Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15 V65-1
DELINGSLØP SPESIAL
DELINGSLØP SPESIAL
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 275.001 kr.
For 3-15-årige 240.001 - 450.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-3-1 Plass : 8-3-1

1 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -9 000 2018: -20 -7 -2 -4 -4 -210 583
Solkongen 2140 1 Plass 393 195
6 år SVART V v.Alm Viktor O. Sagholen Kala Landbane 1 12/8 - 06 / 3 1900 26,5 g 69
e. Lykkje Oleanne v. Åsajerven J. Hansen Drammen Travbane 4 19/7 - 03 / 5 1700 26,7ag 25
Terje Haglund /Mysen O. Sagholen Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 07 / 4 1600 27,0ag 79
O. Sagholen O. Sagholen Åmål 6 19/6 - 03 / 11 1700 28,0 g 21
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Årjäng 1 01/6 - 02 / 8 2140 26,4a 36
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -5 401 2018: -26 -3 -3 -3 -2 -174 737
Ra Tore 2 Plass 350 646
8 år BRUN V v.Horgen Tore O. Kjenner Bjerke Travbane 2 15/8 - 06 / 10 2100 27,0a 189
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) J. Mjølnerød Bollnäs 1 28/7 - 12 / 14 2140 27,3a 33
Jørgen A. Mjølnerød-Johannes A. Mjølnerød J. Mjølnerød Arvika - 06/7 - 09 / 6 2150 dg 67
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Hagmyren - 22/6 - 04 / 10 1640 dg a 86
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Biri Travbane 3 08/6 - 01 / 4 2100 26,7a 69
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -22 -1 -4 -4 -7 -111 991
Ingerø Mari 2160 1 Plass 375 375
9 år M.BORKET HP v.Bork Odin Å. Tengsareid Biri Travbane 4 10/8 - 04 / 6 2100 30,8a 232
e. Mørtvedt Mari v. Elding O. Østre Biri Travbane 3 27/7 - 06 / 11 1609 25,1a 2483
Frank Andre Skubberud /Ørje M. Gundersen Årjäng 0 14/7 - 12 / 15 2140 30,5ag 849
Å. Tengsareid Frank A. Skubberud E. Høitomt Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 07 / 7 1600 29,3ag 180
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Gundersen Momarken Travbane 2 19/6 - 03 / 3 2140 27,1a 56
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -3 -3 -4 -4 -245 166
Battimo 2 Plass 385 285
6 år MØRKBR H v.Dotterud Teddy C. Kjenner Rättvik 5 04/8 - 01 / 4 2160 26,2 42
e. Modena v. Moe Odin C. Kjenner Momarken Travbane 4 17/7 - 06 / 10 2140 26,2ag 18
Petter Landsrød /Kjøpmannskjær C. Kjenner Hagmyren 3 02/7 - 07 / 7 2160 25,1 74
C. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) C. Kjenner Hagmyren 1 22/6 - 07 / 7 2160 25,3 169
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek C. Kjenner Biri Travbane 1 08/6 - 01 / 9 2100 26,4a 52
5 2018: -9 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -0 -2 -2 -6 -65 000
Myrviks Anton 3 Plass 395 000
10 år RØD H v.Steinsvad Eld A. Stensen Bjerke Travbane 0 01/8 - 01 / 2 1609 br ag 662
e. Myrviks May v. Braute T. Lindbak Biri Travbane 0 22/7 - 05 / 5 1609 32,7ag 409
Mari Knutsen /Gran A. Stensen Biri Travbane 0 15/7 - 06 / 11 2120 28,4 786
O. Kjenner Erling Knutsen K. Malmin Biri Travbane 0 15/6 - 03 / 3 2100 29,6ag 1209
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Bjerke Travbane 0 31/1 - 07 / 9 1609 29,9a 1613
6 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 4 Plass 393 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Kala Landbane 4 12/8 - 06 / 6 1920 26,3 421
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 17/7 - 06 / 8 2140 27,0ag 942
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 07 / 10 1600 26,4a 1921
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 12/6 - 04 / 12 2200 28,0 895
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 15/5 - 01 / 5 2140 27,7ag 275
7 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -1 -0 -2 -33 000
Bleikli Faksa 5 Plass 430 000
10 år SVART HP v.Trø Faks K. Johansen Biri Travbane 0 27/7 - 06 / 1 1609 26,9ag 178
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp K. Johansen Biri Travbane 2 29/6 - 01 / 12 1620 25,1 73
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen G. Gundersen Biri Travbane 5 01/9 - 01 / 9 1609 26,1a 132
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 06 / 7 1609 26,2ag 468
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm G. Gundersen Biri Travbane 3 11/8 - 01 / 6 2100 27,4a 211
8 2018: -20 -5 -4 -2 -5 -150 824 2017: -26 -3 -5 -3 -10 -191 000
Lykkje Tveiten 6 Plass 434 460
6 år SVART H v.Tin Tveiten C. Antonsen Biri Travbane 2 10/8 - 04 / 1 2100 30,2a 25
e. Ylblesa v. Pajaprins C. Antonsen Bjerke Travbane 3 01/8 - 01 / 1 1609 24,6a 57
Edvard Lindalen /Fåvang C. Antonsen Momarken Travbane 1 17/7 - 06 / 7 2140 25,1a 133
C. Antonsen C. Antonsen Kongsvinger Travbane 5 04/7 - 07 / 11 1600 25,4a 76
Blå m/gul hestesko & tre ermringer H. Brandstätter Bjerke Travbane 2 27/6 - 04 / 2 2100 26,9a 66