<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:16 V75-4
V4-1
GUTTORM BREKKES POKALLØP
GUTTORM BREKKES POKALLØP
Kaldblods 1700 m. Autostart.
For alle 4-årige hopper.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-3-5 Plass : 2-3

1 2018: -8 -2 -0 -1 -3 -67 000 2017: -5 -1 -1 -0 -1 -41 000
Stuve Sky 1700 1 Plass 108 000
4 år LYSBRUN HP v.Tekno Odin V. Hop Bjerke Travbane 1 01/8 - 02 / 7 2140 30,0 22
e. Stuve My v. Lome Elden V. Hop Leangen Travbane 5 23/6 - 04 / 5 2140 32,3 85
Stall Stuve A. Stensen Jarlsberg Travbane 6 13/6 - 05 / 2 2100 32,1 g 58
V. Hop Øyvind Stuve V. Hop Bjerke Travbane 0 16/12 - 01 / 1 1600 34,4 r 39
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 1 06/12 - 05 / 5 2140 31,6 142
2 2018: -13 -4 -4 -0 -3 -659 510 2017: -7 -1 -2 -0 -1 -72 000
Ness Tjo Edel 2 Plass 731 510
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden T. Solberg Östersund 2 25/7 - 05 / 3 2140 26,6a 18
e. Paja Stjerna v. Pajaprins T. Solberg Östersund 1 15/7 - 02 / 9 2140 26,7a 22
Stall Ness Tjo T. Solberg Leangen Travbane 1 23/6 - 04 / 7 2160 30,3 28
T. Solberg Frode Hamre (T) T. Solberg Bjerke Travbane 2 09/6 - 08 / 7 2140 28,4 29
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek A. Akselsen Bjerke Travbane 2 23/5 - 02 / 1 2120 27,2 g 31
3 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -5 -1 -7 -219 655
Skeie Stjerna 3 Plass 423 655
5 år BRUN HP v.Bork Odin Ø. Tjomsland Östersund 6 25/7 - 05 / 4 2140 28,5ag 84
e. Gam Garbo v. Elding Ø. Tjomsland Östersund 2 15/7 - 01 / 2 2140 27,0a 124
Annett S. Gulbrandsen /Askim L. Kolle Leangen Travbane 6 23/6 - 04 / 9 2180 30,7 336
E. Høitomt Øystein Tjomsland (T) L. Kolle Bjerke Travbane 7 09/6 - 08 / 13 2160 28,4 g 556
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 24/5 - 01 / 11 2100 28,9a 32
4 2018: -3 -3 -0 -0 -0 -521 200 2017: -8 -4 -3 -0 -0 -273 648
Stjärnblomster* (S) 4 Plass 794 848
4 år BRUN HP v.B.W.Modde* (S) Ø. Kihlstrøm Östersund 1 25/7 - 05 / 2 2140 26,5a 36
e. Järvsö Blomster* (S) v. Järvsöviking* (S) Ø. Kihlstrøm Östersund 1 15/7 - 01 / 1 2140 27,0a 23
Sverige J. Persson Biri Travbane 2 04/11 - 08 / 7 2100 29,0a 74
M. Gundersen Jan-Olov Persson (T) J. Persson Gävle 1 22/8 - 03 / 7 2180 29,0 29
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame Ø. Kihlstrøm Dannero 0 13/8 - 06 / 3 2140 31,1a 39
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -11 -1 -1 -4 -3 -285 262
Haugestad Alma 5 Plass 561 262
5 år BRUN HP v.Moe Odin L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 10 / 14 2120 31,6 272
e. Mille v. Spang Best L. Kolle Biri Travbane 4 06/5 - 03 / 6 2100 27,2a 116
Vaidas Rimsa-Justina Rimsiene L. Kolle Momarken Travbane 5 17/4 - 04 / 10 2200 28,0 31
L. Kolle Vaidas Rimsa L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 31/3 - 02 / 5 2120 28,3 184
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Biri Travbane 5 04/11 - 08 / 12 2100 30,0a 233
6 2019: -8 -1 -2 -2 -3 -61 500 2018: -13 -0 -1 -4 -3 -80 000
Bjørnemyr Tara 6 Plass 258 500
5 år SVART HP v.Alm Taragon J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 21/7 - 05 / 14 2160 28,8 826
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin J. Eriksen Forus Travbane 3 16/6 - 04 / 8 2060 28,5 123
Anne Marie Horrisland /Nodeland J. Eriksen Bjerke Travbane 3 09/6 - 08 / 6 2140 28,7 154
P. Kals Anne Marie Horrisland J. Eriksen Biri Travbane 0 06/5 - 03 / 2 2100 27,7a 309
Gull M/rødt sidefelt og ermer. J. Eriksen Momarken Travbane 4 17/4 - 04 / 7 2180 28,6 69