<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-3
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP - TIDSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.35,0 og bedre.
For 3-årige med rekord 1.33,0 og dårligere.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 15 Duo : Trippel : 15-6-5 Plass : 15-6-5

1 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -8 -0 -1 -1 -5 -35 500
Sjø Bris 2140 1 Plass 40 500
4 år RØD HP v.Moe Odin G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 07/6 - 08 / 3 2100 35,9 55
e. Stjerne Sara v. Sjefen G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 01/6 - 08 / 3 2100 35,1 g 32
Stall Sjø Bris G. Flåten Jarlsberg Travbane P 27/4 - 20 / 7 2120 37,4 P
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
2 2019: -7 -0 -0 -0 -6 -21 000 2018: -12 -0 -0 -0 -8 -39 912
Krita 2 Plass 60 912
4 år SVART HP v.Tekno Odin H. Holm Biri Travbane 0 27/7 - 01 / 9 2120 36,6 678
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) H. Holm Biri Travbane 6 22/7 - 07 / 4 2120 36,6 g 118
Astrid Fossen-Ahne Fossen M. Jakobsson Årjäng 4 13/7 - 02 / 6 2140 36,0 488
H. Holm Stig Ingar Fossen (B) H. Holm Jarlsberg Travbane 8 19/5 - 01 / 1 2100 38,8 399
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane - 09/5 - 09 / 4 2140 dg 921
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Wik Viktor 3 Plass 3 000
4 år BRUN H v.Bork Odin M. Gundersen Biri Travbane - 10/8 - 09 / 7 2100 dg 14
e. Wik Ida v. Mørtvedt Jerkeld E. Tveter Bjerke Travbane P 01/8 - 22 / 6 2160 35,3 P
Cathrine Andersen /Bryne E. Tveter Momarken Travbane N 06/5 - 20 / 7 2160 43,0 r N
K. Johansen Monica Sønstegård (B)
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm
4 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Turbo Tore 4 Plass 2 500
4 år MELL.BR. H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane P 17/7 - 20 / 6 2160 41,3 g P
e. Marine Stjerne v. Lome Elden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 23/8 - 20 / 5 1660 03,3 g B
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 16/8 - 20 / 7 1660 54,5 B
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
5 2019: -3 -0 -2 -0 -0 -19 000 2018: -10 -1 -1 -3 -2 -56 000
Eiken 5 Plass 75 000
4 år BRUN H v.Lome Elden A. Akselsen Biri Travbane 4 27/7 - 01 / 3 2100 35,8 152
e. Lille Kristine v. Moe Odin A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 24/5 - 20 / 7 2120 38,5 P
Vidar Kalnes /Horten
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T)
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
6 2019: -7 -0 -0 -1 -4 -21 000 2018: -13 -3 -1 -2 -3 -112 500
Sikvelands Bork 6 Plass 133 500
4 år BORKET V v.Bork Odin K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 08 / 9 2100 42,9 g 1017
e. Seile Maia v. Slogum Jørn T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 01 / 2 2100 43,1 g 281
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik A. Valstad Momarken Travbane P 06/5 - 20 / 6 2160 43,3 P
A. Hagmann Jon Magne Vik K. Ødegaard Momarken Travbane 05/8 - 20 / 6 2160 52,1 B
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek K. Ødegaard Momarken Travbane 04/7 - 22 / 8 2160 52,0 B
7 2018: -8 -0 -2 -0 -4 -46 331 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Langlands Maja 2160 1 Plass 46 331
3 år SVART HP v.Moe Odin D. Aarum Lindesberg 2 26/7 - 06 / 2 2140 37,0 36
e. Stumne Saga v. Spang Best P. Midtfjeld Årjäng 5 13/7 - 02 / 3 2140 36,1 g 125
Kreativ Transport AS /Eidsberg E. Høitomt Momarken Travbane 8 19/6 - 07 / 10 2160 38,1 g 120
P. Midtfjeld Ronnie Hansen K. Johansen Biri Travbane 8 08/6 - 08 / 4 2100 34,1 82
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek K. Johansen Momarken Travbane P 31/5 - 20 / 3 2160 36,1 P
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -9 -30 044
Tors Spik* (S) 2 Plass 30 044
4 år BRUN V v.Spikeld P. Nilsen Årjäng 8 13/7 - 02 / 9 2160 38,7 401
e. Valle Lisa v. Braute C. Jepson Årjäng 0 02/7 - 06 / 15 2160 br g 317
Sverige M. Elgtberg Årjäng 6 09/6 - 03 / 6 2140 36,0 189
