<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-3
DD-2
HVEEM ELEKTROS LØP
POENG SPESIAL
Varmblods 1609 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-12-årige høyest 440.000 kr. Også for 3-12-årige høyest 700.000 kr med høyest 250 poeng.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-8-7 Plass : 5-8-7

1 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -19 -2 -2 -4 -6 -139 000
Enjoythefuture S.C. 1609 1 Plass 378 000
8 år MØRKBR V v.Angus Hall* (US) V. Hop Bjerke Travbane 1 23/7 - 05 / 11 2100 13,7a 50
e. Taylor Seelster (US) v. Eager Seelster (US) K. Malmin Sørlandets Travpark 3 11/7 - 08 / 12 1609 13,3a 128
Hesteeiere.no - Enjoythefuture S.C. K. Malmin Kongsvinger Travbane 7 04/7 - 08 / 8 3020 17,4 98
K. Malmin Trond Anderssen (T) V. Hop Bjerke Travbane 6 12/5 - 07 / 4 2100 14,0a 244
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Biri Travbane - 06/5 - 04 / 6 1609 dg a 163
2 2018: -13 -3 -2 -2 -4 -133 454 2017: -14 -2 -2 -2 -4 -135 000
Support Kindness 2 Plass 435 454
8 år BRUNSVART V v.Olimede* (FR) J. Untersteiner Axevalla 3 21/7 - 09 / 9 1640 12,6a 127
e. Candy Hall v. Angus Hall* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 27/6 - 09 / 6 1609 12,5a 24
Lene Schjørlien-Henrik Schjørlien E. Høitomt Momarken Travbane 1 19/6 - 06 / 4 1640 13,5a 24
E. Høitomt Lene Schjørlien E. Høitomt Biri Travbane 5 25/5 - 05 / 7 1609 12,4a 113
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 2 06/5 - 04 / 1 1609 12,7a 62
3 2019: -6 -0 -1 -0 -2 -13 000 2018: -14 -1 -0 -1 -5 -36 250
Rocky Dun Dee 3 Plass 566 644
11 år RØD V v.Love You* (FR) A. Rasmussen Biri Travbane 0 22/7 - 06 / 4 2100 15,8a 648
e. Crysta's Power (DE) v. Crysta's Best* (US) A. Rasmussen Bergen Travpark 0 12/4 - 03 / 2 2100 15,9 727
Mai-Helen Rasmussen /Frekhaug C. Morken Bergen Travpark 0 05/4 - 08 / 8 2140 20,3 g 72
A. Rasmussen Marianne Rasmussen Ø. Austevoll Bergen Travpark 7 22/3 - 06 / 12 1600 15,9a 1900
Grønn m/gult sidefelt&erming,rekl. Ø. Austevoll Bergen Travpark 4 01/3 - 08 / 6 2100 16,9a 315
4 2019: -6 -1 -1 -1 -0 -29 000 2018: -29 -0 -2 -1 -14 -69 500
Önas Julius (S) 4 Plass 467 597
12 år BRUN V v.Juliano Star* (FR) J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 25/7 - 08 / 6 1609 14,2a 1052
e. Picabo Street (S) v. Demilo Hanover* (US) L. Trudvang Klosterskogen Travbane 2 16/7 - 06 / 3 2100 14,7a 691
Finn Arne Bakkeberg /Sørumsand M. Sørvik Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 06 / 3 1600 14,7a 1349
L. Trudvang Finn Arne Bakkeberg M. Mestre Suner Bjerke Travbane 10 27/6 - 08 / 1 2100 16,5a 664
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek H. Edvardsen Klosterskogen Travbane 5 14/6 - 02 / 6 2100 19,0ag 326
5 2019: -5 -2 -1 -0 -0 -145 948 2018: -17 -7 -2 -2 -1 -473 150
Always On Time 5 Plass 1 003 234
6 år BRUN V v.Revenue* (S) E. Høitomt Biri Travbane P 22/7 - 20 / 2 2100 19,6 P
e. Pinnafarina (US) v. Windsongs Legacy* (US) E. Adielsson Lindesberg - 04/7 - 10 / 7 1640 dg a 115
Mette Teigen /Vestfossen T. Solberg Bjerke Travbane - 09/6 - 07 / 4 2100 dg a 67
