<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4
KRABY NÆRINGSPARKS LØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.30,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.28,5 og dårligere.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-5-8 Plass : 4-5-8

1 2018: -11 -0 -2 -0 -7 -33 447 2017: -6 -0 -1 -0 -3 -13 500
T.B.'s Trøll Tyr 2100 1 Plass 46 947
5 år BRUN V v.Feseth Lynet K. Kvasnes Biri Travbane 5 28/7 - 02 / 5 2100 34,2 78
e. Nordby Katla v. Spang Best K. Lunde Momarken Travbane 5 12/6 - 07 / 5 2160 31,1 140
Tore Bakken /Tangen K. Lunde Bjerke Travbane 6 16/5 - 01 / 10 2160 32,5 g 1163
K. Lunde Tore Bakken B. Steinseth Magnor Travbane 2 01/5 - 06 / 6 2040 33,7 32
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man K. Kvasnes Drammen Travbane 6 28/4 - 01 / 13 2120 32,7 77
2 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -38 000 2018: -19 -1 -3 -0 -3 -45 500
Børke Balderina 2 Plass 108 500
9 år BRUN HP v.H.G. Balder K. Johansen Biri Travbane 2 28/7 - 02 / 12 2120 33,1 g 521
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) K. Johansen Drammen Travbane 6 19/7 - 02 / 7 2100 32,4a 188
Erlend Rennesvik /Slattum O. Østre Kongsvinger Travbane - 04/7 - 03 / 1 1600 dg a 271
K. Johansen Hanne E. Ellefsrud K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 08 / 2 2100 33,5ag 73
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Biri Travbane - 15/6 - 06 / 8 2100 dg a 309
3 2018: -8 -2 -3 -1 -1 -55 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lille Halvor 3 Plass 55 500
6 år BRUN V v.H.G. Balder Å. Tengsareid Biri Travbane 1 28/7 - 02 / 1 2100 33,5 45
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) A. Stensen Bjerke Travbane 0 18/7 - 03 / 10 2160 31,7 162
Kristin Andersgaard-Stein-Erik Robøle A. Stensen Biri Travbane 2 29/6 - 03 / 1 2100 31,1 39
Å. Tengsareid Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Biri Travbane 2 08/6 - 08 / 6 2120 32,4 58
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Stensen Biri Travbane 1 11/5 - 08 / 5 2100 35,7 33
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -4 -2 -2 -4 -126 330
Valle Oda 2120 1 Plass 192 330
6 år BRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Biri Travbane 3 10/8 - 02 / 4 2100 33,7a 42
e. Valle Eldi v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 1 27/7 - 10 / 7 2100 29,6 42
Stall Oda B. Steinseth Bollnäs 4 08/7 - 02 / 3 2140 30,0 g 13
B. Steinseth B. Steinseth Årjäng 1 22/6 - 02 / 10 2160 28,7 40
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Rättvik 1 11/6 - 07 / 3 2140 30,6a 34
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -8 -2 -1 -1 -233 296
Storm Teddy 2 Plass 233 296
4 år LYSBRUN H v.Dotterud Teddy A. Sjoner Biri Travbane 1 27/7 - 03 / 10 2100 30,0a 16
e. Storm Pia v. Storm Jo A. Sjoner Leangen Travbane 1 23/7 - 08 / 13 2180 29,5 16
Glenn Ivar Helgheim /Trondheim A. Sjoner Bjerke Travbane 3 09/6 - 01 / 1 2140 29,3 54
A. Sjoner Glenn Ivar Helgheim A. Sjoner Leangen Travbane 1 04/6 - 11 / 5 2160 32,5 12
blå m/reklame på sv. stolpe A. Sjoner Leangen Travbane 1 21/5 - 08 / 8 2160 31,1 21
6 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -24 -2 -4 -3 -12 -113 000
Z.M.'s Lyntroll 3 Plass 204 000
7 år MØRKBR V v.Feseth Lynet A. Stensen Biri Travbane 5 10/8 - 02 / 7 2100 34,3a 36
e. Ulltrolla v. Perle Troll A. Stensen Biri Travbane 2 27/7 - 10 / 8 2120 28,9 284
Rolf Settem /Bolsøya L. Kolle Biri Travbane 3 22/7 - 04 / 6 2100 29,2a 113
A. Stensen Rolf Settem A. Stensen Biri Travbane 2 15/7 - 04 / 4 2140 29,9 71
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam T. Solberg Leangen Travbane 8 23/6 - 06 / 4 2140 33,6a 43
7 2018: -12 -1 -1 -2 -3 -43 000 2017: -15 -0 -1 -1 -4 -26 000
Frons Faksen 4 Plass 150 500
9 år MØRKBR V v.Trø Faks K. Malmin Drammen Travbane - 21/6 - 04 / 9 1700 dg a 446
e. Frons Nora v. Norprins* K. Malmin Biri Travbane 4 11/5 - 03 / 7 2100 31,2ag 1023
Runar Sognelien /Tyristrand K. Malmin Bjerke Travbane 6 25/4 - 03 / 7 2100 29,7a 236
K. Malmin Runar Sognelien D. Dalen Drammen Travbane - 05/4 - 04 / 7 1700 g0 ag 74
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Biri Travbane 1 23/3 - 02 / 1 2100 34,0a 52
8 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -14 -1 -3 -3 -5 -76 500
Rapid 5 Plass 119 000
10 år SVART V v.Tangen Scott G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 06/7 - 07 / 11 2120 30,0 70
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur G. Austevoll Biri Travbane 4 15/6 - 07 / 1 1609 28,9a 114
Toril Hansen /Blaker E. Høitomt Bjerke Travbane 2 16/5 - 10 / 10 2160 29,3 54
G. Austevoll Toril Hansen E. Høitomt Biri Travbane 2 06/5 - 12 / 5 2100 28,5a 53
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 3 20/4 - 08 / 6 2100 30,3a 104