<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1
BJERKE TRAVBANE DAMEGRUPPES HOPPELØP
BJERKE TRAVBANE DAMEGRUPPES HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 55.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 95.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-9-10 Plass : 7-9-10

1 2018: -12 -0 -1 -2 -3 -26 500 2017: -8 -0 -1 -2 -2 -17 500
Vår Blesa 2140 1 Plass 46 000
5 år ISABELL HP v.Dotterud Teddy F. Mjølnerød Momarken Travbane 4 10/7 - 02 / 10 2180 31,2 335
e. Lannem Sylvia v. Atom Vinter F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 12/6 - 07 / 8 2160 31,3 g 383
Giske Marie Goplen Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 5 01/6 - 05 / 8 1609 30,2ag 887
F. Mjølnerød Giske Marie G. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane P 24/4 - 20 / 4 2160 35,6 P
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane - 29/3 - 07 / 10 2160 dg 525
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -1 -0 -3 -16 000
Solhaugblesa 2 Plass 49 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld H. Holm Drammen Travbane - 19/7 - 02 / 4 2100 dg ag 91
e. Lovisa v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Momarken Travbane 4 12/7 - 02 / 9 2140 31,7a 80
Tom Arve Knutsen-Ine Elisabeth Dahl I. Dahl Sørlandets Travpark - 01/7 - 03 / 8 2140 dg 511
I. Dahl I. Dahl Momarken Travbane 2 19/6 - 07 / 12 2180 32,2 472
Rosa m/to motg.svarte kiler I. Dahl Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 04 / 10 2100 32,9a 204
3 2019: -2 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -33 000
Borkflya 3 Plass 74 500
8 år BRUN HP v.Bork Odin G. Aga Drammen Travbane 4 19/7 - 01 / 4 2100 33,2ag 93
e. Eldhusflya v. Elding G. Aga Drammen Travbane 5 28/6 - 03 / 6 1700 32,5ag 52
Aina Skar-Geir Aga G. Austevoll Bjerke Travbane - 02/5 - 02 / 8 2160 dg 230
G. Aga Aina Skar G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 22/4 - 08 / 8 2120 31,2 g 55
Mørkblå m/lysgrått magefelt, reklame G. Austevoll Bjerke Travbane - 28/2 - 10 / 12 2140 dg 49
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -1 -2 -3 -66 500
Ruskeli Svarta 4 Plass 83 500
7 år SVART HP v.Norheim Faksen T. Sør-Reime Klosterskogen Travbane 3 16/7 - 04 / 11 1700 29,1a 331
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) T. Sør-Reime Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 02 / 3 1609 28,1a 399
Anne Catrine Kleveland /Finsland T. Sør-Reime Sørlandets Travpark - 01/7 - 03 / 2 2140 g3 1019
T. Sør-Reime Anne Catrine Kleveland (B) T. Sør-Reime Forus Travbane 5 17/6 - 07 / 9 2060 32,7 419
Svart m/hvit sk.stk., blå stolper, rek T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 5 03/6 - 02 / 2 2140 32,9 170
5 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -21 000 2018: -15 -1 -0 -1 -6 -44 000
Årdals Lise 5 Plass 106 500
7 år SVART HP v.Alm Viktor N. Bakken Bjerke Travbane 0 23/7 - 01 / 9 2100 33,0ag 1371
e. Nattens Dronning v. Sjefen Å. Tengsareid Biri Travbane - 15/6 - 06 / 3 2100 dg a 480
Nina Bakken-Andreas Solbrekke N. Bakken Momarken Travbane 0 31/5 - 04 / 5 2140 31,6a 606
H. Holm Nina Bakken (A) H. Holm Bjerke Travbane 4 26/4 - 03 / 6 1609 29,7a 233
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Klosterskogen Travbane 7 15/3 - 05 / 10 2120 34,8 g 288
6 2019: -8 -0 -0 -1 -4 -17 000 2018: -15 -0 -0 -2 -5 -26 000
Kleppan Tina 6 Plass 71 000
8 år BRUN HP v.Særpefanten A. Frønes Drammen Travbane 3 19/7 - 01 / 1 2100 32,8a 358
e. Kleppan Turi v. Braute A. Frønes Sørlandets Travpark 4 01/7 - 03 / 1 2140 32,0 471
Toril Haraldsen /Sandefjord A. Frønes Klosterskogen Travbane 3 07/6 - 04 / 6 2100 32,0ag 112