T. Solberg Kjetil Helgestad (T) M. Gundersen Solvalla - 27/5 - 06 / 4 1640 dg a 31
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek K. Malmin Åby 4 03/5 - 08 / 8 1640 11,8a 74
6 2019: -11 -1 -1 -3 -1 -43 000 2018: -22 -4 -2 -2 -8 -132 733
Place Your Bet (S) 6 Plass 383 362
8 år BRUN V v.Gift Kronos* (IT) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 08/7 - 06 / 7 1609 13,2a 208
e. Harriet Vane* (S) v. Tipadoras Hero L. (S) G. Austevoll Biri Travbane 1 29/6 - 05 / 8 1609 12,5a 54
Tommy Røssland /Gjøvik E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 18/6 - 05 / 1 2100 14,9a 211
G. Austevoll Karina Ulvin Vudduaune (T) M. Gundersen Biri Travbane 0 08/6 - 06 / 7 2100 15,4a 194
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl D. Dalen Sørlandets Travpark 5 26/5 - 05 / 10 1609 14,6a 314
7 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -20 500 2018: -26 -5 -3 -4 -8 -192 107
Giant Star 7 Plass 570 458
8 år BRUN V v.Thai Tanic B. Steinseth Bjerke Travbane 5 06/8 - 05 / 11 2100 14,8a 189
e. Scan Giant v. Giant Force* (US) J. Øveraasen Momarken Travbane - 19/6 - 02 / 8 2140 dg a 52
Inge Hansen /Elverum B. Steinseth Rättvik 3 11/6 - 03 / 1 2140 14,5a 49
B. Steinseth B. Steinseth Jarlsberg Travbane 6 01/6 - 07 / 8 2100 13,5a 255
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 4 25/5 - 05 / 2 1609 12,4a 192
8 2019: -7 -0 -0 -1 -5 -23 000 2018: -17 -1 -2 -0 -4 -52 476
Yankee Frecel 8 Plass 461 494
8 år SVART V v.Magnetic Power (US) O. Kjenner Momarken Travbane 0 17/7 - 04 / 3 2140 14,6a 356
e. She's A Mode L. v. Lindy's Crown (US) L. Antonsen Arvika 4 26/6 - 04 / 11 2100 ng4 a 348
Johnny Antonsen-Martine Karlsen L. Antonsen Arvika 0 26/6 - 09 / 8 2100 15,9 409
K. Johansen Lars Martin Antonsen (A) T. Solberg Bjerke Travbane 0 10/6 - 05 / 2 3140 16,2 1529
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm O. Østre Årjäng 4 20/5 - 11 / 9 2140 13,4a 301
9 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000
Hot Gun 9 Plass 347 500
10 år BRUN V v.Hot Chili Pepper T. Lindbak Bjerke Travbane 0 06/8 - 05 / 9 2100 15,6a 1230
e. Speedy Serena v. Speedy Tomali (US) T. Lindbak Bjerke Travbane 8 23/7 - 05 / 13 2100 15,0a 1297
Hans G Skiaker /Lena T. Lindbak Biri Travbane P 08/6 - 20 / 3 2100 18,8 g P
T. Lindbak Gunnar J. Hansen Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 22/5 - 05 / 1 1609 15,0a 286
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 16/3 - 02 / 6 2100 16,8a 91
10 2019: -5 -2 -0 -1 -2 -54 500 2018: -17 -2 -1 -3 -3 -81 000
Marchetti 10 Plass 507 500
7 år BRUN H v.Jetstile H. Storås Bjerke Travbane 3 25/7 - 08 / 4 1609 12,9a 96
e. Casablanca D. (DE) v. Rise And Shine (NL) H. Storås Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 08 / 3 2100 13,7a 346
Ragnar Hagelund /Auli H. Storås Leangen Travbane 5 23/6 - 10 / 5 2640 19,5a 30
H. Storås H. Storås Biri Travbane 1 15/6 - 08 / 9 2100 14,1a 49
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Bjerke Travbane 1 28/5 - 04 / 3 2100 13,7a 87