<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
GOBB'S LØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.35,0 og bedre, 40 m. for tid 1.33,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.32,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-14-6 Plass : 7-14-6

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -6 -15 000
Effy 2100 1 Plass 20 000
6 år SVART HP v.Wik Stjernen M. Gundersen Biri Travbane 0 23/3 - 08 / 2 2100 39,6 391
e. Ellykke v. Bokli Balder G. Austevoll Momarken Travbane 4 06/3 - 07 / 8 2140 35,9 183
Åge R. Haugen /Brumunddal G. Austevoll Biri Travbane 9 23/2 - 08 / 13 2120 35,8 954
G. Gundersen Åge R. Haugen G. Austevoll Biri Travbane 5 16/2 - 07 / 6 2120 36,5 374
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 02/2 - 08 / 6 2120 36,7 45
2 2019: -8 -1 -2 -0 -4 -72 000 2018: -12 -3 -3 -0 -2 -68 600
Jetalatotning 2 Plass 140 600
5 år BRUN V v.Voje Spik C. Antonsen Kala Landbane - 12/8 - 04 / 13 1920 dg 133
e. Haugdokka v. Mentor Mollyn C. Antonsen Klosterskogen Travbane 2 16/7 - 07 / 1 2100 35,1 54
Marielle Rakstad-Christopher Rakstad O. Rakstad Biri Travbane 7 15/6 - 02 / 11 2100 36,6 g 156
O. Rakstad C. Antonsen Momarken Travbane P 06/5 - 20 / 3 2160 36,4 g P
Rød m/oransje skstk, kule & ermringer
3 2019: -7 -1 -1 -2 -2 -53 000 2018: -9 -1 -1 -0 -7 -58 000
Valle Grom 3 Plass 111 000
4 år BRUNBORKET H v.Bork Odin P. Johansen Biri Travbane 5 27/7 - 01 / 1 2100 35,9 142
e. Sunnmørsjenta v. Elding P. Johansen Biri Travbane P 13/7 - 21 / 1 2100 40,3 P
Stall Grom
T. Lindbak
mørkblå m/røde og hvite bånd, reklame
4 2018: -3 -0 -0 -0 -3 -6 563 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tinpila 4 Plass 6 563
6 år BRUN HP v.Tin Tveiten Ø. Ruttenborg Biri Travbane 4 10/8 - 08 / 3 2100 40,1 170
e. Skrugstad Svarta v. Lannem Sjur Ø. Ruttenborg Rättvik 6 04/5 - 09 / 4 2140 36,7 18
Arne Kr. Vestad-Ragnhild Bang Vestad Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 20/4 - 20 / 4 2100 35,6 P
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Biri Travbane 12/9 - 24 / 9 2120 03,5 g B
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 29/8 - 22 / 8 2120 59,5 B
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Åsrud Teddy 5 Plass 491
3 år RØD H v.Dotterud Teddy E. Rennesvik Årjäng 0 07/8 - 08 / 6 2140 35,4 180
e. Skattiana v. Eng Svarten A. Wolden Bjerke Travbane P 20/6 - 21 / 4 2160 38,8 P
Fredrik Eng-Jørgen Eng
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T)
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -0 -0 -1 -3 -10 000
Kims Stjerna 6 Plass 15 500
7 år MØRKBR HP v.Tin Tveiten K. Mathisen Momarken Travbane 6 17/4 - 07 / 6 2140 38,0a 512
e. June v. Pajaprins A. Stensen Biri Travbane 8 09/3 - 08 / 4 2100 37,0 484
Arne M. Øyen /Østre Gausdal O. Mikkelborg Biri Travbane 0 23/2 - 08 / 7 2100 37,6 396
K. Mathisen Arne M. Øyen K. Mathisen Biri Travbane 8 12/1 - 03 / 6 2100 37,8 660
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek Ø. Mathisen Biri Travbane 0 20/10 - 03 / 5 2100 38,0 354
7 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -17 000 2018: -7 -2 -1 -1 -3 -54 500
Nord Sjur 7 Plass 71 500
5 år SVART V v.Lome Elden J. Kvikstad Biri Travbane 2 10/8 - 08 / 1 2100 39,7 g 31
e. Nydelig v. Pål Even J. Kvikstad Momarken Travbane 4 10/7 - 07 / 3 2140 35,2 78
Elin Hong /Tretten J. Kvikstad Biri Travbane P 29/6 - 21 / 2 2100 38,3 P
J. Kvikstad Elin Hong
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -5 000
Trollanne 8 Plass 10 000
12 år BRUN HP v.Sokna Troll D. Dalen Bjerke Travbane P 01/8 - 22 / 5 2160 35,7 P
e. Eld Riga v. Elding D. Dalen Biri Travbane - 22/7 - 03 / 1 2100 dg 521
Gudbrand O. Skiaker /Jaren K. Mathisen Biri Travbane - 13/7 - 08 / 5 2120 dg 780
D. Dalen Gudbrand O. Skiaker E. Høitomt Momarken Travbane - 29/3 - 03 / 3 2140 dg r 447
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Gundersen Biri Travbane 8 16/2 - 08 / 6 2120 36,0 242
