
13 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -1 -0 -3 -16 000
Solhaugblesa 2140 1 Plass 49 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld I. Dahl Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 03 / 3 2100 32,0ag 458
e. Lovisa v. Järvsöfaks (S) I. Dahl Bjerke Travbane - 01/8 - 02 / 2 2140 dg 521
Tom Arve Knutsen-Ine Elisabeth Dahl H. Holm Drammen Travbane - 19/7 - 02 / 4 2100 dg ag 91
E. Høitomt Ine Elisabeth Dahl (T) E. Høitomt Momarken Travbane 4 12/7 - 02 / 9 2140 31,7a 80
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek I. Dahl Sørlandets Travpark - 01/7 - 03 / 8 2140 dg 511
14 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -14 -0 -2 -2 -4 -36 000
Sevrus 2 Plass 54 000
5 år SVART V v.Bork Odin H. Tvedt Jarlsberg Travbane - 13/6 - 05 / 9 2120 dg 843
e. Våler Frøkna v. Sokna Troll H. Tvedt Jarlsberg Travbane - 01/6 - 05 / 5 1609 dg a 197
Team Time H. Tvedt Klosterskogen Travbane 6 30/4 - 08 / 2 2100 32,5a 39
C. Engebråthen H. Tvedt Bjerke Travbane 3 25/4 - 10 / 10 2160 31,9 83
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. H. Tvedt Klosterskogen Travbane 7 09/4 - 03 / 14 2120 33,9 g 214
15 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -15 -2 -0 -1 -9 -59 000
Hippoline 3 Plass 70 000
5 år BRUN HP v.Lome Elden T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 13/8 - 03 / 4 2100 30,5a 106
e. Troll Molly v. Spang Best A. Akselsen Bjerke Travbane 6 01/8 - 09 / 10 2160 33,4 g 469
Ine Elisabeth Dahl /Skien A. Akselsen Drammen Travbane 0 19/7 - 02 / 5 2100 32,5a 436
T. Solberg Ine Elisabeth Dahl (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 07/6 - 04 / 1 2100 32,1a 81
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek J. Undem Klosterskogen Travbane 7 24/5 - 08 / 5 2100 33,9ag 127