<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:30 V5-5
V4-1
BYGGMAKKER SKATTUMS LØP

Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-6-8 Plass : 5-6-8

1 2018: -11 -2 -3 -2 -2 -67 368 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Racing Sun 1609 1 Plass 67 368
4 år BRUN H v.Cromwell (US) B. Steinseth Arvika 3 06/7 - 02 / 1 2100 nc a 24
e. Arriba Arvells (S) v. The Bad Boy* (S) B. Steinseth Leangen Travbane 2 02/7 - 04 / 9 2140 16,4a 35
Lasse Sandvold-Raymond Haugland K. Johansen Bjerke Travbane 4 20/6 - 02 / 5 2100 16,1a 175
B. Steinseth V. Hop Klosterskogen Travbane 1 31/5 - 03 / 2 2100 17,7a 34
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj V. Hop Biri Travbane 3 25/5 - 02 / 9 2100 17,5a 337
2 2018: -16 -1 -2 -2 -7 -61 500 2017: -9 -0 -2 -2 -3 -30 500
Pyrechept 2 Plass 97 000
6 år BRUN V v.Quaker Jet* (FR) M. Gundersen Bjerke Travbane 5 16/7 - 04 / 9 2100 16,1a 318
e. Pyret Eme (S) v. Alf Palema* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 4 02/7 - 02 / 3 2100 16,5a 585
Stall Bøyding A. Stensen Momarken Travbane 5 19/6 - 04 / 7 2140 18,9a 574
M. Gundersen Finn Holmen (T) A. Stensen Bjerke Travbane 0 16/5 - 06 / 6 2100 19,7ag 273
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame A. Stensen Bjerke Travbane 6 22/3 - 05 / 6 1609 18,3a 97
3 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -17 500 2017: -5 -3 -0 -0 -1 -48 000
Extol's Pride 3 Plass 65 500
4 år BRUN V v.Rite On Line (US) H. Storås Biri Travbane 4 13/7 - 02 / 4 2100 17,5a 942
e. Extol (S) v. Keystone Ludwig* (US) H. Storås Bjerke Travbane 0 04/4 - 02 / 5 2100 19,4a 294
Even Skagen AS /Sandnessjøen H. Storås Bjerke Travbane 0 15/3 - 01 / 8 2100 20,3a 180
H. Storås H. Storås Bjerke Travbane 0 24/1 - 04 / 9 2100 19,7a 36
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring K. Johansen Bjerke Travbane 0 27/12 - 05 / 10 2100 17,6a 180
4 2018: -11 -0 -0 -0 -4 -13 000 2017: -16 -0 -0 -1 -5 -23 500
Goldie Street 4 Plass 77 500
5 år BRUN HP v.Quite Easy (US) R. Aarlie Drammen Travbane 0 19/7 - 04 / 3 2100 17,6ag 281
e. Celina De Mill v. Viking's Way* (FR) E. Hordvik Bergen Travpark 0 03/5 - 03 / 1 2100 21,7ag 591
Terje Eide /Hauglandshella R. Halvorsen Bergen Travpark 0 22/3 - 03 / 3 2100 20,6ag 607
R. Aarlie H. Rasch Bergen Travpark 0 01/3 - 02 / 5 1600 20,9ag 167
Svart/gull todelt, gull mansj, rek T. Totland Bergen Travpark - 25/1 - 03 / 3 2100 dg a 109
5 2018: -12 -4 -0 -1 -3 -80 500 2017: -4 -0 -3 -0 -0 -24 000
Pearl Street 5 Plass 104 500
4 år MØRKBR HP v.Quite Easy (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 16/7 - 02 / 3 2100 16,3a 29
e. Västerbo Mudcake (S) v. Infant Du Bossis* (FR) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 25/6 - 06 / 1 1609 13,6a 178
Stall Bacalao M. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/6 - 02 / 7 2140 16,4 472
Å. Tengsareid Sigbjørn Kolnes (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 28/5 - 02 / 3 2100 15,1a 165
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 0 11/4 - 03 / 8 2100 17,8a 396
6 2018: -14 -2 -1 -0 -6 -56 912 2017: -5 -1 -0 -1 -2 -32 000
Cromwells Aida 6 Plass 88 912
4 år MØRKBR HP v.Cromwell (US) P. Midtfjeld Årjäng 4 02/7 - 08 / 11 1640 14,3a 455
e. Key to Koreana (S) v. Korean* (FR) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 19/6 - 04 / 6 2140 19,0a 128
Stall Aida P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 31/5 - 03 / 10 2140 18,1a 177
P. Midtfjeld G. Austevoll Momarken Travbane 0 29/3 - 05 / 3 2140 19,5a 115
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek F. Hamre Bjerke Travbane 0 21/2 - 04 / 2 2100 17,2a 92
7 2018: -11 -0 -0 -2 -3 -21 359 2017: -10 -0 -0 -1 -4 -20 000
Mojo's Nipozzano 7 Plass 41 359
4 år BRUN HP v.Likely Lad (US) A. Eggan Leangen Travbane 0 22/6 - 01 / 8 2160 21,1 118
e. Filippa Filiokus (S) v. Turbo Thrust* (US) A. Eggan Leangen Travbane 6 28/5 - 06 / 1 2140 17,4a 280
Pia Helen Hernes-Ole Kristian Hernes R. Krabseth Östersund 3 24/5 - 01 / 1 1640 16,1 565
M. Olsen A. Eggan Leangen Travbane 0 23/4 - 04 / 1 2140 19,1a 390
rød m/gule ermer,rød ermstr,rekl. A. Eggan Leangen Travbane 0 26/3 - 08 / 2 2140 22,1 g 269
8 2018: -5 -0 -1 -1 -1 -15 491 2017: -3 -1 -0 -0 -0 -16 000
Bello Dante (DK) 8 Plass 67 803
5 år BRUN V v.Chipmate* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 3 16/7 - 04 / 11 2100 15,9a 896
e. Go'dante (DK) v. Buckfinder* (US) K. Johansen Årjäng 0 01/6 - 04 / 9 2140 16,1 282
Odd Johan Miljeteig /Haugesund E. Høitomt Biri Travbane 6 06/4 - 04 / 11 2100 21,1ag 109
K. Johansen Å. Tengsareid Biri Travbane 0 23/3 - 03 / 6 1609 18,6a 72
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm Å. Tengsareid Biri Travbane 2 09/3 - 04 / 4 2100 18,3a 30