9 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -2 500 2018: -10 -1 -0 -3 -3 -26 000
Martemi 2120 1 Plass 49 409
5 år BRUN HP v.Dotterud Teddy R. Walsøe Leangen Travbane 7 06/8 - 02 / 8 2160 33,8 326
e. Vikan Brauta v. Braute R. Walsøe Leangen Travbane 3 23/7 - 02 / 6 2160 34,5 142
Anita Strand /Bjugn R. Walsøe Leangen Travbane 0 14/7 - 07 / 2 2140 35,1 909
R. Walsøe R. Walsøe Leangen Travbane 0 02/7 - 05 / 2 2140 34,8 g 1262
hvit m/blå harlequin rute&ermstrip,rek R. Walsøe Leangen Travbane 7 11/6 - 01 / 4 2160 35,6 1304
10 2019: -5 -0 -1 -1 -1 -14 000 2018: -13 -2 -2 -0 -3 -47 000
Helmen Terna 2 Plass 61 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor A. Stensen Biri Travbane 1 10/8 - 09 / 8 2100 40,6 123
e. Eldama v. Elding A. Stensen Momarken Travbane 5 10/7 - 07 / 8 2140 35,5 g 73
Paul Helmen-Pål Jacob Helmen M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 01 / 6 2100 36,8 g 67
A. Stensen Paul Helmen M. Gundersen Biri Travbane 0 18/5 - 04 / 8 2100 35,0 g 87
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam G. Gundersen Biri Travbane - 11/5 - 08 / 8 2100 dg 48
11 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 474 2018: -19 -1 -1 -1 -12 -64 988
Horgen Elvy* 3 Plass 68 462
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) P. Thuresson Kala Landbane 4 12/8 - 01 / 3 1900 34,3 611
e. Horgen Elin v. Elding P. Thuresson Bjerke Travbane 5 01/8 - 09 / 2 2140 34,2 452
Sverige P. Thuresson Romme - 27/7 - 08 / 15 2160 dg g 839
P. Thuresson P. Thuresson Momarken Travbane 6 17/7 - 03 / 4 2140 34,7 594
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Kongsvinger Travbane 5 04/7 - 01 / 5 1600 35,6 257
12 2018: -5 -1 -0 -0 -1 -12 000 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000
Valle Bris 4 Plass 16 000
5 år MØRKBR V v.Bork Odin A. Stensen Biri Travbane - 29/6 - 08 / 14 2120 dg 97
e. Ødelistjerna v. Pål Even A. Stensen Biri Travbane 1 15/6 - 02 / 1 2100 35,6 28
Steinar Nygård-Andreas S. Nygård A. Stensen Biri Travbane 0 23/2 - 08 / 3 2100 br rg 161
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Biri Travbane 4 15/12 - 08 / 7 2100 34,4 199
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Stensen Biri Travbane P 10/11 - 20 / 5 2120 38,4 P
13 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -10 -0 -1 -3 -5 -34 000
Helmin Lykke 5 Plass 39 000
8 år MØRKBR HP v.Steinsvad Eld S. Helmen Momarken Travbane 3 17/7 - 03 / 7 2140 34,2 111
e. Risendals Blesa v. Spang Best S. Helmen Momarken Travbane 3 10/7 - 07 / 2 2140 34,6 366
Iver Helmen /Gran S. Helmen Biri Travbane 6 23/3 - 07 / 8 2100 38,5 g 198
S. Helmen S. Helmen Biri Travbane 6 16/2 - 07 / 2 2100 37,4 132
grønn m/brunt hestehode K. Mathisen Biri Travbane P 10/11 - 20 / 3 2120 38,6 P
14 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -2 000 2018: -8 -1 -2 -3 -2 -52 000
Snonsøy Balder 6 Plass 54 000
4 år SVARTBRUN V v.H.G. Balder R. Bjørnbeth Leangen Travbane 2 30/7 - 01 / 1 2140 34,4 45
e. Snonsøy Kvikka v. Krembest A. Sjoner Leangen Travbane 3 14/7 - 03 / 7 2160 34,1 30
Nils Kjerstad /Meldal R. Bjørnbeth Leangen Travbane 3 02/7 - 10 / 7 2160 35,1 86
K. Johansen Nils Kjerstad R. Bjørnbeth Leangen Travbane 4 11/6 - 04 / 6 2140 34,9 80
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm A. Eggan Leangen Travbane 5 07/5 - 01 / 2 2140 38,6 g 30
15 2019: -7 -2 -1 -3 -0 -65 000 2018: -12 -2 -3 -2 -4 -62 000
Elvin 2140 1 Plass 127 000
5 år SVART V v.Lome Elden E. Høitomt Biri Travbane 3 13/7 - 08 / 9 2140 35,1 24
e. Holter Mia v. Høiby Kongen H. Holm Momarken Travbane 3 19/6 - 07 / 6 2160 33,4 22
Stall Elvin T. Solberg Magnor Travbane 1 01/5 - 06 / 2 2020 34,5 43
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Momarken Travbane 0 02/4 - 04 / 3 2160 36,5 g 28
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 15/3 - 07 / 8 2100 35,4 18