<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:20 V75-7
V4-4
DD-2
UNO-X (KALDBLODSCUPEN KVAL 6 AV 6)
KALDBLODSCUPEN
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 520.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 28. mai 2018.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-9-8 Plass : 5-9-8

1 2019: -6 -2 -0 -0 -3 -90 000 2018: -24 -8 -5 -0 -6 -226 500
Art Miklagard 2100 1 Plass 629 000
7 år SVART V v.Norheim Faksen S. Wassberg Sørlandets Travpark 0 21/7 - 06 / 2 1609 25,8ag 107
e. Alm Tana v. Prins Vinter S. Wassberg Forus Travbane 1 03/7 - 05 / 6 2060 25,0 37
Leif L. Stangeland /Orre S. Wassberg Forus Travbane 2 26/6 - 07 / 3 2060 26,9 29
S. Wassberg Leif Stangeland S. Wassberg Forus Travbane 6 16/6 - 09 / 10 1600 23,6a 135
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. S. Wassberg Forus Travbane 1 29/5 - 07 / 5 1620 24,0 16
2 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -9 000 2018: -12 -1 -1 -1 -3 -41 500
Wrons Frigg 2 Plass 462 000
12 år MØRKBR V v.H.G. Balder D. Dalen Biri Travbane 4 27/7 - 06 / 6 1609 25,6a 409
e. Frigg Rappa v. Friggbest D. Dalen Biri Travbane 2 15/7 - 06 / 7 2120 27,9 106
Stall Wrons Å. Tengsareid Biri Travbane 4 15/6 - 03 / 4 2100 26,7a 730
D. Dalen Vidar Olsen Å. Tengsareid Biri Travbane P 12/1 - 20 / 4 2120 31,2 P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek Å. Tengsareid Biri Travbane 0 24/7 - 06 / 10 2100 32,0ag 99
3 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 500 2018: -16 -1 -3 -2 -4 -75 745
Hvatt Ronja 3 Plass 462 123
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder P. Hvattum Bjerke Travbane 0 01/8 - 01 / 10 1609 25,3a 201
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Klosterskogen Travbane 2 16/7 - 03 / 9 1700 24,3a 94
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Arvika 6 06/7 - 09 / 12 2120 27,9 385
P. Hvattum P. Hvattum Klosterskogen Travbane 2 07/6 - 05 / 4 2100 26,1a 157
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Årjäng 3 20/5 - 08 / 2 1640 24,2 45
4 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -32 212 2018: -24 -3 -3 -4 -7 -317 629
Vesle Maia 4 Plass 600 007
8 år M.BORKET HP v.Järvsöfaks (S) B. Humborstad Åmål 1 29/7 - 04 / 5 2480 27,9a 37
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel B. Humborstad Årjäng 5 14/7 - 07 / 11 2160 25,4 498
Stall Marie T.H. B. Humborstad Åmål 1 27/6 - 05 / 13 2500 26,8 817
B. Humborstad B. Humborstad Bollnäs 4 07/6 - 04 / 2 2140 27,1 368
svart m/gult belte & ermring. B. Humborstad Biri Travbane 3 25/5 - 01 / 9 2100 26,6a 66
5 2019: -11 -1 -2 -3 -1 -78 000 2018: -23 -5 -1 -3 -6 -207 500
Sprett Odin 5 Plass 545 500
9 år BRUN H v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 6 27/7 - 06 / 9 1609 25,8a 91
e. Spang Lenda v. Alm Svarten E. Høitomt Biri Travbane 5 22/7 - 05 / 9 1609 25,9a 78
Anne-Britt Johansen-Arve Johansen M. Forss Bjerke Travbane 1 27/6 - 04 / 11 2100 26,9a 36
E. Høitomt Ronny Larsen Skjellebekk E. Høitomt Bjerke Travbane 4 06/6 - 08 / 2 2100 26,2a 87
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 19/5 - 06 / 3 1609 24,8a 21
6 2019: -7 -2 -2 -1 -0 -163 915 2018: -22 -8 -2 -2 -5 -285 491
Emil Mollyn 6 Plass 767 355
6 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) C. Jepson Rättvik 0 04/8 - 01 / 6 2180 28,4 35
e. Celine Mollyn v. Slogum Bjørn O. Østre Sørlandets Travpark 6 21/7 - 06 / 4 1609 23,7a 116
Team Emil O. Østre Jarlsberg Travbane 3 13/6 - 01 / 2 2600 26,8 19
O. Østre Petter Glittum (T) O. Østre Bjerke Travbane 1 23/5 - 07 / 9 2100 24,0a 117
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 12/5 - 10 / 3 2100 br ag 122
