<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
VG+ LØPET (BREDDEPREMIERINGSLØP)
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 18.001 kr.
For 3-15-årige høyest 30.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-7-11 Plass : 14-7-11

1 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -18 -0 -3 -3 -7 -53 000
Solhøyulven 2140 1 Plass 56 000
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder E. Gravdal Drammen Travbane 5 26/7 - 04 / 9 2100 33,0a 192
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel E. Gravdal Jarlsberg Travbane 6 09/7 - 02 / 1 2100 33,6a 80
Stall Frønes E. Gravdal Biri Travbane 2 29/6 - 08 / 3 2100 33,2 166
E. Gravdal Ulv Sverre Nilsen E. Gravdal Biri Travbane 2 15/6 - 02 / 7 2100 35,8 71
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane P 01/6 - 21 / 8 2120 36,7 P
2 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 474 2018: -19 -1 -1 -1 -12 -64 988
Horgen Elvy* 2 Plass 68 462
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) P. Thuresson Romme - 27/7 - 08 / 15 2160 dg g 839
e. Horgen Elin v. Elding P. Thuresson Momarken Travbane 6 17/7 - 03 / 4 2140 34,7 594
Sverige P. Thuresson Kongsvinger Travbane 5 04/7 - 01 / 5 1600 35,6 257
P. Thuresson P. Thuresson Biri Travbane 8 29/6 - 08 / 9 2100 34,8 552
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Biri Travbane 8 15/6 - 02 / 4 2100 37,7 665
3 2018: -10 -0 -1 -1 -2 -14 491 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spartacus 3 Plass 14 491
8 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld C. Antonsen Momarken Travbane 0 17/7 - 03 / 14 2160 36,5 g 404
e. Nystedsjura v. Lannem Sjur C. Antonsen Årjäng 0 02/7 - 06 / 11 2160 36,7 g 319
Elisabeth Tokvam Kvalen /Vinstra C. Antonsen Momarken Travbane 0 10/4 - 08 / 3 2140 36,8 g 269
C. Antonsen J. Blekkan Biri Travbane - 23/3 - 08 / 1 2100 dg 74
Blå m/gul hestesko & tre ermringer G. Austevoll Biri Travbane - 09/3 - 08 / 2 2100 dg 82
4 2018: -6 -0 -1 -1 -3 -18 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kjølstad Sirpa 4 Plass 18 500
5 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) E. Holm Biri Travbane 4 22/7 - 03 / 5 2100 32,7 95
e. Jærvsøsirpa (S) v. Babsson* (S) E. Holm Biri Travbane 2 13/7 - 08 / 6 2120 35,9 g 87
Kjell Aage Øie-Kjølstad /Furnes E. Holm Biri Travbane 3 15/6 - 02 / 10 2100 35,9 88
E. Holm Kjell Aage Øie-Kjølstad (B) E. Holm Biri Travbane 6 11/5 - 08 / 3 2100 37,8 236
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame E. Holm Biri Travbane P 20/4 - 20 / 3 2100 35,8 P
5 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -12 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vestpol Kalla 5 Plass 12 000
3 år SVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Drammen Travbane - 26/7 - 04 / 5 2100 dg ar 27
e. Spang Pila v. Lome Elden E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 01/6 - 08 / 5 2100 34,0 60
Monica Sønstegård /Sarpsborg V. Hop Jarlsberg Travbane 7 27/4 - 07 / 5 2100 35,1 28
E. Høitomt Monica Sønstegård (B) V. Hop Momarken Travbane P 17/4 - 20 / 3 2160 34,4 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Biri Travbane 02/6 - 22 / 3 2120 53,6 r N
6 2019: -5 -2 -1 -0 -0 -33 000 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Dæmro Bob 6 Plass 41 000
5 år MØRKBR V v.Åsajerven A. Stensen Biri Travbane P 22/7 - 20 / 3 2120 35,8 g P
e. Hellin Faxa v. Bokli Eld A. Stensen Biri Travbane 2 02/6 - 08 / 3 2100 34,9 60
Kristin Randgaard-Klaus Skogen A. Stensen Biri Travbane - 07/5 - 07 / 6 2100 dg 114
A. Stensen Kristin Randgaard A. Stensen Biri Travbane P 24/3 - 20 / 6 2100 39,9 g P
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 02/9 - 23 / 3 2100 46,6 B
7 2018: -15 -1 -3 -0 -7 -63 211 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -10 842
Tusse Faks 7 Plass 74 053
6 år HUSKBRUN H v.Voje Faks O. Kjenner Bjerke Travbane - 18/7 - 03 / 8 2140 dg 695
e. Hjelset Sofi v. Pål Even J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 19/6 - 07 / 11 2160 34,5 g 52
Terje Edh /Lillestrøm J. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 06/6 - 09 / 8 2140 34,3 g 71
J. Mjølnerød O. Kjenner Drammen Travbane 7 30/10 - 08 / 10 2120 36,0 63
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Klosterskogen Travbane 2 19/10 - 08 / 2 2100 35,5 74
8 2018: -12 -2 -4 -0 -1 -65 086 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Kaffelars 2160 1 Plass 65 086
