<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:10 V5-3
RIVANDAS LØP.

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 190.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-5-2 Plass : 7-5-2

1 2018: -16 -2 -0 -0 -7 -60 500 2017: -9 -1 -1 -1 -3 -66 000
Eikronja 2100 1 Plass 126 500
4 år BRUN HP v.Spikeld F. Hamre Jarlsberg Travbane 4 03/8 - 03 / 7 2100 30,4a 35
e. Lille Kristine v. Moe Odin V. Hop Biri Travbane 0 27/7 - 10 / 4 2100 31,6 g 73
Marie Helen Grønvold /Tjodalyng V. Hop Sørlandets Travpark 4 11/7 - 04 / 9 2140 27,7a 243
V. Hop Frode Hamre (T) A. Akselsen Leangen Travbane - 23/6 - 04 / 8 2160 dg 297
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Akselsen Bjerke Travbane - 09/6 - 08 / 10 2140 dg 268
2 2018: -15 -0 -0 -4 -6 -45 500 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -11 000
Lørje Trollet 2 Plass 194 500
9 år SVART V v.Lome Elden C. Hande Drammen Travbane 4 11/8 - 01 / 8 2120 29,7 187
e. Sorita Soberano v. Bork Rigel A. Akselsen Bjerke Travbane 5 30/7 - 02 / 9 2100 28,9a 361
Ann-Kristin Madsen-Aina Kristine Madsen D. Dalen Bjerke Travbane 0 16/7 - 02 / 4 2100 27,8a 233
C. Hande Aina Kristine Madsen K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 27/6 - 10 / 1 2100 31,2a 193
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek A. Akselsen Drammen Travbane 5 21/6 - 04 / 12 1700 29,0a 149
3 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -1 -3 -14 500
Bertekongen 3 Plass 131 000
10 år SVART V v.Moe Odin T. Gudmestad Drammen Travbane - 11/8 - 01 / 5 2100 dg 441
e. Liberta v. Pajaprins P. Johannessen Klosterskogen Travbane 0 26/10 - 05 / 8 2100 34,1arg 537
Torhild Hansen /Grimstad P. Johannessen Klosterskogen Travbane - 24/8 - 02 / 8 2100 dg a 352
G. Bachmann P. Johannessen Biri Travbane 0 16/7 - 02 / 9 2100 30,5a 200
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl P. Johannessen Jarlsberg Travbane 3 26/6 - 02 / 2 2100 temp g 414
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -0 -2 -4 -46 491
Hauglid Storm 4 Plass 186 991
9 år BRUN V v.Klack Jo* (S) H. Holm Årjäng 0 07/8 - 03 / 10 2140 30,2a 150
e. Hauglid Tina v. Lome Elden H. Holm Biri Travbane 4 27/7 - 10 / 10 2120 29,0 90
Øystein Klever /Leirsund H. Holm Drammen Travbane 3 21/6 - 04 / 8 1700 27,4a 28
H. Holm Øystein Klever H. Holm Momarken Travbane 1 31/5 - 01 / 5 2140 28,8a 60
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Horpestad Bjerke Travbane 0 04/4 - 07 / 3 2100 32,4a 262
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -4 -3 -4 -88 500
Hommes Ferrari 5 Plass 186 500
6 år MØRKBR H v.Tekno Odin E. Høitomt Biri Travbane 4 10/8 - 02 / 3 2100 33,9a 21
e. Kremtrolla v. Krembest E. Høitomt Biri Travbane 2 22/7 - 04 / 1 2100 28,8a 18
Stall Hommes Ferrari E. Høitomt Biri Travbane 1 13/7 - 03 / 1 1609 28,4a 34
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) J. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 01 / 8 2120 28,5 g 379
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Rasmussen Biri Travbane - 29/6 - 04 / 9 2120 dg 46
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -1 -1 -4 -58 000
Mollyn 6 Plass 196 500
7 år BRUN H v.Kasper Mollyn J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 4 05/8 - 03 / 9 2120 28,7 67
e. Viktoria Mollyn v. Spikeld J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 1 26/7 - 07 / 5 2100 29,1 55
Lars O. Romtveit /Skoppum J. Eilertsen Momarken Travbane 4 19/6 - 08 / 4 2160 30,5 57
J. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 4 11/6 - 04 / 4 2100 28,0a 268
Svart/gull skrådelt, hvit kant H. Tvedt Jarlsberg Travbane - 01/6 - 06 / 1 2100 dg a 181
7 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -6 -0 -1 -4 -197 500
Stumne Fyr 7 Plass 288 530
5 år MØRKBR V v.Joker Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 04/8 - 05 / 8 2100 30,0ag 61
e. Stumne Saga v. Spang Best Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 30/7 - 02 / 1 2100 dg a 13
Merete Viksås /Roa Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 16/7 - 02 / 3 2100 26,9a 53
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) A. Solhus Leangen Travbane 0 28/5 - 07 / 10 2140 30,2a 78
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Solhus Leangen Travbane 5 21/5 - 03 / 13 2180 31,1 g 30
8 2018: -16 -4 -1 -0 -4 -133 000 2017: -14 -0 -1 -2 -4 -42 000
Daragon 8 Plass 175 000
4 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 01 / 5 2609 br ag 253
e. Stjernesiri v. Elding D. Dalen Bjerke Travbane 0 01/8 - 04 / 4 2600 30,7ag 23
Jørn Eilertsen-Svein J. Guttormsen D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 08/7 - 01 / 7 2120 27,4 107
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) D. Dalen Leangen Travbane 0 23/6 - 08 / 5 2160 30,3 73
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 13/6 - 05 / 11 2140 28,6 74
9 2018: -7 -1 -0 -1 -2 -27 000 2017: -11 -1 -1 -0 -4 -72 000
Tem Jahn 9 Plass 147 000
5 år MØRKBR V v.Dotterud Teddy H. Holm Klosterskogen Travbane 0 08/3 - 05 / 6 1700 31,5ag 97
e. Temsølv v. Moe Odin H. Holm Bjerke Travbane - 01/3 - 05 / 7 1609 dg a 48
Stall Tem Jahn H. Holm Biri Travbane 3 23/2 - 01 / 2 2100 28,4a 64
T. Solberg Erik Killingmo (T) H. Holm Momarken Travbane 1 06/2 - 06 / 12 1640 28,2a 83
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek H. Holm Momarken Travbane 7 23/1 - 05 / 5 2140 32,4ag 45