<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-4
DD-2
HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 120.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-4-10 Plass : 3-4-10

1 2018: -7 -2 -0 -0 -2 -35 000 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -27 000
Bellatrix Victory 2100 1 Plass 106 000
6 år SVART HP v.Victory Abroad* (US) M. Gundersen Momarken Travbane 4 10/4 - 02 / 11 2140 17,4a 76
e. Super Marthe v. Super News (US) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 23/3 - 03 / 5 1609 18,5a 93
Ingri Nestvang /Kongsberg Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 1 06/3 - 08 / 4 2140 17,9a 87
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 04/11 - 01 / 8 2100 20,1a 126
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 5 17/10 - 02 / 10 2100 19,2a 70
2 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -11 404 2017: -6 -1 -1 -0 -3 -12 816
Great Love Story (NL) 2 Plass 122 734
5 år BRUN HP v.Wellino Boko* (S) F. Verkaik Wolvega 0 18/2 - 08 / 1 2100 17,5a 214
e. Yostra Sammer (NL) v. Spendic (S) J. van Rijn Gelsenkirchen 2 11/2 - 10 / 8 2000 18,2a 39
Stall Grini AS /Eiksmarka T. Kooyman Wolvega P 26/1 - 91 / 4 2100 19,1a P
K. Malmin Trond Anderssen (T) J. van Rijn Alkmaar - 06/11 - 10 / 3 1720 dv a 17
Mørkblå med gul reklame/bånd J. van Rijn Alkmaar 2 19/6 - 06 / 7 2060 19,2a 35
3 2019: -2 -1 -0 -0 -0 -16 000 2018: -14 -2 -2 -2 -2 -75 000
Gentle Design 3 Plass 176 373
7 år BRUN HP v.Gentle Tilly (S) J. Stareng Bjerke Travbane 3 01/8 - 05 / 4 2100 15,2a 169
e. Designed Victory v. Alf Palema* (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 09/7 - 06 / 10 2100 15,8a 69
Stall Fam. Paulsen D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 13/6 - 04 / 10 2120 16,0 94
D. Dalen Jane Helen Stareng (T) J. Stareng Bjerke Travbane 6 04/6 - 01 / 6 2100 16,1a 151
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 02 / 11 1609 15,5ag 90
4 2019: -6 -0 -1 -1 -1 -20 000 2018: -15 -2 -2 -0 -4 -64 000
Coventina va Bene (S) 4 Plass 116 000
7 år BRUN HP v.Severino* (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 06/8 - 03 / 5 2100 15,8a 15
e. Diamond Classique* (S) v. Diamond Way (DE) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 16/7 - 04 / 8 2100 15,8a 78
Ivar Andresen /Kolbu Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 02/7 - 02 / 8 2100 16,2a 91
Å. Tengsareid Ivar Andresen (B) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 18/6 - 02 / 7 2100 17,8a 69
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 06/6 - 03 / 7 2160 17,1 272
5 2019: -7 -1 -0 -0 -3 -25 500 2018: -20 -1 -3 -3 -7 -88 000
Bailiss 5 Plass 128 500
5 år MØRKBR HP v.Thai Tanic T. Solberg Sørlandets Travpark 3 20/7 - 09 / 9 2160 16,3 165
e. Bullyoung v. Buckaroo K. (US) T. Solberg Sørlandets Travpark 4 11/7 - 05 / 6 2660 17,1 146
Tone Turnbull-Jarle S. Bakke Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 18/6 - 01 / 1 2100 17,3a 23
T. Solberg Tone Turnbull T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 01/6 - 04 / 4 1609 15,0ag 20
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 2 23/5 - 03 / 6 2100 15,6a 356
6 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -14 500 2017: -9 -1 -2 -1 -3 -65 500
Lightning Tile 6 Plass 95 000
5 år MØRKBR HP v.Cantab Hall (US) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 03 / 7 1609 16,3a 411
e. Handy Face (S) v. Coktail Jet (FR) J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 5 14/6 - 01 / 7 2100 18,0a 120
Stall Camp V. Hop Bjerke Travbane 0 26/4 - 05 / 5 1609 15,5a 53
C. Engebråthen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 25/3 - 04 / 7 2100 16,9a 144
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. K. Malmin Bjerke Travbane 0 15/3 - 04 / 4 2100 21,1a 70
7 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -10 500 2018: -12 -0 -1 -1 -4 -31 500
Notimetolose 7 Plass 123 500
5 år MØRKBR HP v.Mr. Commissioner (US) M. Sørvik Drammen Travbane 5 02/8 - 02 / 2 2100 17,3ag 71
e. Pinnafarina (US) v. Windsongs Legacy* (US) M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 05 / 4 1609 19,5ag 893
Terje Røed /Vikersund T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 06 / 7 1700 br ag 89
H. Holm Martine O. Sørvik (T) T. Solberg Biri Travbane 3 18/5 - 06 / 7 2100 16,4a 202
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 0 02/5 - 06 / 8 1609 15,7a 367
8 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -13 -2 -1 -0 -8 -74 563
Selma Frecel 8 Plass 118 063
5 år MØRKBR HP v.Raja Mirchi* (S) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 06/7 - 09 / 4 2609 16,1a 129
e. Speedy Elling v. Super Arnie* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 25/6 - 05 / 2 1609 13,3a 171
Stall Lydløs E. Høitomt Årjäng 7 01/6 - 04 / 2 2140 16,1 64
M. Høitomt M. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 24/5 - 04 / 6 2100 16,9a 35
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 10/5 - 01 / 9 2100 17,4a 20
9 2019: -8 -1 -1 -2 -3 -47 000 2018: -19 -3 -4 -4 -3 -110 000
Hands Up (NL) 9 Plass 171 894
5 år BRUN HP v.Russel November* (DE) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 26/7 - 03 / 4 2100 16,1a 73
e. Armbro Groenhof* (NL) v. Jag De Bellouet* (FR) E. Høitomt Biri Travbane 3 13/7 - 02 / 1 2100 17,3a 216
Karl Richard Johansen /Ottestad T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 04 / 11 1609 br ag 232
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 2 29/6 - 02 / 10 1609 14,4a 68
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Drammen Travbane 2 05/4 - 02 / 5 2100 19,7a 29
10 2019: -3 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -19 -2 -3 -1 -7 -87 500
Logical Nora 10 Plass 171 829
7 år MØRKBR HP v.The Liquidator (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 16/7 - 05 / 5 1700 17,9a 19
e. Keystone Cosmic (US) v. Sierra Kosmos* (US) G. Austevoll Kongsvinger Travbane 2 04/7 - 05 / 1 1600 14,9a 33
Erik Valle-Katrine Blakkestad G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 07/6 - 06 / 12 1700 16,6a 60
G. Austevoll Katrine Blakkestad (A) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 28/5 - 03 / 4 1609 13,2a 27
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 1 12/5 - 01 / 5 1609 13,4a 84