<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V5-1
V65-4
ARENDAL OG OMEGN TRAVSELSKAPS 100-ÅRS JUBILEUMSLØP
ARENDAL OG OMEGN TRAVSELSKAPS 100 ÅRS JUBILEUMSLØP
Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 135.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-10-6 Plass : 12-10-6

1 2019: -7 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -9 -0 -0 -0 -1 -3 000
Ranja Hill 2140 1 Plass 107 462
9 år RØDBRUN HP v.Gidde Palema* (S) J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 14/6 - 01 / 4 2140 20,7a 1584
e. Cornelia Hill v. Freezing Cold* (US) A. Berås Sørlandets Travpark 0 03/6 - 05 / 6 2140 18,5a 710
Tonje Aanonsen-Ida Aanonsen E. Grohs Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 02 / 12 1700 17,8a 1709
K. Handeland Glenn Aanonsen J. Eriksen Klosterskogen Travbane 5 15/3 - 02 / 1 1700 18,2a 380
rød m/tre svarte stolper/ermstr.+rekl. A. Berås Sørlandets Travpark 0 11/3 - 03 / 2 2140 18,6a 412
2 2019: -7 -0 -2 -1 -1 -23 000 2018: -18 -1 -1 -1 -7 -72 000
Make My Day T.J. 2 Plass 143 000
6 år MØRKBR V v.Revenue* (S) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 11/7 - 05 / 9 2680 17,3 g 786
e. Medianoche (DE) v. Diamond Way (DE) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 03/6 - 05 / 8 2140 br ag 126
Trine Isaksen-Jan Erik Isaksen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 26/5 - 05 / 6 1609 15,9a 113
H. Tvedt Jan Erik Isaksen J. Eriksen Sørlandets Travpark 3 13/5 - 01 / 4 1609 14,8a 204
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek V. Tjomsland Jarlsberg Travbane 0 27/4 - 08 / 8 1609 14,3a 150
3 2019: -13 -0 -1 -1 -7 -38 000 2018: -17 -0 -0 -2 -10 -45 500
Julia Early 3 Plass 136 500
7 år BRUN HP v.Juliano Star* (FR) A. Berås Sørlandets Travpark 6 29/7 - 02 / 4 2140 16,7a 471
e. Actresse v. S.J.'s Photo* (US) A. Berås Sørlandets Travpark 4 20/7 - 09 / 2 2140 17,1 564
Ole Fr. Nodeland /Søgne A. Berås Sørlandets Travpark 0 11/7 - 05 / 8 2660 17,7 563
M. Berås Ole Fr. Nodeland A. Berås Sørlandets Travpark 6 01/7 - 01 / 10 2140 16,5a 265
M.blå,hvitt sidef,ermer,l.blå kant,rek M. Berås Sørlandets Travpark 5 24/6 - 03 / 1 2140 15,9a 278
4 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -13 000
Nicky Me 4 Plass 106 500
8 år BRUN V v.The Liquidator (US) Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 26/7 - 02 / 7 1700 16,3ag 111
e. Big River Classic (S) v. Armbro Goal* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 16/7 - 05 / 1 1700 17,1a 327
Arild Salte-Michelle Orningård A. Salte Forus Travbane 5 03/7 - 02 / 2 2040 17,7a 1126
A. Salte E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 01 / 9 2100 18,7a 185
svart m/tre hvite kuler E. Høitomt Sørlandets Travpark 7 03/6 - 05 / 3 2140 17,6a 62
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -2 -0 -6 -36 000
Miss Perfect 5 Plass 146 000
7 år BRUN HP v.Thai Tanic T. Borg Jarlsberg Travbane 6 07/7 - 03 / 2 1100 17,1a 46
e. Miss Perfect Spender v. Big Spender (S) L. Kolle Drammen Travbane 4 28/6 - 01 / 6 1700 14,9a 367
Arve Sundbø /Neslandsvatn S. Løvvold Klosterskogen Travbane 0 10/5 - 03 / 9 2100 br ag 342
A. Akselsen Arve Sundbø L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 05 / 2 2100 18,3a 299
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 2 19/4 - 02 / 5 2100 16,8a 382
6 2019: -9 -2 -0 -0 -4 -49 000 2018: -18 -1 -4 -4 -4 -75 238
Grace Yoga (S) 6 Plass 170 756
6 år M.BRUN HP v.Judge Joe* (US) P. Kals Sørlandets Travpark 0 29/7 - 02 / 10 2140 16,7a 213
e. Provence (US) v. Self Possessed* (US) K. Malmin Sørlandets Travpark 6 11/7 - 05 / 7 2660 17,5 183
Thomas Edh /Eidfjord E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 13/6 - 04 / 2 2100 17,2 72
