<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:40 V5-4
DD-1
MARIS LØP.
SPORTRAPP GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 50.001 - 150.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-6-8 Plass : 5-6-8

1 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -7 -0 -1 -0 -2 -14 000
Bjørnemyr Dennis 2100 1 Plass 125 193
6 år BRUN H v.Voje Faks O. Kjenner Drammen Travbane 0 09/10 - 04 / 4 2500 31,4 g 281
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin O. Kjenner Årjäng 0 05/10 - 02 / 12 2160 30,8 208
Monica Mathiesen-Per Nielsen O. Kjenner Momarken Travbane 0 19/9 - 06 / 12 1640 28,4a 303
G. Austevoll Monica Mathiesen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 28/8 - 05 / 1 2600 30,5a 394
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Kjenner Åmål 2 07/8 - 07 / 3 2080 29,2 40
2 2019: -8 -2 -4 -1 -0 -110 000 2018: -15 -3 -2 -2 -5 -99 500
Dæmro Kjempen 2 Plass 291 500
6 år MØRKBR V v.Odins Kjempe E. Høitomt Drammen Travbane 1 26/7 - 03 / 1 2100 29,1a 31
e. Hellin Faxa v. Bokli Eld E. Høitomt Momarken Travbane 3 10/7 - 04 / 7 2160 29,3 153
Stig Bye-Hanne Bye P. Midtfjeld Momarken Travbane - 08/5 - 06 / 3 2140 dg a 112
E. Høitomt Stig Bye E. Høitomt Momarken Travbane 4 24/4 - 08 / 4 2220 31,2 30
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane - 23/3 - 02 / 7 2100 dg a 16
3 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -16 000 2018: -7 -4 -0 -1 -0 -87 000
Fløya 3 Plass 208 000
9 år SVART HP v.Åsajerven M. Gundersen Biri Travbane 1 29/6 - 04 / 6 2120 27,1 74
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur M. Gundersen Bjerke Travbane 3 18/6 - 03 / 3 2100 29,5a 507
Toril Hansen /Blaker M. Gundersen Momarken Travbane 0 08/5 - 06 / 8 2140 31,4a 147
M. Gundersen Toril Hansen M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 05 / 10 2100 31,9ag 69
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 0 29/11 - 06 / 4 2100 30,5a 62
4 2019: -5 -2 -0 -2 -0 -58 000 2018: -5 -1 -0 -1 -2 -27 000
Kolbu Kæsj 4 Plass 186 000
6 år SVART V v.Eldfaksen* (S) A. Frønes Klosterskogen Travbane 1 10/5 - 02 / 3 1700 28,4a 22
e. Valle Terna v. Metsgar A. Stensen Bjerke Travbane 3 03/5 - 03 / 3 2100 29,8a 31
Stall Kolbu Kæsj A. Stensen Bjerke Travbane 4 24/1 - 05 / 10 2100 32,1a 37
A. Stensen Finn Holmen (T) A. Stensen Bjerke Travbane 6 11/1 - 03 / 6 2100 30,2ag 32
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 1 22/12 - 04 / 2 2100 31,2a 31
5 2019: -7 -1 -0 -1 -1 -49 000 2018: -26 -7 -1 -0 -11 -189 000
Faks Blæsen 5 Plass 259 000
5 år MØRKBR H v.Bork Odin P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 04/8 - 05 / 7 2100 28,3a 186
e. Faksi Jaros v. Mørtvedt Jerkeld P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 0 21/7 - 05 / 2 2140 31,4 g 300
Gunvald Åsegård /Torpo P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 07 / 14 2120 28,7 45
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) P. Midtfjeld Leangen Travbane 4 23/6 - 08 / 4 2160 30,0 g 280
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 4 13/6 - 05 / 10 2140 29,3 520
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -3 -2 -2 -41 000
Hilton Molander 6 Plass 163 000
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) E. Schem Bjerke Travbane - 07/3 - 02 / 1 2100 dg a 27
e. Molanda v. Moe Odin E. Schem Bjerke Travbane 2 08/2 - 02 / 7 2100 29,0a 18
Stein Galgerud-Vigdis Galgerud E. Schem Bjerke Travbane 3 11/1 - 03 / 1 2100 29,3a 62
E. Schem Stein Galgerud E. Schem Momarken Travbane 1 28/11 - 04 / 5 2140 31,3a 22
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Bjerke Travbane - 25/10 - 05 / 9 2100 g2 ag 65
7 2019: -10 -0 -1 -1 -4 -28 000 2018: -21 -1 -1 -0 -10 -62 500
Jo Blessen 7 Plass 191 500
6 år BRUN H v.Storm Jo G. Austevoll Biri Travbane - 22/7 - 04 / 8 2100 dg a 247
e. Lesja Svarta v. Elding E. Høitomt Kongsvinger Travbane 4 04/7 - 04 / 2 1600 27,5a 149
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal E. Høitomt Bjerke Travbane 4 18/6 - 03 / 5 2100 29,7a 233
V. Hop Kjell Øyhaugen M. Gundersen Bjerke Travbane 0 06/6 - 06 / 4 2100 32,0ag 402
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Gundersen Biri Travbane 4 18/5 - 01 / 1 2100 29,2a 411
8 2018: -13 -0 -2 -1 -3 -144 000 2017: -8 -2 -1 -1 -2 -114 500
Jarand 8 Plass 258 500
4 år BRUN V v.Bork Odin A. Akselsen Bjerke Travbane 2 01/8 - 04 / 3 2600 30,0a 161
e. Jensi v. Elding A. Akselsen Bjerke Travbane 2 25/7 - 01 / 4 2100 31,0ag 125
Arvid Nordvik /Bergen A. Akselsen Bjerke Travbane 0 27/6 - 10 / 11 2100 31,3ag 164
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 20/6 - 05 / 3 2140 30,7 139
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane - 02/5 - 03 / 10 2600 dg a 367
9 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -1 -2 -0 -1 -37 000
Hage Loma 9 Plass 143 000
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Malmin Bjerke Travbane - 18/7 - 04 / 4 2140 dg 121
e. Torpa Fia v. Krembest K. Malmin Momarken Travbane 2 10/7 - 04 / 5 2160 29,0 83
Stine V. Opheim Skranefjell-Leif Gunnar Opheim K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 25/6 - 04 / 1 1609 26,0a 220
K. Malmin Leif Gunnar Opheim D. Dalen Momarken Travbane 1 12/6 - 03 / 3 2160 31,4 52
Mørkblå med gul reklame/bånd A. Robertsen Drammen Travbane 5 30/10 - 01 / 1 2100 32,1a 121
10 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -3 -2 -2 -6 -105 000
Vetla Vinna 10 Plass 187 000
9 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Røren Jarlsberg Travbane 2 09/7 - 04 / 6 1609 26,5a 78
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Klosterskogen Travbane 7 14/6 - 05 / 8 2100 29,4 150
Arnt-Sverre Røren-Trude Røren A. Røren Klosterskogen Travbane 4 31/5 - 02 / 6 1700 27,7ag 17
A. Røren A. Røren Jarlsberg Travbane 1 24/5 - 02 / 5 1609 25,1a 101
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Jarlsberg Travbane 0 04/5 - 04 / 9 1609 29,2a 237