<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:40 V5-4
DD-1
SONNY COUNTS LØP.
MAX 600 - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 165.001 - 375.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-9-5 Plass : 10-9-5

1 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -3 -10 500
Lucille Bourbon 2100 1 Plass 195 500
6 år BRUN HP v.Love You* (FR) K. Kvasnes Biri Travbane - 08/6 - 20 / 4 2100 dgpp N
e. Light of Day (S) v. Buvetier D'aunou* (FR) S. Løvvold Momarken Travbane - 24/4 - 03 / 10 2140 dg a 65
Tommy Røssland /Gjøvik K. Kvasnes Bjerke Travbane P 11/4 - 20 / 4 2140 20,2 g P
J. Kvikstad Karina Ulvin Vudduaune (T) A. Robertsen Momarken Travbane - 05/11 - 02 / 11 2140 dg a 91
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler A. Robertsen Bjerke Travbane P 11/10 - 21 / 3 2140 21,4 P
2 2018: -11 -0 -0 -0 -6 -18 039 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Cadabra Transs R.* (NL) 2 Plass 202 951
9 år BRUN V v.Kadabra* (US) P. Strømberg Årjäng 5 07/8 - 04 / 10 2640 16,6ag 581
e. Little Ironlady (DE) v. Gridiron Lad (US) P. Nilsen Bjerke Travbane 9 30/7 - 05 / 15 2100 16,6a 1190
Sverige J. Pettersson Åmål 6 11/7 - 06 / 2 2080 16,5a 276
O. Østre Jörgen Pettersson (A) J. Pettersson Årjäng 5 09/6 - 08 / 9 2140 17,1a 62
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame P. Strømberg Årjäng - 06/5 - 10 / 2 2140 dg ag 115
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -0 -1 -10 -42 000
Johnny Boy F. (US) 3 Plass 220 000
8 år BRUN V v.Muscle Hill (US) C. Hande Biri Travbane 5 22/7 - 08 / 1 1609 15,1a 68
e. Half Ours (US) v. Andover Hall* (US) O. Kjenner Momarken Travbane 5 12/7 - 04 / 8 1640 13,7a 264
Arne Chr. Rødby /Sylling R. Gatt Bjerke Travbane 6 27/6 - 07 / 7 1609 14,5a 354
D. Dalen Anne Birkeland S. Høitomt Bjerke Travbane 7 04/6 - 04 / 12 2100 15,6a 468
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Eilertsen Bjerke Travbane 5 16/5 - 04 / 11 2100 14,6ag 307
4 2019: -5 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -8 -0 -1 -0 -0 -25 000
Goeie Gozer (NL) 4 Plass 227 798
6 år BRUN V v.Armbro Embellish* (CA) M. Gundersen Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 08 / 9 3020 17,8 g 153
e. Pin Up (NL) v. Yzeren Hein (NL) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 25/6 - 04 / 3 2100 21,6ag 74
Bjørnar Høgseth /Nyborg Å. Tengsareid Forus Travbane 0 16/6 - 03 / 10 3010 17,2 g 218
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 0 06/5 - 05 / 8 3120 17,3 g 148
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 25/4 - 04 / 11 2100 dg a 89
5 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -8 500 2018: -13 -2 -3 -2 -2 -99 000
Bleeding Heart (US) 5 Plass 344 500
8 år MØRKBR V v.Chocolatier* (US) K. Dalsbotten Jarlsberg Travbane 5 05/8 - 05 / 3 2100 15,4ag 123
e. Iris U.S. (US) v. Striking Sahbra* (US) L. Kolle Sørlandets Travpark 0 20/7 - 07 / 3 2660 15,8 179
Hestesport-Centeret AS /Skien L. Kolle Bjerke Travbane 2 16/7 - 05 / 5 2100 14,9a 125