A. Frønes Toril Haraldsen A. Frønes Sørlandets Travpark 5 26/5 - 03 / 2 2140 32,4 g 571
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Sørlandets Travpark 5 13/5 - 07 / 3 2160 31,5 g 586
7 2018: -8 -2 -0 -1 -3 -67 000 2017: -5 -1 -1 -0 -1 -41 000
Stuve Sky 7 Plass 108 000
4 år LYSBRUN HP v.Tekno Odin V. Hop Leangen Travbane 5 23/6 - 04 / 5 2140 32,3 85
e. Stuve My v. Lome Elden A. Stensen Jarlsberg Travbane 6 13/6 - 05 / 2 2100 32,1 g 58
Stall Stuve V. Hop Bjerke Travbane 0 16/12 - 01 / 1 1600 34,4 r 39
V. Hop Øyvind Stuve E. Høitomt Bjerke Travbane 1 06/12 - 05 / 5 2140 31,6 142
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Biri Travbane 2 24/11 - 03 / 3 2100 34,5 82
8 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -21 476 2018: -14 -1 -1 -2 -8 -97 421
Lykkje Tora 8 Plass 146 661
5 år BRUNSVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Leangen Travbane 4 02/7 - 05 / 9 2160 31,9 g 29
e. Ylblesa v. Pajaprins T. Bronken Bjerke Travbane 2 20/6 - 09 / 2 2140 31,4 76
Stall Lykkjekvartetten B. Steinseth Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 05 / 1 2100 32,6 g 54
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane - 30/5 - 04 / 1 2140 dg 72
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 3 16/5 - 01 / 11 2160 29,4 273
9 2019: -9 -5 -1 -1 -1 -154 428 2018: -12 -1 -4 -1 -2 -106 736
Osen Expressa 2160 1 Plass 289 164
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 17/7 - 08 / 2 2140 32,9ag 25
e. Venn Vara v. Bork Rigel J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 19/6 - 01 / 9 2140 30,1a 21
Rune Jensen-Ludvig Jensen J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 12/6 - 07 / 11 2160 29,4 18
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Romme 3 01/6 - 02 / 11 2160 32,7 g 33
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 16/5 - 01 / 13 2160 dg 61
10 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -16 000 2018: -15 -0 -3 -2 -6 -54 500
Lykke Ida 2 Plass 116 500
6 år BRUN HP v.Skibber Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 25/7 - 03 / 2 1640 29,0 78
e. Langaard Tiril v. Braute O. Østre Drammen Travbane 2 28/6 - 03 / 11 1700 32,3a 214
Jan Yngve Jacobsen /Haugesund D. Dalen Bjerke Travbane 0 16/5 - 10 / 6 2140 32,9 321
Å. Tengsareid Enok Antonsen D. Dalen Sørlandets Travpark 7 28/1 - 03 / 7 2200 34,8 r 343
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Østre Sørlandets Travpark 6 14/1 - 02 / 4 2140 32,6 637
11 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -2 -1 -2 -7 -87 500
Kaiaperla 3 Plass 111 500
5 år MØRKBR HP v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 0 25/7 - 03 / 3 1640 30,7 g 46
e. Kaianett v. Pajaprins E. Høitomt Biri Travbane 6 13/7 - 04 / 7 2120 31,6 177
Terje Seielstad /Svingvoll E. Høitomt Leangen Travbane 0 23/6 - 04 / 4 2140 33,2 138
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane 3 15/6 - 06 / 1 2100 31,0a 91
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane 0 15/5 - 06 / 2 2140 br g 33
12 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -32 000 2018: -10 -1 -0 -2 -3 -43 000
Nelson Sandra 4 Plass 111 000
5 år BRUN HP v.Moe Svarten T. Solberg Bjerke Travbane 0 18/7 - 02 / 6 2140 34,6 g 160
e. Alm Inger v. Lome Kongen T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 05 / 5 2120 31,3 239
Knut H. Haraldsen-Johnny Skogsrød T. Solberg Momarken Travbane 4 31/5 - 04 / 3 2140 31,1a 18
T. Solberg Per Gottling (T) T. Solberg Momarken Travbane 3 17/4 - 04 / 2 2140 30,2 159
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 09/4 - 03 / 7 2120 33,1 113