<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
GULLMINS LØP
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-2-4 Plass : 8-2-4

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vesle Gutten Støen 2100 1 Plass 0
3 år BRUN H v.Spikeld M. Pedersen Biri Travbane - 27/7 - 01 / 6 2100 dg 184
e. Voje Vira v. Järvsöfaks (S) M. Pedersen Bjerke Travbane P 18/7 - 21 / 4 2160 44,2 g P
Kristine Støen Kivle- Baxab AB
M. Pedersen
Hvit/blå halv, hvite ermer, rekl.
2 2019: -4 -2 -0 -0 -1 -41 500 2018: -12 -2 -3 -3 -3 -64 000
Vår Bajas 2 Plass 105 500
5 år SVART H v.Moe Svarten E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 05/8 - 08 / 7 2100 36,4 57
e. Vårlill v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 12/9 - 20 / 8 2120 42,0 P
Bent Olav Wigdal /Vikersund P. Sem Drammen Travbane 29/5 - 21 / 3 1720 58,4 g B
E. Høitomt Bent Olav Wigdal P. Sem Drammen Travbane 10/5 - 21 / 1 1700 55,0 B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
3 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -14 000
Brutal 3 Plass 21 000
7 år SVART V v.Lome Elden H. Brendengen Biri Travbane 0 29/6 - 08 / 6 2100 38,1 210
e. Bø Rene v. Alm Hellin H. Brendengen Biri Travbane P 15/6 - 20 / 6 2120 41,2 P
Hanne Brendengen /Gran
H. Brendengen
Svart m/oransje stjerner, belte&mansj
4 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -20 000 2018: -8 -0 -0 -2 -5 -18 500
Grimsodine 4 Plass 38 500
6 år SVART HP v.Wik Stjernen E. Knutsen Biri Travbane 0 29/6 - 08 / 8 2100 36,3 483
e. Bestlijenta v. Spang Best E. Knutsen Biri Travbane 6 15/6 - 02 / 12 2100 36,4 g 611
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes E. Knutsen Jarlsberg Travbane 7 01/6 - 01 / 4 2100 36,0 g 653
E. Knutsen Helge Grimnes E. Knutsen Drammen Travbane P 28/4 - 20 / 2 2120 39,3 P
Rød m/svart reklame T. Borg Jarlsberg Travbane 21/8 - 20 / 11 2120 54,9 g B
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -0 -0 -0 -5 -13 500
Ramstad Knut 5 Plass 13 500
5 år BRUNSVART V v.Lome Elden J. Kvikstad Biri Travbane P 22/7 - 20 / 7 2120 37,3 P
e. Ramstad Il v. Engli Svarten O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 15/11 - 22 / 4 2160 44,5 g P
Tore Haugen-Kari Røste Haugen G. Flåten Jarlsberg Travbane 19/8 - 20 / 7 2120 58,3 g B
J. Kvikstad Tore Haugen G. Flåten Jarlsberg Travbane 05/8 - 22 / 4 2120 56,3 B
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler
6 2019: -7 -0 -2 -0 -2 -21 500 2018: -14 -0 -0 -0 -6 -17 412
Grans Evita 6 Plass 40 912
7 år SVART HP v.Troll Kos B. Steinseth Biri Travbane P 22/7 - 20 / 8 2120 36,6 P
e. Gransdamo v. Golan T. Bronken Momarken Travbane - 10/7 - 07 / 1 2140 dg 432
Elise Engelstad /Løten B. Steinseth Biri Travbane - 29/6 - 08 / 2 2100 dg 297
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane - 15/6 - 02 / 8 2100 dg 282
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 8 05/12 - 08 / 2 2140 39,6 g 371
7 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Wik Viktor 7 Plass 0
3 år BRUN H v.Bork Odin E. Tveter Bjerke Travbane P 01/8 - 22 / 6 2160 35,3 P
e. Wik Ida v. Mørtvedt Jerkeld E. Tveter Momarken Travbane N 06/5 - 20 / 7 2160 43,0 r N
Eivind Tveter-Monica Sønstegård
M. Gundersen Monica Sønstegård (B)
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame
8 2019: -5 -0 -1 -1 -1 -14 000 2018: -13 -2 -2 -0 -3 -47 000
Helmen Terna 8 Plass 61 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor A. Stensen Momarken Travbane 5 10/7 - 07 / 8 2140 35,5 g 73
e. Eldama v. Elding M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 01 / 6 2100 36,8 g 67
Paul Helmen-Pål Jacob Helmen M. Gundersen Biri Travbane 0 18/5 - 04 / 8 2100 35,0 g 87
A. Stensen Paul Helmen G. Gundersen Biri Travbane - 11/5 - 08 / 8 2100 dg 48
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam M. Gundersen Biri Travbane P 20/4 - 20 / 7 2120 33,8 P