<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
TIDE VERKSTEDS HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 450.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 4. juni 2018.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-8-2 Plass : 10-8-2

1 2019: -8 -0 -1 -0 -0 -6 500 2018: -12 -0 -2 -2 -2 -35 000
Chipie d'Yvi* (FR) 2100 1 Plass 253 793
7 år BRUN HP v.Overtrick F.R. (FR) P. Midtfjeld Leangen Travbane 3 06/8 - 07 / 9 2140 16,1a 38
e. Pretty d'Yvi (FR) v. Dahir De Prelong* (FR) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 26/7 - 01 / 7 2100 15,3a 82
Frankrike J. Roux FRANKRIKE - 10/5 - 08 / 2 2500 dg -
Å. Tengsareid Tom Forkerud (T) L. Utenlandsk FRANKRIKE P 30/3 - 91 / 0 2000 15,8 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam S. Pillon FRANKRIKE 0 19/3 - 08 / 16 2200 nc a 1630
2 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -21 -2 -5 -4 -5 -120 500
Barbarella (DE) 2 Plass 320 973
7 år BRUN HP v.Oscar Schindler SL* (DE) S. Wassberg Bergen Travpark 2 02/8 - 03 / 10 2100 16,2a 115
e. Babudsi (DE) v. Ditka Hanover* (US) S. Wassberg Bergen Travpark 6 19/7 - 06 / 8 1600 14,6a 36
Stall Midt Bu S. Wassberg Bergen Travpark 2 05/7 - 05 / 6 2100 15,4a 36
S. Wassberg Morten Midtun S. Wassberg Forus Travbane 6 17/6 - 09 / 6 2040 15,1a 50
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. S. Wassberg Bergen Travpark 0 07/6 - 05 / 8 2140 18,8 g 15
3 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -2 -1 -2 -5 -116 000
Synjo Diva 3 Plass 407 500
9 år MØRKBR HP v.Norvelous Hanover (US) J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 24/6 - 06 / 5 2140 br a 101
e. Synjo Actress v. Gunslinger Spur (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 09/6 - 06 / 11 1609 13,6a 879
Jan Petter Reinskau-Øyvind Medalen P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 3 24/5 - 06 / 10 1700 13,8a 40
A. Akselsen Jan Petter Reinskau P. Midtfjeld Biri Travbane 4 06/5 - 10 / 1 1609 12,3a 76
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 25/4 - 09 / 4 1609 13,1a 36
4 2018: -15 -0 -1 -1 -8 -54 491 2017: -21 -1 -0 -4 -7 -63 500
Sunrise Yankee (DE) 4 Plass 352 891
7 år MØRKBR HP v.Yankee Glide* (US) G. Austevoll Drammen Travbane 0 19/7 - 05 / 11 2100 16,2a 139
e. Bloomer Zoomer (US) v. Malabar Man* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 04/6 - 05 / 8 2100 15,8a 357
Linda Lehne /Krøderen L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 24/5 - 06 / 11 1700 14,0a 1031
L. Kolle Aleksander Rishovd L. Kolle Momarken Travbane 0 06/5 - 05 / 9 1640 13,5a 305
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Åby 0 28/4 - 12 / 15 2160 14,6 994
5 2019: -4 -0 -0 -2 -1 -16 500 2018: -21 -1 -6 -3 -5 -150 500
Nogara 5 Plass 434 212
7 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 2 08/8 - 03 / 9 1609 13,3a 62
e. Luckpenny San (S) v. Super Arnie* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 21/7 - 08 / 4 2140 15,2a 57
Stall Nogara K. Malmin Momarken Travbane 4 10/7 - 05 / 9 2140 14,0a 61
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 3 20/6 - 07 / 4 2100 14,6a 312
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Momarken Travbane 0 08/5 - 05 / 3 2140 br ag 50
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -1 -1 -0 -4 -39 711
Sentry Holmsminde (DK) 6 Plass 411 126
10 år MØRKBR HP v.Valley Sentry* (US) G. Austevoll Biri Travbane 4 10/8 - 07 / 7 2100 20,0a 163
e. Laddie Houston v. Running Sea* (US) C. Hande Momarken Travbane 2 12/7 - 05 / 6 1640 14,5a 505
Tom Forkerud /Skotterud C. Hande Arvika 5 16/6 - 03 / 3 2100 16,1 195
P. Buer Tom Forkerud (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 0 23/3 - 01 / 1 2100 18,6ar 352
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 07/3 - 08 / 6 2100 16,1a 513
7 2019: -3 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -19 -1 -3 -4 -8 -94 629
Ila Håleryd (S) 7 Plass 289 211
7 år MØRKBR HP v.Conway Hall* (US) R. Tvedt Bergen Travpark 3 09/8 - 06 / 9 1600 14,6a 109
e. Stella Håleryd (S) v. Alf Palema* (US) H. Tvedt Bergen Travpark 4 02/8 - 03 / 9 2100 16,3a 155
Per Erik Tvedt /Alversund R. Tvedt Bergen Travpark 3 19/7 - 05 / 7 1600 14,4a 105
R. Tvedt R. Tvedt Bergen Travpark 0 12/7 - 01 / 9 2140 16,9 155
Gul m/svart stolpe og ermstripe R. Tvedt Bergen Travpark 4 07/6 - 05 / 13 2140 16,8 64
8 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -5 500 2018: -17 -0 -3 -4 -6 -92 000
Queenswood (DE) 8 Plass 462 703
7 år BRUN HP v.Quick Wood (FR) O. Wassberg Bergen Travpark 4 02/8 - 02 / 1 2100 15,7 104
e. Excelent Melody (DE) v. Excel Hanover (US) O. Wassberg Bergen Travpark 4 12/7 - 01 / 8 2140 15,6 95
Team Gullet skal hem O. Wassberg Bergen Travpark 3 05/7 - 01 / 2 1100 11,0a 102
O. Wassberg O. Wassberg Forus Travbane 6 26/6 - 05 / 2 1600 13,9a 51
Rød m/blå ermer, reklame J. Rasmussen Bergen Travpark 4 21/6 - 04 / 11 2100 16,0a 74
9 2019: -4 -2 -2 -0 -0 -94 000 2018: -16 -3 -4 -1 -5 -154 903
Luxury Tile (S) 9 Plass 464 076
6 år BRUN HP v.Muscle Hill (US) V. Hop Bjerke Travbane 2 25/7 - 06 / 11 2100 14,9a 28
e. Moonbeam Hanover* (US) v. Cantab Hall (US) K. Malmin Momarken Travbane 5 30/6 - 03 / 6 2140 14,3 g 73
Vestmarka AB /Vøyenenga K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 13/6 - 07 / 11 2100 13,9a 179
V. Hop Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 2 06/6 - 07 / 5 1609 12,7a 102
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Malmin Bjerke Travbane - 30/5 - 06 / 9 2600 dg a 77
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -7 -2 -2 -1 -215 928
Highland Breeze 10 Plass 425 928
6 år BRUN HP v.Offshore Dream* (FR) G. Mikkelsen Forus Travbane 1 31/7 - 07 / 5 1600 14,7a 13
e. Cina Palema (S) v. Barbeque* (US) G. Mikkelsen Forus Travbane 1 24/7 - 07 / 8 2040 15,3a 17
Arild Michael Johannesen /Sandnes G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 11/7 - 08 / 10 1609 13,2a 34
G. Mikkelsen G. Mikkelsen Forus Travbane 3 17/6 - 09 / 4 2040 14,5a 18
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Bjerke Travbane 0 12/5 - 07 / 5 2100 14,1a 44