<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:45 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
alle 2-15-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -2 -1 -0 -1 -101 447
Colonel Cantab (US) 2140 1 Plass 355 447
5 år BRUN V v.Cantab Hall (US) K. Pedersen Momarken Travbane - 01/10 - 01 / 8 1640 g0 ag 108
e. Missys Mission (US) v. Yankee Glide* (US) M. Gundersen Jarlsberg Travbane - 08/7 - 11 / 1 2100 g4 ag 16
Fredrik Holth-Roy Holth K. Pedersen Bjerke Travbane 2 10/6 - 07 / 5 2100 12,9a 200
K. Pedersen K. Pedersen Bjerke Travbane 1 24/5 - 08 / 2 2100 14,1a 23
Hvit m/blå sk.stk,ermer&sidefelt, rekl K. Pedersen Charlottenlund 6 14/5 - 08 / 1 2000 13,4a 341
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Jack Lane 2 Plass 0
3 år RØD V v.Revenue* (S)
e. X. Lane (S) v. Lindy Lane* (US)
Gøril Grønvold-Odd Grønvold
L. Kolle Trond Anderssen (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
3 2019: -4 -1 -0 -1 -2 -25 000 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000
Frøken Bjørklund 3 Plass 28 000
4 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US)
e. Lamasi v. Angus Hall* (US)
Sonja Bjørklund-Torill Hagelund
H. Storås
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -6 -0 -1 -0 -5 -27 000
Red Love Vici 4 Plass 30 500
4 år RØD V v.Orlando Vici (FR)
e. Tinita Love v. Super News (US)
Stall Hoppestad
G. Austevoll Ole Bjørn Hoppestad
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -5 000
Trollanne 2160 1 Plass 10 000
12 år BRUN HP v.Sokna Troll D. Dalen Biri Travbane - 22/7 - 03 / 1 2100 dg 521
e. Eld Riga v. Elding K. Mathisen Biri Travbane - 13/7 - 08 / 5 2120 dg 780
Gudbrand O. Skiaker /Jaren E. Høitomt Momarken Travbane - 29/3 - 03 / 3 2140 dg r 447
D. Dalen Gudbrand O. Skiaker M. Gundersen Biri Travbane 8 16/2 - 08 / 6 2120 36,0 242
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Mathisen Biri Travbane 6 10/11 - 08 / 5 2120 36,5 499
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Wik Viktor 2 Plass 3 000
4 år BRUN H v.Bork Odin E. Tveter Momarken Travbane N 06/5 - 20 / 7 2160 43,0 r N
e. Wik Ida v. Mørtvedt Jerkeld
Cathrine Andersen /Bryne
E. Tveter Monica Sønstegård (B)
Hvit m/røde sidef & svarte ermer, rek
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lille Oline 3 Plass 0
3 år SVART HP v.Moe Odin
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S)
Jan Tore Alund /Snertingdal
E. Høitomt Jan Tore Alund
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
8 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -17 500 2018: -8 -3 -0 -0 -1 -45 000
Eddie 4 Plass 62 500
5 år BRUN V v.Horgen Tore
e. Arga v. Viljesterk
Marianne Holm /Berg I Østfold
N. Holm Monica Sønstegård (B)
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame