<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:05 V75-1
V5-3
ST. HALLVARDPOKALEN
ST. HALLVARDPOKALEN
Kaldblods 1700 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-15-årige minst 800.000 kr.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-1-4 Plass : 6-1-4

1 2019: -6 -3 -2 -0 -1 -352 000 2018: -19 -13 -3 -2 -1 -1 250 803
Ulsrud Tea 1700 1 Plass 6 649 357
12 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Sørlandets Travpark 1 21/7 - 07 / 4 2140 23,4a 16
e. Nebbenes Tea v. Elding K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 01 / 10 1609 21,2a 10
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Bjerke Travbane 7 10/6 - 10 / 8 1609 20,1a 211
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Solvalla 3 27/5 - 07 / 5 1640 20,0a 306
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. S. Wassberg Haugaland Travpark 1 10/5 - 07 / 7 1840 23,3 12
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -1 -0 -5 -2 -144 000
Tekno Jerken 2 Plass 3 253 740
12 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld E. Rennesvik Sørlandets Travpark 6 21/7 - 09 / 5 2609 23,7a 259
e. Jerkegnista v. Pilmingnist E. Rennesvik Leangen Travbane 0 23/6 - 09 / 3 2140 28,1a 60
Tor Brænden /Oslo E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 4 25/11 - 07 / 10 2100 23,0a 75
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Biri Travbane 4 04/11 - 10 / 12 2640 25,2 34
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 07/10 - 09 / 11 3180 24,1 23
3 2019: -5 -2 -0 -0 -1 -146 450 2018: -16 -2 -1 -3 -4 -231 008
Ådne Odin 3 Plass 1 185 961
6 år SVART H v.Bork Odin C. Jepson Rättvik 3 04/8 - 08 / 7 1640 22,4 g 32
e. Ådnes Stine v. Kos Knekten E. Høitomt Bjerke Travbane 1 25/7 - 07 / 11 2160 23,9 59
Odd Ådnekvam /Salhus M. Jakobsson Årjäng 6 13/7 - 06 / 4 2140 23,6 58
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Momarken Travbane 4 30/6 - 06 / 9 2140 23,0a 83
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek C. Jepson Östersund 2 09/6 - 07 / 11 2160 22,4 108
4 2019: -5 -2 -0 -0 -2 -50 974 2018: -13 -1 -0 -4 -5 -143 102
Særpefanten 4 Plass 3 617 398
14 år BRUN H v.Moe Odin O. Østre Östersund 3 25/7 - 07 / 1 2140 21,9a 340
e. Rilitha v. Alm Rigel O. Østre Årjäng 4 13/7 - 06 / 8 2160 22,7 125
Åge Johansen /Grålum O. Østre Bjerke Travbane 3 16/5 - 09 / 1 2100 24,4a 108
O. Østre O. Østre Biri Travbane 4 06/5 - 09 / 6 1609 21,4ag 1106
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 1 22/4 - 02 / 5 2120 24,9 21
5 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 500 2018: -21 -6 -3 -2 -4 -256 030
Jærvsørappen 5 Plass 3 925 884
8 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Östersund 5 25/7 - 07 / 5 2140 22,4a 200
e. Tuvrappa v. Elding P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 07 / 3 1609 21,5a 209
Jon Nergård /Svorkmo J. Blekkan Leangen Travbane 5 23/6 - 09 / 7 2140 25,7a 129
J. Blekkan J. Blekkan Leangen Travbane 2 21/5 - 01 / 9 2160 23,9 15
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Östersund 1 11/5 - 04 / 10 2180 24,2 16
6 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -56 633 2018: -16 -2 -1 -3 -7 -430 747
Ingbest 6 Plass 3 170 120
7 år SVART H v.Dotterud Teddy T. Solberg Östersund 0 25/7 - 07 / 12 2140 22,7a 241
e. Ing May v. Elding T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 07/7 - 07 / 7 1609 20,4a 149
Ragnar Løvseth /Skien T. Solberg Bjerke Travbane 6 10/6 - 10 / 6 1609 19,9a 790
F. Hamre T. Solberg Sørlandets Travpark 6 26/5 - 01 / 9 2200 22,7 19
Mørkblå/lysblå todelt, reklame T. Solberg Biri Travbane 3 06/5 - 09 / 5 1609 20,7a 81
7 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -14 500 2018: -14 -3 -0 -1 -5 -145 350
Hellin Faxen 7 Plass 2 292 732
10 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Östersund 0 25/7 - 07 / 10 2140 23,0a 574
e. Nebbenes Faxa v. Røder O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 5 07/7 - 07 / 1 1609 20,5a 148
Håkon Hermansen /Holmestrand O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 16/5 - 09 / 3 2100 23,7a 28
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Biri Travbane 7 06/5 - 09 / 10 1609 21,5a 631
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 14/4 - 08 / 8 2140 24,4 227
8 2019: -7 -0 -2 -0 -3 -39 500 2018: -21 -3 -2 -2 -7 -270 500
Galileo 8 Plass 2 498 908
7 år SVART H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Sørlandets Travpark 0 21/7 - 09 / 4 2609 23,8ag 150
e. Tangen Pia v. Lome Elden G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 07/7 - 07 / 8 1609 20,5a 170
Stall Galileo G. Flåten Momarken Travbane 1 30/6 - 06 / 2 2140 22,5a 25
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 19/5 - 09 / 10 2120 22,6 67
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Biri Travbane - 06/5 - 09 / 1 1609 dg a 382
9 2019: -2 -1 -0 -0 -0 -16 000 2018: -13 -4 -2 -2 -4 -197 240
Storm Odd 9 Plass 1 607 358
11 år BRUN H v.Storm Jo B. Garberg Leangen Travbane 3 23/7 - 09 / 8 2680 27,1 29
e. Søstra v. Elding B. Garberg Leangen Travbane 1 02/7 - 01 / 7 1660 23,9 12
Ola Martin Foss /Fannrem B. Garberg Leangen Travbane 0 23/6 - 09 / 5 2140 br a 232
E. Høitomt Ola Martin Foss U. Ohlsson Bergsåker 1 30/5 - 07 / 5 1640 21,3a 23
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Garberg Leangen Travbane 3 21/5 - 01 / 7 2160 24,4 77
10 2018: -13 -1 -3 -0 -4 -78 877 2017: -21 -2 -5 -1 -11 -205 540
Pave Loma 10 Plass 1 570 863
11 år SVART HP v.Lome Elden U. Eriksson Rättvik 6 04/8 - 08 / 15 1660 21,6 1479
e. Pave Vilja v. Viljesterk V. Hop Sørlandets Travpark 5 21/7 - 07 / 11 2140 24,8a 1188
Stall Pave E. Høitomt Biri Travbane 0 13/7 - 05 / 8 2100 25,7a 272
V. Hop John Mogset P. Sørmo Leangen Travbane 2 07/5 - 05 / 2 1640 24,9 84
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 24/2 - 08 / 1 2640 29,7 r 407