<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5
RAPPFAKSAS LØP
POENG SPESIAL - DATOLØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 235.000 kr. Også for 3-15-årige høyest 265.000 kr med høyest 250 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-8-7 Plass : 3-8-7

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Anka 1609 1 Plass 241 500
14 år BRUN HP v.Troll Kos D. Dalen Sørlandets Travpark 0 20/7 - 05 / 4 2140 br 820
e. Mai Borka v. Bork Rigel D. Dalen Sørlandets Travpark 0 01/7 - 05 / 6 2140 29,5 405
Odd Isaksen /Arendal M. Berås Sørlandets Travpark 0 14/6 - 02 / 6 2140 31,2a 605
D. Dalen Odd Isaksen D. Dalen Sørlandets Travpark 0 03/6 - 06 / 12 2140 31,1a 266
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 08/4 - 06 / 3 2140 33,9 627
2 2019: -5 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -20 -3 -2 -0 -9 -95 000
Ådne Kommandør 2 Plass 297 500
9 år LYSBRUN V v.Feseth Lynet A. Andersen Klosterskogen Travbane 4 16/7 - 01 / 6 2100 29,0a 466
e. Ådnes Gro v. Elding A. Andersen Sørlandets Travpark 5 03/6 - 06 / 8 2140 28,9a 950
Øivind Mikkelsen /Lunde A. Andersen Sørlandets Travpark 4 28/4 - 07 / 4 2140 29,2a 363
A. Andersen A. Andersen Klosterskogen Travbane - 19/4 - 05 / 11 2100 dp0 a 968
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Drammen Travbane 0 12/4 - 02 / 1 2100 29,1a 269
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -12 -1 -1 -3 -3 -49 000
Torden Prinsen 3 Plass 239 200
9 år SVART V v.Bork Odin V. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 29/7 - 06 / 7 2140 27,9ag 329
e. Fjære Stjerna v. Nordli Svarten O. Østre Sørlandets Travpark 0 21/7 - 05 / 13 2160 29,0 547
Kristen Fatland-Hege Fatland O. Østre Sørlandets Travpark 3 11/7 - 06 / 5 2140 28,0a 477
T. Solberg Kristen Fatland T. Solberg Sørlandets Travpark 2 14/6 - 02 / 2 2140 29,2a 176
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 7 26/5 - 02 / 1 1609 28,4a 430
4 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -9 500
Vikson 4 Plass 274 000
7 år SVART V v.Alm Viktor A. Berås Sørlandets Travpark 0 29/7 - 06 / 4 2140 30,1ag 586
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin A. Berås Sørlandets Travpark 0 11/7 - 06 / 12 2140 31,1a 1013
Tor Einar Kornbrekke /Birkeland L. Kolle Sørlandets Travpark 0 28/1 - 05 / 11 1660 br 540
A. Akselsen Tor Einar Kornbrekke L. Kolle Sørlandets Travpark 5 14/1 - 04 / 8 1660 27,0 g 244
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv L. Kolle Sørlandets Travpark 5 17/12 - 04 / 10 2140 30,2a 257
5 2019: -5 -3 -0 -0 -0 -56 000 2018: -23 -3 -3 -2 -1 -94 192
Neslands Faksen 5 Plass 298 692
6 år MØRKBR H v.Norheim Faksen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 03/8 - 01 / 8 2100 26,6a 167
e. Neslands Tyra v. Spikeld Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 29/7 - 06 / 9 2140 30,9a 81
Kåre Refsland /Varhaug Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 21/7 - 05 / 11 2160 dg 558
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Biri Travbane - 15/7 - 06 / 6 2100 dg 51
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 06/7 - 03 / 10 1609 25,8a 87
6 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -32 000 2018: -16 -1 -3 -4 -6 -105 000
Lego U.N. 6 Plass 243 000
6 år MØRKBR H v.Tekno Odin J. Undem Klosterskogen Travbane 5 26/7 - 02 / 5 2100 27,2a 38
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Klosterskogen Travbane 2 16/7 - 01 / 8 2100 28,0a 40
Team Lego J. Undem Bjerke Travbane 5 20/6 - 05 / 5 2160 29,6 97
J. Undem J. Undem Jarlsberg Travbane 3 11/6 - 04 / 7 2100 28,0a 85
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 5 19/4 - 03 / 8 2100 28,4a 110
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -0 -0 -3 -9 -46 500
Åspe Prinsen 7 Plass 275 500
9 år BRUN V v.Ridder Prinsen C. Fidje Sørlandets Travpark 6 29/7 - 06 / 2 2140 28,9a 541
e. Åspe Kari v. Spikeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 11/7 - 06 / 9 2140 28,1a 486
Camilla G. Fidje-Erik Friisø Jensen C. Fidje Sørlandets Travpark 0 24/6 - 01 / 3 2140 28,6a 510
E. Høitomt Camilla G. Fidje (A) C. Fidje Sørlandets Travpark 4 14/6 - 02 / 9 2140 29,9a 809
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek C. Fidje Sørlandets Travpark 6 03/6 - 06 / 11 2140 29,0a 429
8 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -13 000 2018: -8 -2 -1 -0 -2 -47 000
Vital Sjanell 8 Plass 259 000
11 år BRUN HP v.Elding C. Fidje Sørlandets Travpark 0 01/7 - 04 / 10 2160 30,0 674
e. Vital Prinsessa v. Norprins* C. Fidje Sørlandets Travpark P 14/6 - 20 / 2 2160 33,7 P
Marita Johansen /Froland C. Fidje Sørlandets Travpark 0 17/7 - 04 / 6 2180 32,2 298
O. Gjeruldsen Marita Johansen L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 12/7 - 08 / 6 2609 br a 519
Mørkblå m/hvite ermer,røde kanter C. Fidje Sørlandets Travpark P 04/5 - 22 / 3 2160 32,6 P
9 2018: -27 -0 -1 -2 -8 -43 300 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 9 Plass 219 300
12 år SVART V v.Moe Odin P. Johannessen Sørlandets Travpark 0 29/7 - 06 / 10 2140 30,8a 1147
e. Gik Mina v. Ilmin H. Forberg Sørlandets Travpark 0 20/7 - 01 / 6 2160 32,8 756
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez P. Johannessen Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 03 / 8 1609 27,1a 791
P. Johannessen P. Johannessen Forus Travbane 0 26/6 - 03 / 4 1600 27,9a 737
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr A. Berås Sørlandets Travpark 6 14/6 - 02 / 3 2140 30,2a 467