<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V76-2
BJERKE TRAVBANE DAMEGRUPPES HOPPELØP
BJERKE TRAVBANE DAMEGRUPPES HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 50.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-1-2 Plass : 3-1-2

1 2019: -3 -0 -1 -2 -0 -18 000 2018: -17 -1 -4 -1 -3 -60 500
Remana 2100 1 Plass 93 500
5 år MØRKBR HP v.Revenue* (S) H. Storås Biri Travbane 2 22/7 - 02 / 1 2100 17,7a 266
e. Manita v. Tom Pedro E. Høitomt Bjerke Travbane 3 04/6 - 03 / 1 2100 17,6a 56
Arnold Søberg-Egil Olsen H. Storås Bjerke Travbane 0 11/4 - 03 / 9 2100 18,6a 187
H. Storås H. Storås Bjerke Travbane 0 22/3 - 07 / 6 2100 30,2ag 78
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Bjerke Travbane 4 01/3 - 06 / 3 2100 17,8a 142
2 2018: -10 -1 -1 -1 -2 -29 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rea 2 Plass 29 000
4 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) R. Tvedt Bergen Travpark 0 27/5 - 08 / 9 2140 br g 57
e. Kentucky Avenue (DK) v. Viking Kronos* (IT) R. Tvedt Bergen Travpark 5 20/5 - 05 / 4 2100 19,0 67
Monica Ersvær-Joachim R. Tvedt R. Tvedt Bergen Travpark 0 03/5 - 08 / 5 2120 21,5 g 60
H. Tvedt H. Tvedt Bergen Travpark 0 26/4 - 05 / 5 2100 br g 25
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Bergen Travpark 1 12/4 - 01 / 1 2100 17,9 33
3 2018: -4 -1 -1 -2 -0 -46 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Long Tall Sally E.P. 3 Plass 46 000
3 år BRUN HP v.Cantab Hall (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 16/7 - 03 / 6 2100 17,0a 19
e. U.S. Francesca v. Coktail Jet (FR) A. Wolden Bjerke Travbane 2 20/6 - 01 / 3 2100 16,5a 175
Stald E.P. A. Wolden Bjerke Travbane 3 06/6 - 01 / 11 2140 17,5 148
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) O. Raffin FRANKRIKE P 23/11 - 91 / 1 2000 19,3 P
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -1 -2 -10 000
Divine The Best* (FR) 4 Plass 36 609
6 år BRUN HP v.Un Amour d'Haufor (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 23/7 - 02 / 7 2100 17,3a 54
e. Luna The Best (FR) v. Classic Rodney (FR) Å. Tengsareid Momarken Travbane 3 17/7 - 02 / 6 2140 17,5a 117
Tom Forkerud-Terje Stålesen D. Heon FRANKRIKE 0 29/10 - 04 / 2 2675 nc -
Å. Tengsareid Tom Forkerud (T) O. Raffin FRANKRIKE - 28/8 - 04 / 6 2650 dg -
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Roger FRANKRIKE - 07/8 - 04 / 6 2600 dg -
5 2019: -8 -0 -1 -6 -1 -57 000 2018: -14 -4 -0 -3 -7 -112 652
Norma B. 5 Plass 192 652
5 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) E. Killingmo Bjerke Travbane 6 23/7 - 02 / 4 2100 16,4a 294
e. Besafe Højgård (DK) v. Texas (US) E. Killingmo Momarken Travbane 3 10/7 - 01 / 1 2140 16,9a 109
Lise Johansen /Aurskog E. Killingmo Bjerke Travbane 4 25/6 - 02 / 9 2100 16,8a 228
E. Killingmo M. Pedersen Bjerke Travbane - 20/11 - 02 / 11 2100 dg a 423
blå m/hvite ermer, rød ermr,rekl. E. Rennesvik Biri Travbane 0 10/11 - 02 / 1 2100 20,3a 245
6 2019: -7 -0 -3 -0 -1 -52 000 2018: -14 -1 -3 -1 -5 -96 000
Carmen Division 6 Plass 148 000
4 år BRUN HP v.L'Ideal Bricois (FR) D. Dalen Jarlsberg Travbane 7 05/7 - 03 / 2 2100 18,8ag 548
e. Benita Forte v. S.J.'s Photo* (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 13/6 - 02 / 9 2100 16,3a 212
Lars Barth-Terje Hansen A. Stensen Leangen Travbane 2 21/5 - 07 / 4 2140 18,9a 65
J. Rasmussen Kjetil Helgestad (T) D. Dalen Bjerke Travbane 2 09/5 - 01 / 6 2140 17,6 241
