<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:56 V5-4
DD-1
VETERINÆR MARTIN KOLBERGS MINNELØP
VETERINÆR MARTIN KOLBERGS MINNELØP
Kaldblods 1900 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 250.001 kr., 40 m. ved 400.001 kr., 60 m. ved 800.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-7-10 Plass : 3-7-10

1 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -16 000 2018: -31 -8 -3 -2 -10 -271 972
Troll Ronja 1900 1 Plass 378 472
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 3 05/8 - 02 / 8 2120 29,2 g 43
e. Trollemma v. Ilmin O. Østre Bjerke Travbane 5 18/7 - 04 / 11 2160 28,0 194
Trond Solskau /Rolvsøy O. Østre Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 10 / 11 2120 28,8 103
G. Antonsen Trond Solskau V. Hop Momarken Travbane - 30/6 - 04 / 10 2160 dg 106
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 20/6 - 06 / 12 1609 26,4ag 41
2 2018: -20 -1 -1 -1 -5 -45 000 2017: -12 -1 -0 -3 -5 -43 000
Kongs Stjerna 2 Plass 213 200
8 år MØRKBR HP v.Sarpen F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 01/8 - 04 / 7 2600 br a 496
e. Skautun Prinsessa v. Ara Svarten F. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 02 / 7 2100 28,3ag 593
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 02/7 - 04 / 8 1609 27,6ag 322
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Drammen Travbane 0 28/6 - 04 / 7 2100 28,6ag 142
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 3 12/6 - 04 / 1 2160 28,3 309
3 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -9 000 2018: -20 -7 -2 -4 -4 -210 583
Solkongen 3 Plass 393 195
6 år SVART V v.Alm Viktor J. Hansen Drammen Travbane 4 19/7 - 03 / 5 1700 26,7ag 25
e. Lykkje Oleanne v. Åsajerven O. Sagholen Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 07 / 4 1600 27,0ag 79
Terje Haglund /Mysen O. Sagholen Åmål 6 19/6 - 03 / 11 1700 28,0 g 21
O. Sagholen O. Sagholen Årjäng 1 01/6 - 02 / 8 2140 26,4a 36
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Biri Travbane 3 18/5 - 05 / 1 1609 25,5a 27
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -1 -1 -0 -2 -70 541
Lens Gutt 4 Plass 231 313
5 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Östersund 0 25/7 - 09 / 8 2140 27,5ag 1849
e. Dolliel v. Spikeld O. Østre Östersund 6 15/7 - 04 / 5 2140 25,9a 63
Jarle Wik /Skjeberg O. Østre Hagmyren 2 02/7 - 04 / 6 2140 25,8a 438
O. Østre Jarle Wik O. Østre Gävle 0 30/11 - 04 / 9 1660 35,5 86
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Biri Travbane 0 04/11 - 06 / 10 2100 31,0ag 311
5 2018: -12 -1 -0 -0 -8 -57 144 2017: -9 -0 -2 -0 -4 -35 980
Teo 1920 1 Plass 358 527
8 år BRUN H v.Tangen Scott Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 01/8 - 01 / 5 1609 25,3a 172
e. Nebbenes Tea v. Elding Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 17/7 - 06 / 3 2140 26,2a 135
Cecilie Helen Andersson-Otto S. Gøperød Å. Tengsareid Kongsvinger Travbane 1 04/7 - 07 / 5 1600 24,9a 528
G. Austevoll Cecilie Helen Andersson R. Ebbinge Bjerke Travbane 7 27/6 - 04 / 7 2100 28,1a 327
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl M. Andersson Åmål 5 19/6 - 03 / 8 1700 27,9 109
6 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 2 Plass 393 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 17/7 - 06 / 8 2140 27,0ag 942
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 07 / 10 1600 26,4a 1921
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 12/6 - 04 / 12 2200 28,0 895
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 15/5 - 01 / 5 2140 27,7ag 275
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Biri Travbane 5 20/4 - 06 / 6 1609 26,0a 471
7 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -9 500 2018: -19 -0 -1 -0 -6 -31 000
Kjappe Tinna 3 Plass 372 500
10 år SVART HP v.Engli Svarten K. Malmin Bjerke Travbane - 08/8 - 06 / 6 1640 dg 480
e. Kjappe Troja v. Sjefen K. Malmin Biri Travbane - 28/7 - 05 / 5 2120 dg 343
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold K. Malmin Biri Travbane 5 29/6 - 01 / 9 1620 26,3 591
H. Holm Kjetil Guriby Huuse K. Malmin Momarken Travbane 0 19/6 - 03 / 1 2140 28,6a 189
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Kolle Momarken Travbane - 15/5 - 01 / 1 2140 dg a 158
8 2018: -23 -1 -1 -1 -5 -50 000 2017: -25 -2 -1 -0 -4 -76 000
Missingmyr Stjernen 4 Plass 302 000
9 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 01 / 3 2100 34,0ag 754
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Bjerke Travbane 0 25/7 - 02 / 2 2600 32,2a 617
Runa Haugen Strømnes /Råde J. Theodorsen Drammen Travbane 3 19/7 - 03 / 1 1700 26,6a 294
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Momarken Travbane 0 17/7 - 06 / 6 2140 29,3a 825
svart m/oransje ruterfelt og ermer U. Ohlsson Bjerke Travbane 5 27/6 - 04 / 4 2100 27,6a 127
9 2018: -6 -3 -0 -0 -1 -73 032 2017: -7 -0 -0 -1 -2 -16 000
Lundrapp 1940 1 Plass 458 282
9 år SVART H v.Elding P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 0 16/7 - 03 / 8 1700 25,4a 21
e. Lappnora v. Lappello* (S) D. Aarum Arvika 1 06/7 - 09 / 13 2120 27,1 46
Stall Nora B. Goop Årjäng 1 22/6 - 08 / 1 1640 23,2 29
P. Midtfjeld Knut Erland Lund P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 12/6 - 04 / 11 2200 26,1 126
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Østre Biri Travbane 6 20/4 - 05 / 10 1609 27,8a 303
10 2018: -6 -2 -0 -2 -1 -55 491 2017: -5 -1 -0 -0 -2 -26 500
Briskeby Rauen 1960 1 Plass 1 812 908
10 år RØD H v.Bokli Eld E. Rennesvik Årjäng 0 13/7 - 06 / 10 2160 23,0 175
e. Briskeby Jenta v. Rappfot E. Rennesvik Biri Travbane 1 29/6 - 06 / 1 1609 23,7a 31
Dag Erik Raastad /Roa E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 1 27/4 - 06 / 4 2120 25,4 13
E. Rennesvik Dag Erik Raastad E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 3 22/4 - 02 / 7 2120 24,9 50
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 15/11 - 05 / 7 2140 27,5 92