G. Mikkelsen Kari Anne Knutsen (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 01/6 - 04 / 3 1609 14,1a 54
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek P. Kals Klosterskogen Travbane 3 24/5 - 04 / 7 2100 17,0a 141
7 2019: -6 -1 -2 -0 -1 -50 500 2018: -18 -0 -4 -3 -9 -99 000
Ubet 7 Plass 232 500
6 år LYSBRUN HP v.Revenue* (S) J. Undem Sørlandets Travpark 2 29/7 - 02 / 3 2140 16,1a 35
e. Sugarina Land v. Sugarcane Volo J. Undem Klosterskogen Travbane 6 26/7 - 06 / 6 2500 17,4a 161
Team Undone L. Kolle Klosterskogen Travbane 7 16/7 - 05 / 9 1700 17,3ag 36
J. Undem Petter Hvistendahl J. Undem Jarlsberg Travbane 4 08/7 - 04 / 6 1609 13,5a 169
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 4 24/6 - 03 / 5 2140 15,4a 37
8 2019: -7 -1 -2 -0 -1 -53 000 2018: -16 -1 -1 -4 -7 -67 144
Albarella Rags 8 Plass 219 644
5 år BRUN HP v.Juliano Rags N. Brækken Leangen Travbane 3 02/7 - 08 / 4 1640 15,0a 233
e. Futurity Yankee (S) v. Smokin Yankee (US) E. Brækken Leangen Travbane 0 28/5 - 04 / 8 2140 17,3a 115
Sandra Margrethe Homme-Linn-Kristine Homme N. Brækken Leangen Travbane 5 07/5 - 07 / 10 2140 17,2a 98
Å. Tengsareid Sandra Margrethe Homme E. Brækken Leangen Travbane 2 16/4 - 08 / 1 2140 16,7a 392
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam N. Brækken Östersund 5 11/3 - 09 / 2 1640 14,8a 438
9 2018: -15 -0 -3 -0 -7 -44 000 2017: -11 -2 -2 -0 -5 -58 000
Sky Grande G.G. 9 Plass 102 000
4 år BRUN V v.Revenue* (S) J. Eriksen Sørlandets Travpark - 01/7 - 01 / 3 2140 dg a 85
e. Sky Dancer v. Super News (US) J. Eriksen Jarlsberg Travbane 5 25/6 - 03 / 4 2100 14,8a 150
Nils Ivar Gundersen-Silje T. Gundersen J. Eriksen Sørlandets Travpark 2 03/6 - 05 / 4 2140 16,2a 57
D. Dalen Silje T. Gundersen J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 13/5 - 04 / 12 2140 16,9a 197
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 28/4 - 01 / 4 2140 16,7a 108
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -2 -2 -2 -29 500
Normandy Flax (S) 10 Plass 103 836
6 år BRUN H v.Sam Bourbon (FR) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 03 / 10 1609 14,8a 28
e. Epeichette (IT) v. Defi D'aunou* (FR) T. Solberg Bjerke Travbane 3 30/5 - 03 / 9 2160 15,2 125
Heine Vigre-Cato Utbjoa L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 24/5 - 03 / 8 1609 14,1a 42
T. Solberg Per Gottling (T) T. Solberg Sørlandets Travpark 4 13/5 - 04 / 9 2140 16,6a 59
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 02 / 2 1700 18,7ag 32
11 2019: -10 -3 -1 -0 -2 -94 500 2018: -13 -2 -3 -3 -3 -132 000
Lucky Kentucky 11 Plass 226 500
4 år SVART H v.Make It Happen (US) D. Dalen Biri Travbane 6 15/7 - 07 / 3 2100 16,5a 273
e. Black Beauty v. Take Chances (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 10/6 - 01 / 11 2100 15,3a 238
Tor Olaf Halle /Larvik D. Dalen Bjerke Travbane 3 30/5 - 01 / 4 2100 15,6ag 118
E. Høitomt Marius Høitomt (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 16/5 - 02 / 4 2140 18,2 48
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 04/5 - 07 / 12 2100 18,0 46
12 2018: -10 -4 -3 -0 -2 -112 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Expensive Hangover 12 Plass 144 500
5 år SVARTBRUN HP v.Text Me* (CA) P. Kals Klosterskogen Travbane 1 26/7 - 03 / 3 2100 15,6a 27
e. Across the Hills (S) v. Windsongs Legacy* (US) P. Kals Klosterskogen Travbane 2 16/7 - 02 / 6 2100 16,3a 22
Jannicke Opheim /Selåsvatn P. Kals Sørlandets Travpark 2 01/7 - 02 / 3 2140 17,0a 48
P. Kals Jannicke Opheim J. Eriksen Sørlandets Travpark P 17/9 - 20 / 1 2140 18,4 P
Gull M/rødt sidefelt og ermer. R. Hop Bergen Travpark 1 15/9 - 08 / 5 2100 20,7 17