L. Kolle Jane Helen Stareng (T) L. Kolle Momarken Travbane 3 15/5 - 04 / 8 2640 16,1a 119
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Biri Travbane 0 04/11 - 05 / 8 3120 17,1 298
6 2018: -11 -0 -0 -2 -3 -24 000 2017: -15 -2 -2 -2 -4 -87 500
N.Y. Zesty 6 Plass 274 500
6 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) H. Rogstad Leangen Travbane 0 06/8 - 05 / 6 2160 20,0 38
e. Double Trot (US) v. Muscles Yankee* (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 25/7 - 06 / 3 2100 15,5a 166
Tom Granheim /Fjellhamar L. Trudvang Bjerke Travbane 5 18/7 - 06 / 10 2100 14,8a 250
P. Midtfjeld Stian Eilefsen (T) V. Hop Momarken Travbane P 10/7 - 20 / 3 2140 17,1 P
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek H. Holm Momarken Travbane - 06/5 - 05 / 8 1640 dg a 600
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -1 -1 -8 -40 956
St. Michel Decoy 7 Plass 317 956
7 år LYSBRUN H v.Quatre Juillet* (FR) P. Midtfjeld Leangen Travbane 6 06/8 - 08 / 2 2140 16,5a 56
e. Top Car Wash Girl* (DE) v. Abano As* (DE) C. Hande Bjerke Travbane 6 23/7 - 05 / 10 2100 14,9a 760
May-Britt Frotveit /Skotterud C. Hande Åmål 6 11/7 - 03 / 5 2480 16,3a 150
G. Austevoll Tom Forkerud (T) O. Østre Magnor Travbane 0 01/5 - 04 / 2 2000 20,2 g 62
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl Å. Tengsareid Biri Travbane 0 23/3 - 05 / 6 2100 19,4a 120
8 2019: -6 -0 -0 -0 -4 -15 500 2018: -13 -1 -2 -1 -3 -55 500
Bivo Torkdahl (DK) 8 Plass 347 494
6 år BRUN V v.Text Me* (CA) T. Solberg Bjerke Travbane 2 13/8 - 03 / 9 2100 15,3a 50
e. Nobility (DK) v. Good As Gold* (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 26/7 - 01 / 9 2100 15,4a 248
Berit Kvernrød-Erik Korsvolla L. Kolle Biri Travbane 6 15/6 - 08 / 11 2100 15,0a 432
T. Solberg Erik Korsvolla T. Solberg Bjerke Travbane 0 09/6 - 10 / 8 3180 16,3 805
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 0 11/4 - 07 / 3 2600 17,3a 79
9 2019: -10 -2 -2 -0 -4 -77 500 2018: -17 -2 -7 -2 -4 -131 500
Massive Speed 9 Plass 389 000
6 år BRUN V v.Muscle Massive* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 7 06/8 - 05 / 1 2100 14,9a 34
e. Uganda (S) v. Spotlite Lobell* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 11/7 - 08 / 9 1609 13,3a 47
Stall Massive & Lars Gaute Bø Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 24/6 - 04 / 7 2140 15,0a 61
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 14/6 - 04 / 9 2140 16,1a 43
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 26/5 - 05 / 9 1609 14,6a 27
10 2019: -8 -1 -5 -0 -1 -73 000 2018: -20 -6 -1 -2 -4 -131 409
Dayenne Lane (NL) 10 Plass 407 060
9 år BRUN HP v.Sugar Trader (US) J. Juel Århus 1 29/7 - 04 / 9 2300 17,1a 59
e. Unity Zomerland (NL) v. Armbro Goal* (US) H. Kassir Nykøbing Falster 0 22/7 - 08 / 0 2180 17,0 g 119
Stine Helgestuen Edvinsen /Hønefoss E. van den Bergh Duindigt 3 24/6 - 03 / 7 2000 16,6a 56
K. Malmin Trond Anderssen (T) T. Kooyman NEDERLAND - 08/6 - 10 / 6 2100 dg 87
Mørkblå med gul reklame/bånd S. Stolker Wolvega - 01/6 - 07 / 11 2100 dg a 49