5 år BRUN V v.Wik Stjernen O. Østre Arvika - 19/7 - 09 / 2 2100 dg 17
e. Jensi v. Elding O. Østre Arvika - 26/6 - 08 / 9 2100 dg 47
Lise Nicoline Hartviksen /Slattum O. Østre Momarken Travbane 2 12/6 - 07 / 2 2140 31,1 30
O. Østre O. Østre Bjerke Travbane 0 16/5 - 01 / 15 2160 35,4 g 75
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane - 04/5 - 03 / 3 2100 dg a 22
9 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -10 000 2017: -5 -0 -0 -1 -4 -14 000
Torden Fant 2 Plass 24 000
6 år BRUN V v.Feseth Lynet B. Larsen Drammen Travbane 0 28/4 - 01 / 10 2120 35,5 g 1043
e. Furia v. Ara Svarten O. Østre Drammen Travbane 0 03/3 - 01 / 1 2100 35,6 g 96
Ragne Jorid Kopland-Johan Kopland O. Østre Bjerke Travbane 6 14/2 - 10 / 11 2160 35,1 g 261
H. Tvedt Bjørn Larsen (T) O. Østre Biri Travbane 5 03/2 - 01 / 1 2100 35,8 g 139
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek O. Østre Klosterskogen Travbane 7 22/1 - 03 / 6 2120 39,7 g 282
10 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -15 -2 -0 -1 -9 -59 000
Hippoline 3 Plass 70 000
5 år BRUN HP v.Lome Elden A. Akselsen Drammen Travbane 0 19/7 - 02 / 5 2100 32,5a 436
e. Troll Molly v. Spang Best G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 07/6 - 04 / 1 2100 32,1a 81
Ine Elisabeth Dahl /Skien J. Undem Klosterskogen Travbane 7 24/5 - 08 / 5 2100 33,9ag 127
A. Akselsen Ine Elisabeth Dahl (T) J. Undem Klosterskogen Travbane 4 10/5 - 08 / 10 2120 33,7 g 466
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv J. Undem Jarlsberg Travbane 6 04/5 - 03 / 6 2100 34,8ag 331
11 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -16 401 2018: -15 -1 -1 -5 -6 -67 736
Gråberg Jokern 4 Plass 84 137
5 år MØRKBR H v.Joker Elden O. Kjenner Årjäng 3 02/7 - 06 / 12 2160 32,0 48
e. Horgen Ronja v. Rigel Jo O. Kjenner Jarlsberg Travbane 3 18/6 - 08 / 8 2100 32,5 40
Anne-Lise Enger /Reinsvoll O. Kjenner Bjerke Travbane 3 06/6 - 09 / 6 2140 33,0 142
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) O. Kjenner Årjäng 3 20/5 - 03 / 3 2140 33,9 113
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek J. Mjølnerød Momarken Travbane P 17/4 - 20 / 6 2160 36,1 P
12 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -0 -2 -2 -7 -39 000
Hællemåne Da Mia 5 Plass 44 000
8 år SVART HP v.Særpefanten K. Bjørnerød Biri Travbane 0 22/7 - 03 / 6 2120 32,6 g 559
e. Østfold Frida v. Alm Svarten K. Bjørnerød Momarken Travbane 6 10/7 - 02 / 2 2160 32,8 g 999
Unn Neset-Harald Neset K. Bjørnerød Momarken Travbane 7 19/6 - 07 / 5 2160 35,8 305
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 06/6 - 09 / 12 2160 34,7 g 561
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 08 / 4 2100 34,5ag 330
13 2018: -6 -2 -0 -1 -1 -31 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stjernedryss 6 Plass 31 000
3 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 20/7 - 10 / 8 2140 31,8a 44
e. Røeds Ronja v. Kos Knekten Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 01/7 - 08 / 10 2160 31,8 57
Stall Eple-Dryss Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 19/6 - 07 / 1 2140 34,0 39
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 22/4 - 20 / 7 2120 42,8 g P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 12/5 - 21 / 6 2120 48,9 B
14 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -3 -0 -0 -0 -40 000
Per B. 7 Plass 40 000
5 år BRUN H v.Lome Elden Å. Tengsareid Biri Travbane 0 29/6 - 03 / 4 2100 36,7 g 51
e. Ullstine v. Lykke Gutten Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 06/6 - 09 / 15 2160 34,9 g 41
Horni AS /Vøyenenga Å. Tengsareid Biri Travbane 1 18/5 - 04 / 4 2100 32,0 g 55
V. Hop Alf Stordal (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 14/3 - 09 / 5 2140 dg 41
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Biri Travbane - 16/2 - 07 / 5 2100 dg 15
15 2019: -3 -0 -2 -1 -0 -17 000 2018: -9 -1 -1 -1 -4 -34 431
Rive Ruska 8 Plass 51 431
5 år SVART HP v.Spikeld P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 18/7 - 03 / 9 2140 31,9 454
e. Schumina v. Schuvar P. Midtfjeld Momarken Travbane 7 10/7 - 02 / 8 2160 32,9 g 94
Rune Ellingsen /Loddefjord P. Midtfjeld Årjäng 6 02/7 - 06 / 10 2160 33,0 g 124
P. Midtfjeld Hans Kristian Skubberud (A) O. Østre Jarlsberg Travbane 5 18/6 - 08 / 7 2100 32,9 79
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek K. Johansen Årjäng 3 08/4 - 08 / 1 2140 33,7 g 67