<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
5. Løp
Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-11-4 Plass : 9-11-4

1
Lilje Sylfiden 2100 0 Plass
8 år MØRKBR H v.Trø Faks N. Holm Bjerke Travbane 1 23/7 - 01 / 10 2100 31,1a 70
e. Lilje Mina v. Ilmin N. Holm Momarken Travbane 1 12/7 - 02 / 12 2140 30,6a 76
Nils Olav Holm-Ivar Bekkevold N. Holm Momarken Travbane 3 12/6 - 07 / 10 2160 30,6 82
N. Holm N. Holm Momarken Travbane 6 13/6 - 07 / 12 2140 34,0 83
N/A N. Holm Momarken Travbane 0 10/1 - 03 / 9 2160 39,1 g 61
2
Hage Prinsen 0 Plass
3 år SVART H v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 2 23/7 - 01 / 3 2100 31,4a 24
e. Hage Trygga v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 05/7 - 06 / 10 2120 30,5 49
Anders Heggland /Nodeland E. Høitomt Forus Travbane 1 05/6 - 07 / 5 2040 30,7 17
E. Høitomt E. Høitomt Bjerke Travbane 1 30/5 - 09 / 8 2160 30,9 66
N/A E. Høitomt Klosterskogen Travbane P 10/5 - 21 / 2 2100 35,8 P
3
Stjerne Lykke 0 Plass
7 år SVART HP v.Sjefen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 18/7 - 02 / 1 2140 29,9 73
e. Lykke Gunn v. Lykkebron* E. Høitomt Kongsvinger Travbane 6 04/7 - 03 / 5 1600 29,3ag 89
Stall Grønli E. Høitomt Leangen Travbane 3 22/6 - 05 / 5 2160 31,3 23
A. Stensen K. Stubsjøen Leangen Travbane 5 23/4 - 10 / 10 2160 32,4 26
N/A E. Høitomt Leangen Travbane 2 07/4 - 02 / 3 2160 30,8 86
4
Valle Grim 0 Plass
5 år SVART V v.Tekno Odin D. Dalen Biri Travbane 1 22/7 - 04 / 4 2100 28,8a 39
e. Sunnmørsjenta v. Elding D. Dalen Momarken Travbane 3 08/5 - 06 / 2 2140 30,6a 23
Vidar Rugsveen /Biri T. Lindbak Bjerke Travbane 3 11/4 - 02 / 7 2160 29,2 61
D. Dalen T. Lindbak Bjerke Travbane 2 21/3 - 02 / 6 2180 30,9 17
N/A T. Lindbak Biri Travbane 1 23/2 - 05 / 4 2100 30,2a 21
5
Sørli Odin 0 Plass
6 år RØD H v.Moe Odin A. Sjoner Leangen Travbane 0 30/7 - 05 / 1 1640 28,8a 60
e. Kvikne Blessa v. Rigel Jo A. Sjoner Leangen Travbane 4 09/7 - 04 / 3 1640 26,8a 99
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet E. Høitomt Leangen Travbane 6 23/6 - 06 / 2 2140 33,4a 64
A. Sjoner A. Sjoner Leangen Travbane 4 04/6 - 05 / 9 2160 31,0 g 254
N/A A. Sjoner Leangen Travbane 7 21/5 - 03 / 11 2180 31,7 g 217
6
Briskebytrikken 0 Plass
4 år MØRKBR V v.Briskeby Rauen E. Rennesvik Romme 1 27/7 - 11 / 11 1660 27,9 27
e. Vesle Rappa v. Pål Even E. Rennesvik Bjerke Travbane 2 18/7 - 02 / 2 2140 30,0 21
Erlend Rennesvik /Slattum E. Rennesvik Biri Travbane 3 18/5 - 04 / 14 2140 30,6 36
E. Rennesvik M. Jakobsson Åmål - 01/5 - 05 / 5 2080 dg 22
N/A M. Jakobsson Färjestad 1 14/4 - 03 / 8 2160 31,6 16
7
Faks Blæsen 0 Plass
5 år MØRKBR H v.Bork Odin P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 0 21/7 - 05 / 2 2140 31,4 g 300
e. Faksi Jaros v. Mørtvedt Jerkeld P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 07 / 14 2120 28,7 45
Gunvald Åsegård /Torpo P. Midtfjeld Leangen Travbane 4 23/6 - 08 / 4 2160 30,0 g 280
P. Midtfjeld P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 4 13/6 - 05 / 10 2140 29,3 520
N/A P. Midtfjeld Biri Travbane 5 08/6 - 04 / 8 2640 29,7 327
8
Stumne Fyr 0 Plass
5 år MØRKBR V v.Joker Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 30/7 - 02 / 1 2100 dg a 13
e. Stumne Saga v. Spang Best Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 16/7 - 02 / 3 2100 26,9a 53
Merete Viksås /Roa A. Solhus Leangen Travbane 0 28/5 - 07 / 10 2140 30,2a 78
Å. Tengsareid A. Solhus Leangen Travbane 5 21/5 - 03 / 13 2180 31,1 g 30
N/A A. Solhus Leangen Travbane 1 07/4 - 02 / 9 2160 30,1 49
9
Spikfaks 0 Plass
6 år SVART V v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Bollnäs 1 20/7 - 05 / 14 2160 27,9 16
e. Spikeldi v. Elding B. Steinseth Momarken Travbane 1 10/7 - 04 / 4 2140 28,4 17
Tora G. Rolstad Sandbæk /Elverum B. Steinseth Biri Travbane 2 29/6 - 04 / 1 2100 28,0 38
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 7 08/6 - 04 / 4 2620 30,8 g 29
N/A B. Steinseth Biri Travbane 1 25/5 - 08 / 11 2120 29,7 17
10
Alm Andaman 0 Plass
5 år BRUN V v.Tekno Odin H. Eggen Bjerke Travbane - 25/7 - 01 / 8 2100 dg a 28
e. Alm Travinda v. Storm Jo R. Kruse Jarlsberg Travbane 2 08/7 - 01 / 1 2100 28,2 55
Roy Lysgård /Kolbu R. Kruse Kongsvinger Travbane 1 04/7 - 03 / 2 1600 28,2a 68
R. Kruse R. Kruse Momarken Travbane 4 19/6 - 01 / 4 2140 30,7a 43
N/A R. Kruse Biri Travbane 1 15/6 - 06 / 7 2100 29,9a 14
11
Komnes Bork 0 Plass
5 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 11/7 - 04 / 7 2140 26,7a 282
e. Komnes Glitter v. Dublan J. Gaustad Leangen Travbane 5 23/6 - 08 / 3 2160 30,1 g 263
Stall Eldo J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 07/6 - 02 / 6 1700 28,3ag 46
J. Gaustad J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 26/5 - 03 / 7 2160 28,4 129
N/A J. Gaustad Bjerke Travbane 6 23/5 - 02 / 3 2140 27,9 g 652
12
Hauan Hera 0 Plass
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Biri Travbane 3 27/7 - 10 / 5 2100 29,8 22
e. Findal Hera v. Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 3 18/7 - 04 / 6 2140 28,5 29
Alf-Einar Jørgensen /Harstad E. Høitomt Momarken Travbane 3 30/6 - 04 / 1 2140 26,8 80
O. Østre E. Høitomt Biri Travbane 2 15/6 - 07 / 2 1609 28,4a 34
N/A E. Høitomt Biri Travbane 1 18/5 - 03 / 10 2100 29,3a 27