P. Nilsen Thor O. Mikalsen P. Nilsen Årjäng 4 01/6 - 08 / 3 2140 35,3 43
Blå, rött bröstband; blå P. Nilsen Årjäng 6 20/5 - 03 / 5 2140 34,8 1455
9 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -8 000 2018: -8 -3 -0 -1 -3 -79 000
Ask Viktoria 3 Plass 87 000
4 år BRUN HP v.Åsajerven G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 1 29/7 - 08 / 5 2160 33,1 g 61
e. Horgen Bente v. Elding E. Høitomt Biri Travbane 4 22/7 - 07 / 3 2120 33,3 23
Stig Flaata /Tinn Austbygd T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 05/7 - 08 / 2 2100 33,3 171
D. Dalen Malene Berdalen (T) V. Hop Jarlsberg Travbane P 25/6 - 21 / 5 2120 36,0 g P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
10 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -2 -1 -0 -5 -149 000
Tangen Frida 4 Plass 149 000
4 år SVART HP v.Moe Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 29/7 - 08 / 3 2160 33,6 32
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder T. Solberg Bjerke Travbane 4 30/5 - 09 / 9 2160 33,2 65
Anders Berntsen-Raymond Hope T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 19/5 - 01 / 2 2100 33,7 g 118
M. Høitomt T. Solberg Momarken Travbane 2 24/4 - 07 / 4 2160 34,3 46
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek T. Solberg Biri Travbane 1 06/4 - 08 / 1 2100 36,1 20
11 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -1 -1 -9 -106 840
Tangen Siri 5 Plass 106 840
4 år SVART HP v.Bork Odin M. Høitomt Sørlandets Travpark 3 29/7 - 08 / 6 2160 33,2 89
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk H. Tvedt Bjerke Travbane 5 30/5 - 09 / 11 2160 33,2 424
Anders Berntsen-Raymond Hope H. Tvedt Jarlsberg Travbane 7 19/5 - 01 / 3 2100 38,2 g 363
E. Høitomt Marius Høitomt (T) H. Tvedt Bjerke Travbane 6 09/5 - 09 / 10 2160 34,4 518
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Momarken Travbane 5 24/4 - 07 / 6 2160 35,1 g 189
12 2019: -4 -0 -1 -1 -2 -29 000 2018: -13 -0 -2 -2 -5 -54 000
Tuxi Temi 6 Plass 83 000
4 år BRUN HP v.Tuxi Titan S. Ruud Drammen Travbane 0 26/7 - 04 / 2 2100 33,5a 233
e. Inglinn v. Spang Best S. Ruud Jarlsberg Travbane 8 09/7 - 02 / 3 2100 34,4ag 228
Stall Tuxi S. Ruud Biri Travbane 3 29/6 - 08 / 7 2100 33,2 108
G. Gundersen Per Arne Ruud S. Ruud Jarlsberg Travbane 6 13/6 - 08 / 6 2100 33,4 1039
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer B. Steinseth Biri Travbane P 25/5 - 21 / 3 2100 39,7 P
13 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -12 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vestpol Kalla 7 Plass 12 000
3 år SVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 0 01/8 - 09 / 5 2140 39,7 g 110
e. Spang Pila v. Lome Elden E. Høitomt Drammen Travbane - 26/7 - 04 / 5 2100 dg ar 27
Monica Sønstegård /Sarpsborg E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 01/6 - 08 / 5 2100 34,0 60
E. Tveter Monica Sønstegård (B) V. Hop Jarlsberg Travbane 7 27/4 - 07 / 5 2100 35,1 28
Hvit m/røde sidef & svarte ermer, rek V. Hop Momarken Travbane P 17/4 - 20 / 3 2160 34,4 P
14 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -1 -1 -2 -32 491
Bokli Odin 8 Plass 32 491
4 år BRUN V v.Odins Eld V. Hop Årjäng 0 07/8 - 08 / 7 2160 33,9 g 51
e. Bokli Rikka v. Elding V. Hop Klosterskogen Travbane 1 16/7 - 07 / 6 2100 35,0 24
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Jarlsberg Travbane P 09/7 - 22 / 7 2120 36,1 P
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 10/8 - 21 / 1 1700 53,4 B
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Klosterskogen Travbane 30/7 - 21 / 4 1720 52,6 g B
15 2018: -4 -3 -1 -0 -0 -105 856 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Holte Kongen 9 Plass 105 856
3 år SVART H v.Særpefanten O. Østre Årjäng 1 14/8 - 06 / 6 2140 30,3 35
e. Juni Snella v. Høiby Kongen O. Østre Romme 2 18/5 - 02 / 2 1640 33,4 g 22
Lennart Bæverholm /Sandefjord O. Østre Momarken Travbane 1 24/4 - 07 / 1 2140 34,5 14
O. Østre O. Østre Momarken Travbane P 17/4 - 20 / 4 2160 33,1 P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 13/9 - 21 / 4 1640 45,9 g B