7 2019: -5 -0 -2 -1 -0 -59 000 2018: -19 -6 -1 -0 -3 -125 545
Alsaker Pumbaa 7 Plass 467 178
8 år BRUN H v.Åsajerven Å. Tengsareid Biri Travbane 1 27/7 - 06 / 5 1609 24,5a 149
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten O. Kjenner Årjäng 0 14/7 - 12 / 14 2140 26,8a 63
Stall Pumbaa V. Hop Åmål 0 27/6 - 05 / 14 2500 br 182
Å. Tengsareid Monica Einarsen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 13/6 - 03 / 11 1609 23,8a 65
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 24/5 - 05 / 4 1700 24,9a 56
8 2018: -13 -5 -4 -2 -2 -191 000 2017: -11 -5 -4 -0 -1 -134 000
Frøyu Petter 8 Plass 374 000
7 år BRUN V v.Lome Elden M. Gundersen Biri Travbane 2 27/7 - 06 / 3 1609 24,5a 13
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll M. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 13/6 - 03 / 1 1609 23,6a 19
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug M. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/5 - 04 / 8 2100 27,3a 15
M. Gundersen Mari Foss Frøhaug G. Gundersen Bjerke Travbane 1 09/5 - 06 / 6 1609 25,6a 17
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Momarken Travbane 1 24/4 - 05 / 3 2140 28,8a 21
9 2019: -7 -3 -0 -2 -1 -86 000 2018: -23 -6 -3 -3 -6 -190 000
Tyri Loke 9 Plass 553 487
6 år RØD H v.Odins Kjempe G. Flåten Bjerke Travbane 2 01/8 - 01 / 7 1609 24,5a 14
e. Tyri Fera v. Tyri Knekten G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 16/7 - 03 / 7 1700 24,1a 25
Torkild Øveren-Sonja Søderholm G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 06/7 - 06 / 1 2100 25,0a 53
G. Flåten L. Kolle Momarken Travbane 0 30/6 - 09 / 2 2640 26,2a 228
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame H. Horpestad Klosterskogen Travbane 1 14/6 - 04 / 2 2100 26,6a 32
10 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 500 2018: -24 -2 -3 -4 -10 -204 500
Kap Tilly 10 Plass 589 500
10 år SVARTBRUN HP v.Spikeld G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 3 29/7 - 03 / 8 2140 25,4a 431
e. Kap Nora v. Nordli Svarten G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 6 21/7 - 07 / 8 2140 25,0a 1389
Hilde Håland /Klepp Stasjon G. Mikkelsen Jarlsberg Travbane 3 07/7 - 06 / 3 1609 23,3a 230
T. Solberg Hilde Håland G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 3 24/6 - 05 / 2 2140 25,4 252
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek G. Mikkelsen Forus Travbane 6 16/6 - 07 / 9 2060 26,4 706
11 2018: -28 -2 -0 -3 -12 -134 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 11 Plass 416 982
10 år SVART H v.Kasper Mollyn T. Jansson Åmål - 29/7 - 04 / 4 2480 dg a 76
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) V. Hop Bjerke Travbane 3 25/7 - 02 / 8 2600 28,3a 87
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen V. Hop Momarken Travbane 0 17/7 - 06 / 11 2140 26,9a 371
G. Austevoll Kjell Roar Hansen F. Nivard Bjerke Travbane 6 27/6 - 04 / 10 2100 27,9a 90
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl A. Valstad Jarlsberg Travbane 4 18/6 - 07 / 2 2100 27,5 153
12 2018: -18 -0 -3 -1 -8 -116 636 2017: -17 -3 -2 -1 -6 -138 000
Tangen Braute 12 Plass 514 636
7 år BRUN H v.Særpefanten M. Jakobsson Åmål 2 29/7 - 04 / 6 2480 28,4a 30
e. Slogum Bra v. Braute A. Akselsen Klosterskogen Travbane 4 16/7 - 03 / 5 1700 24,8a 81
Kjell Roar Hansen-Monica Hansen A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 07/7 - 04 / 1 2600 26,0 92
V. Hop Kjell Roar Hansen M. Jakobsson Åmål 6 27/6 - 05 / 15 2520 26,6 g 341
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Akselsen Bjerke Travbane 2 06/6 - 08 / 12 2100 26,1a 580