<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:50 V4-2
FENDT LØPET - DISTANSEFORDEL HOPPER
DISTANSEFORDEL HOPPER
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker.
For 3-15-årige hopper høyest 140.000 kr. Også for 3-15-årige hingster og vallaker høyest 185.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-8-5 Plass : 7-8-5

1 2018: -16 -2 -2 -1 -6 -80 315 2017: -14 -0 -1 -2 -6 -34 000
M.H. Sylvia 2100 1 Plass 153 015
8 år BRUN HP v.Moe Odin J. Dagsvold Sørlandets Travpark 0 20/7 - 01 / 5 2140 34,8 184
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon O. Østre Kongsvinger Travbane 2 04/7 - 04 / 11 1600 26,4a 518
Stall M.H. Sylvia, Larvik D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 05 / 9 2100 30,5 280
D. Dalen Martine Wessel (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 07/6 - 02 / 9 1700 28,4a 77
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 04 / 7 2120 29,6 330
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -0 -2 -2 -9 -58 000
Brenne Brunett 2 Plass 153 500
8 år BRUN HP v.Spikeld Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 09/7 - 04 / 4 1609 28,1a 147
e. Brenne Lita v. Mjølner Troll Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 25/6 - 04 / 2 1609 26,4a 182
Wenche Hole-Svein Hole Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 05 / 6 2100 30,6 295
A. Akselsen Harald Martinsen (B) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 07/6 - 02 / 3 1700 28,4a 130
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv Å. Tengsareid Biri Travbane 5 25/5 - 04 / 2 1609 26,7a 319
3 2019: -10 -1 -1 -0 -7 -47 500 2018: -11 -0 -2 -0 -4 -33 000
Stjerne Åsa 3 Plass 176 000
7 år SVART HP v.Åsajerven R. Sveen Biri Travbane 4 15/7 - 04 / 7 2140 31,4 93
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Biri Travbane 0 18/5 - 01 / 5 2100 30,2ag 473
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Drammen Travbane 7 28/4 - 03 / 2 2100 30,1ag 58
R. Sveen R. Sveen Bjerke Travbane 6 14/3 - 04 / 11 2100 31,9ag 174
brun m/røde seler R. Sveen Drammen Travbane 0 03/3 - 07 / 5 2100 30,4a 273
4 2018: -16 -2 -0 -0 -7 -60 500 2017: -9 -1 -1 -1 -3 -66 000
Eikronja 4 Plass 126 500
4 år BRUN HP v.Spikeld V. Hop Sørlandets Travpark 4 11/7 - 04 / 9 2140 27,7a 243
e. Lille Kristine v. Moe Odin A. Akselsen Leangen Travbane - 23/6 - 04 / 8 2160 dg 297
Marie Helen Grønvold /Tjodalyng A. Akselsen Bjerke Travbane - 09/6 - 08 / 10 2140 dg 268
V. Hop Frode Hamre (T) F. Hamre Bjerke Travbane 1 12/5 - 03 / 8 2100 29,6ag 29
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl P. Kals Sørlandets Travpark 14 11/3 - 06 / 4 2160 33,2 g 512
5 2019: -7 -1 -1 -1 -3 -38 000 2018: -14 -2 -1 -3 -3 -77 491
Hauan Hera 5 Plass 183 491
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Bjerke Travbane 3 18/7 - 04 / 6 2140 28,5 29
e. Findal Hera v. Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 3 30/6 - 04 / 1 2140 26,8 80
Alf-Einar Jørgensen /Harstad E. Høitomt Biri Travbane 2 15/6 - 07 / 2 1609 28,4a 34
E. Høitomt Jens Kristian Brenne (T) E. Høitomt Biri Travbane 1 18/5 - 03 / 10 2100 29,3a 27
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 1 02/5 - 02 / 5 2160 29,2 30
6 2018: -12 -2 -1 -0 -4 -84 000 2017: -10 -1 -1 -1 -3 -53 000
Jega Janda 6 Plass 137 000
4 år SVART HP v.Tekno Odin Å. Tengsareid Leangen Travbane 4 23/6 - 04 / 6 2160 31,3 107
e. Bottem Støva v. Elding Å. Tengsareid Forus Travbane 4 16/6 - 04 / 5 2060 28,6 206
Elfinn Edvartsen /Frekhaug Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 5 09/6 - 08 / 8 2140 28,9 395
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) P. Kals Bjerke Travbane - 16/5 - 10 / 9 2160 dg 48
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam P. Kals Biri Travbane 0 06/5 - 03 / 1 2100 27,7a 324
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -4 -2 -2 -4 -126 330
Valle Oda 7 Plass 192 330
6 år BRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Bollnäs 4 08/7 - 02 / 3 2140 30,0 g 13
e. Valle Eldi v. Elding B. Steinseth Årjäng 1 22/6 - 02 / 10 2160 28,7 40
Stall Oda B. Steinseth Rättvik 1 11/6 - 07 / 3 2140 30,6a 34
B. Steinseth V. Hop Bjerke Travbane 5 30/5 - 04 / 12 2160 30,6 216
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 5 18/5 - 03 / 5 2100 29,8a 235
8 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -24 -2 -4 -3 -12 -113 000
Z.M.'s Lyntroll 2120 1 Plass 204 000
7 år MØRKBR V v.Feseth Lynet L. Kolle Biri Travbane 3 22/7 - 04 / 6 2100 29,2a 113
e. Ulltrolla v. Perle Troll A. Stensen Biri Travbane 2 15/7 - 04 / 4 2140 29,9 71
Rolf Settem /Bolsøya T. Solberg Leangen Travbane 8 23/6 - 06 / 4 2140 33,6a 43
A. Stensen Rolf Settem A. Stensen Leangen Travbane 3 04/6 - 05 / 11 2160 30,7 47
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane 2 14/5 - 08 / 9 1640 31,0a 55
9 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -17 -0 -0 -0 -6 -21 500
Valseth Fanten 2 Plass 170 000
8 år MØRKBR V v.Særpefanten M. Gundersen Biri Travbane 0 15/7 - 04 / 9 2140 34,3 125
e. Horgen Huldra v. Spang Best O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 18/4 - 07 / 6 1609 28,6a 288
Jan-Tore Rønningen /Follebu K. Johansen Biri Travbane 0 09/3 - 02 / 1 2100 29,2a 307
M. Gundersen Jan-Tore Rønningen B. Steinseth Bjerke Travbane 0 01/3 - 05 / 6 1609 29,1ag 88
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame K. Johansen Biri Travbane 5 16/2 - 06 / 8 2100 29,0a 286
10 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -0 -2 -4 -46 491
Hauglid Storm 3 Plass 186 991
9 år BRUN V v.Klack Jo* (S) H. Holm Drammen Travbane 3 21/6 - 04 / 8 1700 27,4a 28
e. Hauglid Tina v. Lome Elden H. Holm Momarken Travbane 1 31/5 - 01 / 5 2140 28,8a 60
Øystein Klever /Leirsund H. Horpestad Bjerke Travbane 0 04/4 - 07 / 3 2100 32,4a 262
H. Holm Øystein Klever H. Holm Bjerke Travbane 0 07/3 - 05 / 1 2100 30,9a 80
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Jarlsberg Travbane 3 17/2 - 04 / 5 1609 28,4a 59