<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:22 V5-4
DD-1
VÅRLILLS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-9-10 Plass : 6-9-10

1 2018: -5 -0 -0 -1 -3 -12 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kul Stilling 2100 1 Plass 36 000
5 år BRUN V v.Stiv Kuling E. Gravdal Momarken Travbane 0 19/6 - 07 / 7 2160 39,2 478
e. Garli Stjerna v. Lome Kongen E. Gravdal Klosterskogen Travbane P 07/6 - 20 / 5 2120 39,6 P
Eivind Gravdal /Hof Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 21/11 - 07 / 7 2120 39,6 170
E. Gravdal G. Austevoll Drammen Travbane 0 31/10 - 02 / 10 2100 34,2a 237
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane 6 07/10 - 07 / 10 2120 38,0 g 95
2 2019: -9 -6 -1 -1 -0 -152 000 2018: -12 -4 -1 -0 -3 -73 438
Mjølner Marius 2 Plass 225 438
5 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 18/7 - 03 / 11 2160 30,4 28
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 1 09/7 - 02 / 6 2100 29,6a 15
Eddie Grinaker /Oslo J. Mjølnerød Årjäng 5 20/5 - 03 / 11 2160 33,7 g 13
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 06/5 - 07 / 5 2140 30,9 15
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 29/3 - 03 / 12 2160 34,5 g 16
3 2019: -6 -1 -1 -1 -3 -70 000 2018: -19 -3 -4 -1 -7 -195 903
Ard 3 Plass 265 903
4 år SVART H v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 3 28/7 - 02 / 4 2100 34,0 68
e. Arien v. Lome Elden E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 06/7 - 02 / 8 1609 29,4a 112
Team Alle Skal Få E. Høitomt Leangen Travbane 4 22/6 - 10 / 7 2160 33,2 65
E. Høitomt Ola Engevold (B) E. Høitomt Biri Travbane 6 18/5 - 04 / 1 2100 32,7 58
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 4 11/4 - 01 / 1 2140 36,1 165
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -11 -0 -0 -1 -7 -28 500
Engas Stjerneskudd 4 Plass 51 500
10 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) F. Hansen Bjerke Travbane 5 22/3 - 06 / 3 2100 38,0a 645
e. Engas Stjerne v. Rigel Jo F. Hansen Drammen Travbane 4 03/3 - 01 / 7 2120 34,0 281
Monica Olsen-Ryum /Gullag F. Hansen Bjerke Travbane 5 21/2 - 01 / 8 2160 34,6 634
F. Hansen Monica Olsen-Ryum F. Hansen Bjerke Travbane 6 01/2 - 06 / 1 1609 34,0a 454
blå m/hvite bomber, mansjetter. F. Hansen Bjerke Travbane 8 25/1 - 06 / 5 2100 37,9a 296
5 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -14 -0 -1 -0 -7 -29 000
Gylden Bris 5 Plass 47 000
7 år SVART HP v.Stiv Kuling V. Hop Biri Travbane 2 22/7 - 03 / 2 2100 32,0 144
e. Gylden Vår v. Bork Rigel V. Hop Bjerke Travbane 0 18/7 - 03 / 2 2140 32,9 421
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen V. Hop Kongsvinger Travbane 4 04/7 - 01 / 8 1620 33,3 27
G. Austevoll Magnus Billing V. Hop Jarlsberg Travbane 5 25/6 - 09 / 13 2140 32,6 563
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl D. Dalen Bjerke Travbane 0 16/5 - 01 / 2 2140 34,0 g 580
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -3 -3 -2 -6 -96 334
Torpa Pi 6 Plass 96 334
6 år HVIT HP v.Bork Odin K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 05 / 1 1700 31,7ag 54
e. Vita Vinna v. Pål Even H. Holm Momarken Travbane 5 10/7 - 02 / 9 2160 32,3 g 141
Lisa Smeby-Siri Borch K. Ødegaard Arvika 0 26/6 - 08 / 3 2100 34,7 g 225
K. Ødegaard K. Ødegaard Bjerke Travbane 2 06/6 - 09 / 2 2140 33,0 91
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 2 31/5 - 08 / 3 2100 32,1a 206
7 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -17 000 2018: -16 -1 -2 -2 -6 -49 500
Langlands Teddy 7 Plass 76 500
5 år GUL V v.Dotterud Teddy D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 26/7 - 05 / 11 1700 30,4a 105
e. Tellus Frøya v. Moe Odin D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 06/7 - 02 / 11 1609 29,7a 59
Beate Oksum-Knut Tore Brog D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 25/6 - 09 / 12 2140 31,7 117
D. Dalen Beate Oksum D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 31/5 - 08 / 1 2100 32,1a 84
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 24/5 - 08 / 6 2100 33,8a 294
8 2019: -12 -1 -2 -1 -6 -56 000 2018: -16 -0 -0 -6 -6 -44 000
Bare Christina 8 Plass 110 500
5 år BRUN HP v.Alsaker Piril Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 05 / 4 1700 31,9a 112
e. Kos Rappa v. Kos Knekten Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 28/6 - 03 / 10 1700 32,3a 122
Arthur Bø /Bø I Telemark Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 10/5 - 07 / 5 1700 30,8a 65
V. Hop Arthur Bø (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 08 / 12 2100 36,0a 773
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 19/4 - 03 / 5 2100 32,0a 87
9 2018: -2 -1 -1 -0 -0 -18 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Knes Falk Jo 9 Plass 28 200
6 år RØD V v.Keik Jo L. Kolle Drammen Travbane 1 26/7 - 04 / 1 2100 31,4a 161
e. Bravara v. Braute L. Kolle Bjerke Travbane P 30/5 - 21 / 9 2160 38,7 g P
Stall Prosjektet E. Knutsen Jarlsberg Travbane 3 11/11 - 08 / 7 2120 36,8 28
H. Holm Kjetil Guriby Huuse J. Hansen Biri Travbane 0 20/5 - 08 / 13 2120 36,3 187
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl J. Hansen Drammen Travbane 3 10/5 - 02 / 9 2120 34,5 317
10 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -7 -1 -2 -1 -3 -54 280
Trø Ennius 10 Plass 57 280
4 år SVART V v.Bork Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 18/7 - 03 / 7 2140 31,3 30
e. Trø Spika v. Spikeld Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 09/7 - 02 / 10 2100 30,7a 55
Stall Ennius Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 25/6 - 09 / 2 2100 32,9 71
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 07/6 - 08 / 1 2100 36,2 39
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 09/5 - 21 / 5 2160 38,2 g P