Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 HOLE IN ONE'S LØP

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 10.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-6-5 Plass : 8-6-5

1 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -11 467 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Miss Judy* (S) 2100 1 Plass 11 467
5 år SVARTBRUN HP v.Judge Joe* (US) P. Thuresson Biri Travbane 0 13/7 - 07 / 8 2100 22,1a 557
e. Global Mystique* (S) v. Love You* (FR) P. Thuresson Arvika 5 06/7 - 01 / 10 2100 19,0 377
Sverige P. Thuresson Arvika 4 26/6 - 01 / 3 2100 19,2 274
P. Thuresson P. Thuresson Biri Travbane 0 15/6 - 10 / 5 2100 19,3a 357
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Årjäng P 06/5 - 13 / 4 2140 21,2 P
2 2018: -6 -0 -0 -0 -6 -15 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rosso Lionheart 2 Plass 15 000
5 år RØD V v.Steinlager (S) W. Evensen Biri Travbane P 18/5 - 20 / 2 2100 21,3 P
e. Shania Star v. Esotico Star* (FR)
Stall Lionheart
W. Evensen
svart m/hvit w.e. & ermstripe.
3 2019: -8 -0 -1 -2 -5 -27 000 2018: -9 -1 -0 -1 -3 -25 500
Titania 3 Plass 56 500
5 år MELL.BR. HP v.Whitesand Titan (US) R. Aarlie Biri Travbane 0 27/7 - 02 / 4 2100 19,5a 1081
e. Spenda D'Hilly v. Lucky D'hilly* (FR) R. Aarlie Drammen Travbane - 21/6 - 01 / 5 2100 dg a 310
Terje Eide /Hauglandshella R. Aarlie Bjerke Travbane 0 28/2 - 01 / 9 2140 22,1 g 133
R. Aarlie R. Aarlie Bjerke Travbane 5 07/2 - 01 / 1 2140 20,6 99
Svart/gull todelt, gull mansj, rek L. Hauge Bergen Travpark 5 08/6 - 01 / 2 2100 21,0 311
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -1 -0 -5 -14 470
Ashtanga* (S) 4 Plass 14 470
5 år BRUN H v.Judge Joe* (US) M. Gundersen Biri Travbane - 27/7 - 11 / 11 2100 dg a 127
e. Provence (US) v. Self Possessed* (US) C. Olsen Bergen Travpark P 12/7 - 20 / 1 2100 19,8 P
Sverige
E. Høitomt Renate Aarlie (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -6 -0 -0 -2 -2 -17 000
Covergirl Division 5 Plass 20 000
4 år BRUN HP v.L'Ideal Bricois (FR) B. Steinseth Bjerke Travbane 3 25/7 - 09 / 1 2140 17,8 176
e. Calendar Girl v. Supergill* (US) B. Steinseth Biri Travbane 4 13/7 - 07 / 2 2100 17,7a 341
Jan Bragerhaug /Slidre B. Steinseth Bjerke Travbane P 30/5 - 21 / 3 2140 20,6 P
B. Steinseth Jan Bragerhaug
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
6 2019: -4 -0 -0 -2 -1 -20 000 2018: -6 -0 -1 -2 -2 -37 000
Frozen Sun 6 Plass 57 000
4 år BRUN V v.Norvelous Hanover (US) G. Antonsen Bjerke Travbane P 28/3 - 20 / 2 2140 21,8 P
e. Embakasi (S) v. Coktail Jet (FR) G. Antonsen Momarken Travbane 04/7 - 22 / 2 2140 27,1 B
Emil Lund-Pettersen-Tobias Lund-Pettersen G. Antonsen Momarken Travbane 20/6 - 22 / 1 2140 28,7 g B
G. Antonsen G. Antonsen Momarken Travbane 13/6 - 22 / 1 2140 35,3 g N
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame
7 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -5 894 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Douscka Simoni (DK) 7 Plass 5 894
3 år BRUN HP v.Great Challenger (US) M. Lønborg Åby 7 09/5 - 01 / 4 2140 22,4 970
e. Malutka Simoni (DK) v. General November (DE) T. Solberg Momarken Travbane P 02/4 - 20 / 2 2140 22,2 P
Stall Douscka
O. Østre Diana L. Olsson (B)
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
8 2019: -5 -1 -1 -1 -1 -29 500 2018: -10 -1 -1 -2 -6 -49 000
Ballroom Queen 8 Plass 82 500
6 år BRUN HP v.Pine Chip* (US) O. Østre Momarken Travbane 7 10/7 - 08 / 1 2140 18,6 267
e. Pole Position v. Brief Encounter (S) E. Høitomt Drammen Travbane 7 03/9 - 03 / 6 2100 18,7a 155
Terje B. Røed /Husøysund G. Austevoll Jarlsberg Travbane 8 18/8 - 08 / 1 2100 19,9 g 227
G. Austevoll Per Oleg Midtfjeld (T) E. Høitomt Bjerke Travbane P 12/7 - 22 / 2 2140 22,1 P
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl D. Dalen Jarlsberg Travbane P 20/6 - 22 / 1 2100 23,1 P