<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:13 V5-5
DD-2
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG - MAX 800
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG - MAX 800
Varmblods 1900 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-12-årige 75.001 - 330.000 kr med høyest 800 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-3 Plass : 1-4-3

1 2018: -12 -2 -0 -2 -3 -52 500 2017: -17 -0 -1 -1 -5 -32 000
Trophydore (DK) 1900 1 Plass 232 375
9 år BRUN HP v.Trophy Catch (US) A. Frønes Drammen Travbane 4 02/8 - 02 / 7 2100 17,0a 62
e. Jadore (DK) v. Victor Victor* (US) A. Frønes Klosterskogen Travbane 3 14/6 - 06 / 11 1700 16,7a 218
Stall Lost In Space A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 01 / 5 2100 15,9a 192
A. Frønes A. Frønes Bjerke Travbane 0 16/5 - 04 / 9 2100 14,9a 225
Mørkblå m/burg. ermer, reklame B. Albinsson Jarlsberg Travbane 1 04/5 - 02 / 9 2100 16,4a 157
2 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -1 -1 -8 -36 000
Mr. Beach 2 Plass 230 000
10 år BRUN V v.Adams Hall* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 7 07/7 - 03 / 3 1100 17,2a 34
e. Mussi Denn (DE) v. Arnaqueur* (FR) C. Kjenner Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 06 / 6 1700 17,5a 624
Øivind Strand-Morten Strand M. Strand Bjerke Travbane 0 16/5 - 04 / 2 2100 16,9ag 922
M. Strand Øivind Strand G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 30/3 - 05 / 5 2100 dg a 427
gul m/blå t. C. Kjenner Bjerke Travbane 6 15/3 - 03 / 5 1609 18,4a 372
3 2019: -8 -1 -0 -3 -2 -35 990 2018: -26 -1 -0 -4 -14 -112 280
Free Million 3 Plass 291 770
6 år SVART H v.Thai Tanic E. Høitomt Bjerke Travbane 4 06/8 - 04 / 7 2100 15,4a 175
e. Free Gift (S) v. Gift Box* (US) O. Østre Drammen Travbane 0 26/7 - 01 / 3 1700 14,6ag 74
Monica Haugen /Greåker O. Østre Årjäng 4 13/7 - 05 / 2 1640 13,8a 334
O. Østre Jan-Arne Raab (T) C. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 05 / 11 2100 15,6a 559
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 5 18/6 - 05 / 9 2100 15,6a 175
4 2019: -9 -0 -1 -0 -6 -29 000 2018: -18 -0 -2 -5 -9 -74 868
Noir Sun 4 Plass 315 368
7 år SVART H v.Ens Snapshot (US) C. Antonsen Bjerke Travbane 2 30/7 - 03 / 1 1609 13,3a 58
e. Poa Noir v. Staro Showbiz (S) C. Antonsen Sørlandets Travpark 6 21/7 - 04 / 6 2140 16,0a 761
Eirik Djuve /Sola C. Antonsen Momarken Travbane 3 12/7 - 05 / 8 1640 14,6a 239
C. Antonsen C. Antonsen Arvika 3 26/6 - 07 / 5 2500 16,4a 31
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Momarken Travbane 3 08/5 - 02 / 10 2140 15,8a 321
5 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -12 -1 -0 -2 -5 -49 000
Joe Comet 5 Plass 270 790
6 år SVART H v.Judge Joe* (US) G. Antonsen Bjerke Travbane 3 16/7 - 05 / 1 2100 15,0a 27
e. U.R. Myspecialangel (US) v. The Icepan Cometh (US) G. Antonsen Jarlsberg Travbane 1 05/7 - 01 / 6 2100 14,6a 209
Stall Hold i hatten G. Antonsen Biri Travbane 3 29/6 - 05 / 10 1609 13,5a 471
G. Antonsen G. Antonsen Bjerke Travbane 6 18/6 - 04 / 7 2100 17,1a 102
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Bjerke Travbane 0 06/6 - 07 / 10 1609 14,3a 810
6 2019: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -21 -0 -4 -3 -5 -60 491
California Estelle 6 Plass 320 491
7 år BRUN HP v.Jetstile G. Austevoll Momarken Travbane 0 10/7 - 05 / 3 2140 15,5a 151
e. California Joy (DE) v. Floritas Hero L. (S) O. Østre Momarken Travbane 0 12/6 - 05 / 10 2140 16,6a 218
Sigrunn Ottersen /Halden O. Østre Klosterskogen Travbane 7 24/5 - 06 / 4 1700 14,4a 302
G. Austevoll O. Østre Årjäng 0 26/4 - 04 / 12 2640 18,0ag 348
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Østre Momarken Travbane 6 10/4 - 05 / 3 1640 14,7a 197
7 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -6 000 2018: -17 -0 -1 -2 -5 -56 815
Delamain 7 Plass 331 289
10 år BRUN H v.Herr Jægermeister* (S) N. Holm Jarlsberg Travbane 4 05/8 - 06 / 1 1609 12,3a 536
e. Madeline v. Putte Champo N. Holm Axevalla 5 21/7 - 12 / 6 2140 14,7a 788
Otto S. Gøperød-Anne B. Kristiansen J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 3 07/7 - 05 / 8 2100 14,1a 847
N. Holm Otto S. Gøperød H. Brandstätter Bjerke Travbane 10 27/6 - 09 / 8 1609 13,6a 590
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame K. Lindberg Åmål 0 19/6 - 05 / 5 2080 br g 345
8 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -7 125 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sweet Commander 8 Plass 303 625
10 år BRUN V v.Korean* (FR) A. Valstad Färjestad 0 11/6 - 02 / 1 2140 17,4a 1224
e. Grappeuse (S) v. Istraeki (FR) A. Valstad Momarken Travbane 0 31/5 - 02 / 8 1640 17,0ag 3801
Finntack R&D AS /Vinterbro A. Valstad Axevalla - 04/5 - 04 / 5 2160 dg 439
A. Hagmann Torgeir Hagmann (T) A. Valstad Eskilstuna 6 16/4 - 10 / 8 2140 17,1a 247
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek R. Aaseng Färjestad - 05/3 - 03 / 11 2160 dg 843