Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 KOMNES GLANS LØPET (GRUNNLAGSFORDEL HOPPER)
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 490.000 kr. Også for 3-15-årige hopper høyest 600.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-7-1 Plass : 8-7-1

1 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -15 000 2018: -21 -5 -4 -2 -5 -150 824
Lykkje Tveiten 1609 1 Plass 449 460
7 år SVART H v.Tin Tveiten C. Antonsen Momarken Travbane 1 17/7 - 06 / 7 2140 25,1a 133
e. Ylblesa v. Pajaprins C. Antonsen Kongsvinger Travbane 5 04/7 - 07 / 11 1600 25,4a 76
Edvard Lindalen /Fåvang H. Brandstätter Bjerke Travbane 2 27/6 - 04 / 2 2100 26,9a 66
C. Antonsen C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 05 / 1 2100 28,2ag 40
Blå m/gul hestesko & tre ermringer H. Eggen Bjerke Travbane 2 23/5 - 04 / 2 2100 27,4a 38
2 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -0 -0
Myrviks Anton 2 Plass 398 000
10 år RØD H v.Steinsvad Eld T. Lindbak Biri Travbane 0 22/7 - 05 / 5 1609 32,7ag 409
e. Myrviks May v. Braute A. Stensen Biri Travbane 0 15/7 - 06 / 11 2120 28,4 786
Mari Knutsen /Gran K. Malmin Biri Travbane 0 15/6 - 03 / 3 2100 29,6ag 1209
A. Stensen Erling Knutsen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 31/1 - 07 / 9 1609 29,9a 1613
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam T. Lindbak Bjerke Travbane 0 28/12 - 01 / 2 1609 28,7a 141
3 2018: -9 -0 -0 -3 -3 -35 500 2017: -21 -5 -4 -2 -5 -169 500
Rakkerfanten 3 Plass 437 500
7 år MØRKBR H v.Særpefanten V. Hop Klosterskogen Travbane 6 16/7 - 03 / 4 1700 25,2a 128
e. Embra v. Spikeld A. Akselsen Sørlandets Travpark 5 13/5 - 02 / 6 2140 29,1a 170
Einar Henneseid /Drangedal V. Hop Biri Travbane 0 20/4 - 05 / 6 1609 28,6ag 87
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 3 09/4 - 04 / 6 2120 28,2 90
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 28/3 - 06 / 5 2100 27,6a 236
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -0 -1 -2 -7 950
Rampelars 4 Plass 404 886
14 år BRUN H v.Metsgar V. Bugge Nossum Travbane 1 10/5 - 02 / 5 2160 31,7 PK
e. Garplin v. Garpin V. Bugge Leangen Travbane 0 23/4 - 07 / 5 1640 28,5 g 335
Ida Bugge /Bjugn V. Bugge Leangen Travbane 0 01/4 - 08 / 11 1640 29,8a 170
V. Bugge R. Stranden Leangen Travbane 0 07/10 - 02 / 12 1640 28,9a 750
Blå, grått skstk & V, hvit kile,rekl. V. Bugge Leangen Travbane 2 04/9 - 07 / 1 1640 26,6 334
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -7 581 2018: -13 -1 -0 -0 -8 -57 144
Teo 5 Plass 366 108
9 år BRUN H v.Tangen Scott Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 17/7 - 06 / 3 2140 26,2a 135
e. Nebbenes Tea v. Elding Å. Tengsareid Kongsvinger Travbane 1 04/7 - 07 / 5 1600 24,9a 528
Cecilie Helen Andersson-Otto S. Gøperød R. Ebbinge Bjerke Travbane 7 27/6 - 04 / 7 2100 28,1a 327
Å. Tengsareid Cecilie Helen Andersson M. Andersson Åmål 5 19/6 - 03 / 8 1700 27,9 109
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Johansen Momarken Travbane 0 10/4 - 04 / 10 2140 29,8a 277
6 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -13 -0 -1 -3 -2 -31 000
Hovsjerka 6 Plass 381 721
11 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 16/7 - 03 / 6 1700 24,7a 263
e. Hovsrosa v. Spang Best T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 06 / 1 1609 24,6a 86
Einar Aasen /Skien K. Østerholt Klosterskogen Travbane 2 14/6 - 04 / 1 2100 27,4a 98
E. Høitomt Einar Aasen A. Frønes Klosterskogen Travbane 6 07/6 - 05 / 12 2100 27,2a 286
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Frønes Klosterskogen Travbane 3 24/5 - 05 / 5 1700 25,5a 83
7 2019: -7 -3 -0 -2 -1 -86 000 2018: -23 -6 -3 -3 -6 -190 000
Tyri Loke 7 Plass 553 487
6 år RØD H v.Odins Kjempe G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 16/7 - 03 / 7 1700 24,1a 25
e. Tyri Fera v. Tyri Knekten G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 06/7 - 06 / 1 2100 25,0a 53
Torkild Øveren-Sonja Søderholm L. Kolle Momarken Travbane 0 30/6 - 09 / 2 2640 26,2a 228
G. Flåten H. Horpestad Klosterskogen Travbane 1 14/6 - 04 / 2 2100 26,6a 32
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 07/6 - 05 / 7 2100 26,1a 35
8 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -93 166 2018: -16 -2 -2 -4 -2 -148 472
Finnskog Oda 8 Plass 759 662
9 år BORKET HP v.Bork Odin H. Kulblik Bjerke Travbane - 27/6 - 03 / 4 2120 dv4 265
e. Møya v. Pajaprins H. Kulblik Bergen Travpark 0 02/6 - 07 / 11 2120 26,9 336
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 0 25/4 - 07 / 7 1609 24,3a 347
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 3 14/3 - 08 / 9 2160 27,6 318
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Färjestad 3 05/3 - 08 / 3 1640 25,5 188
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -14 991
Bol Odin 9 Plass 354 709
6 år SVART V v.Moe Odin O. Østre Årjäng 0 26/4 - 03 / 6 2160 30,3 g 153
e. Faxstella (S) v. Järvsöfaks (S) V. Hop Bjerke Travbane 0 28/12 - 05 / 9 2100 30,3ag 179
Heine Bernhus-Lisbeth L. Bernhus V. Hop Biri Travbane 0 08/12 - 06 / 8 2100 31,6ag 44
O. Østre A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 08 / 6 2120 27,7 123
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame A. Akselsen Bjerke Travbane - 07/10 - 07 / 7 2180 dg 237
10 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 500 2018: -16 -1 -3 -2 -4 -75 745
Hvatt Ronja 10 Plass 462 123
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder P. Hvattum Klosterskogen Travbane 2 16/7 - 03 / 9 1700 24,3a 94
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Arvika 6 06/7 - 09 / 12 2120 27,9 385
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Klosterskogen Travbane 2 07/6 - 05 / 4 2100 26,1a 157
P. Hvattum P. Hvattum Årjäng 3 20/5 - 08 / 2 1640 24,2 45
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Magnor Travbane 3 01/5 - 07 / 9 1620 27,4 193