blå m/bred gul v-formet stolpe D. Dalen Bjerke Travbane 5 25/4 - 02 / 6 2140 21,3 g 96
7 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -1 -3 -1 -1 -45 500
Daisy Va Bene 7 Plass 61 500
6 år SVART HP v.Thai Tanic D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 09/7 - 01 / 4 2100 18,0a 23
e. Wiona Laylock v. Foreign Office* (FR) D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 18/6 - 02 / 10 2100 17,8a 37
Team Daisy T. Solberg Jarlsberg Travbane P 17/11 - 20 / 3 2100 21,2 g P
D. Dalen Ine Elisabeth Dahl (T) L. Kolle Bjerke Travbane - 03/5 - 03 / 7 2100 dg a 35
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek L. Kolle Jarlsberg Travbane - 28/4 - 03 / 6 2100 dg a 25
8 2019: -8 -0 -0 -1 -4 -19 000 2018: -12 -1 -2 -0 -4 -41 000
Enjoy G.D. 8 Plass 85 606
5 år BRUN HP v.Sugarcane Volo L. Kolle Momarken Travbane 2 17/7 - 02 / 4 2140 17,5a 133
e. Garland's Miss (US) v. Garland Lobell (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 11/6 - 01 / 9 2100 17,1a 475
Uab Naujasis Sostapilis T. Horpestad Bjerke Travbane 0 13/11 - 02 / 5 2100 22,0a 280
L. Kolle Geir Kihle (T) T. Horpestad Bjerke Travbane 5 18/10 - 03 / 1 2100 17,4a 246
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 8 22/9 - 05 / 12 2100 17,8a 613
9 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2018: -8 -1 -1 -0 -1 -24 000
Bonarda J.T. 9 Plass 55 500
5 år BRUN HP v.Prodigious (FR) S. Wassberg Bergen Travpark 0 02/6 - 04 / 4 2100 18,0ag 705
e. Thai Bonarda v. Malabar Circle Ås* (S) S. Wassberg Bergen Travpark 1 20/5 - 05 / 1 2100 18,0 16
Bente Vågenes-Leah Moland Vågenes S. Wassberg Bergen Travpark 2 03/5 - 08 / 7 2120 17,5 116
P. Midtfjeld Kim Pedersen (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 17/9 - 08 / 8 2140 18,1a 204
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek S. Wassberg Forus Travbane 5 15/8 - 07 / 8 2060 19,0 467
10 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -7 -0 -1 -2 -1 -19 000
Sea Caraboo 10 Plass 36 000
5 år RØD HP v.Revenue* (S) G. Austevoll Momarken Travbane 0 17/4 - 08 / 4 2140 18,1a 104
e. Sea Chanta v. Go Hammering* (S) K. Johansen Biri Travbane 3 23/2 - 07 / 6 2100 18,7a 126
Terje Skogsrud-Ann-Christina Skogsrud K. Johansen Biri Travbane 3 26/1 - 07 / 5 2100 18,7a 349
K. Johansen Terje Skogsrud K. Johansen Bjerke Travbane 5 17/1 - 02 / 1 2140 20,4 g 301
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Biri Travbane 0 22/12 - 08 / 12 2120 21,7 g 387
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -21 206
Allenie's Love* (S) 11 Plass 54 768
10 år FUKS HP v.Love You* (FR) P. Thuresson Arvika 4 19/7 - 02 / 1 2100 18,9 182
e. Allenie (S) v. Super Arnie* (US) P. Thuresson Arvika 6 16/6 - 08 / 3 1700 18,8ag 691
Sverige P. Thuresson Årjäng - 24/9 - 01 / 6 2140 pass a 236
P. Thuresson P. Thuresson Arvika - 13/8 - 09 / 3 1700 br ag 263
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Arvika 0 07/7 - 03 / 7 1700 16,6a 1407
12 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -35 000 2018: -18 -2 -2 -2 -9 -106 500
Cecilie Halbak 12 Plass 141 500
5 år RØD HP v.Jocose* (S) A. Rasmussen Bjerke Travbane 7 16/7 - 03 / 8 2100 17,4a 166
e. Hera Halbak v. Ganymede (FR) A. Rasmussen Bjerke Travbane 5 02/7 - 01 / 6 2100 16,9a 69
Stall Cecilie H. A. Rasmussen Biri Travbane 0 08/6 - 02 / 4 2100 17,8a 36
A. Rasmussen Kjetil Helgestad (T) A. Rasmussen Bjerke Travbane 5 28/5 - 02 / 1 2100 15,5a 203
Grønn m/gult sidefelt&erming,rekl. A. Stensen Biri Travbane 6 11/5 - 02 / 8 2100 19,4a 121