Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP - TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,5 og bedre.
For 3-årige med rekord 1.34,0 og dårligere.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-10-7 Plass : 12-10-7

1 2019: -7 -1 -1 -2 -2 -53 000 2018: -9 -1 -1 -0 -7 -58 000
Valle Grom 2100 1 Plass 111 000
4 år BRUNBORKET H v.Bork Odin P. Johansen Biri Travbane P 13/7 - 21 / 1 2100 40,3 P
e. Sunnmørsjenta v. Elding
Stall Grom
P. Johansen
mørkblå m/røde og hvite bånd, reklame
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -2 -1 -2 -30 000
Stensvik Lars 2 Plass 30 000
4 år BRUNSVART V v.Åsajerven A. Solhus Leangen Travbane P 14/7 - 22 / 4 2140 37,8 P
e. Stensvik Oda v. Moe Odin A. Solhus Leangen Travbane 20/11 - 20 / 3 1660 brp N
Gaute Inge Helseth /Averøy
O. Østre Gaute Inge Helseth (A)
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
3 2019: -3 -0 -2 -0 -0 -19 000 2018: -10 -1 -1 -3 -2 -56 000
Eiken 3 Plass 75 000
4 år BRUN H v.Lome Elden A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 24/5 - 20 / 7 2120 38,5 P
e. Lille Kristine v. Moe Odin
Vidar Kalnes /Horten
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T)
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
4 2019: -13 -1 -3 -2 -4 -72 817 2018: -4 -0 -2 -0 -0 -16 000
Sæther Lomen 4 Plass 88 817
4 år SVART H v.Lome Elden A. Rasmussen Biri Travbane P 25/5 - 21 / 4 2100 44,0 P
e. Hornnes Tiril v. Pålex K.* (S)
Arve G. Blihovde /Svingvoll
E. Høitomt Arve G. Blihovde (A)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
5 2019: -9 -1 -2 -1 -3 -37 000 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Birk B.B. Remin 5 Plass 37 000
4 år LYSBRUN V v.Spikeld D. Dalen Bjerke Travbane P 25/6 - 20 / 7 2160 41,8 P
e. Lome Lisa v. Spang Best E. Høitomt Biri Travbane 25/8 - 22 / 6 2100 56,7 B
Torstein Skjaker /Jaren Å. Tengsareid Biri Travbane 11/8 - 23 / 1 2100 50,6 g B
D. Dalen Kjetil Helgestad (T)
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
6 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vesle Gutten Støen 6 Plass 0
3 år BRUN H v.Spikeld M. Pedersen Bjerke Travbane P 18/7 - 21 / 4 2160 44,2 g P
e. Voje Vira v. Järvsöfaks (S)
Kristine Støen Kivle- Baxab AB
M. Pedersen
Hvit/blå halv, hvite ermer, rekl.
7 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -8 -3 -1 -1 -2 -71 000
Felix T.H. 7 Plass 78 000
4 år BRUN H v.Dotterud Teddy F. Ringheim Bergen Travpark 6 12/7 - 03 / 1 2100 37,0 297
e. Heim Sjura v. Järvsöviking* (S) F. Ringheim Bergen Travpark 1 21/6 - 01 / 8 2100 37,8 187
Anne Siri Vivås-Trygve K. Håvardstun F. Ringheim Bergen Travpark P 20/5 - 20 / 5 2120 41,8 P
F. Ringheim F. Ringheim Bergen Travpark 21/9 - 24 / 1 1600 50,2 B
hvit m/rekl. i svart/gult/rødt/blått F. Ringheim Bergen Travpark 07/9 - 24 / 5 1620 51,7 B
8 2019: -4 -2 -1 -0 -1 -38 000 2018: -8 -0 -1 -2 -2 -29 500
Bragevinn 8 Plass 67 500
4 år BRUN H v.Moe Odin A. Rasmussen Biri Travbane P 15/6 - 20 / 8 2120 41,6 P
e. Langaard Tiril v. Braute G. Austevoll Biri Travbane 15/9 - 23 / 4 2100 53,8 B
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll G. Austevoll Biri Travbane 01/9 - 23 / 2 2100 52,7 B
B. Steinseth Brynjulf Bjørge K. Mathisen Biri Travbane - 23/7 - 22 / 4 2100 dgpp N
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
9 2019: -7 -0 -0 -0 -6 -21 000 2018: -12 -0 -0 -0 -8 -39 912
Krita 2120 1 Plass 60 912
4 år SVART HP v.Tekno Odin H. Holm Biri Travbane 6 22/7 - 07 / 4 2120 36,6 g 118
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) M. Jakobsson Årjäng 4 13/7 - 02 / 6 2140 36,0 488
Astrid Fossen-Ahne Fossen H. Holm Jarlsberg Travbane 8 19/5 - 01 / 1 2100 38,8 399
H. Holm Stig Ingar Fossen (B) H. Holm Bjerke Travbane - 09/5 - 09 / 4 2140 dg 921
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl S. Fossen Bjerke Travbane P 11/4 - 20 / 13 2180 41,0 P
10 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -8 -0 -2 -1 -2 -45 491
Lykkje Cornelius 2 Plass 50 491
4 år SVART H v.Åsajerven J. Gaustad Sørlandets Travpark 8 01/7 - 08 / 7 2140 39,0 rg 165
e. Hilderid v. Lome Elden J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 07/6 - 08 / 6 2100 36,0 219
Astrid Marie Gaustad /Trondheim J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 10/5 - 08 / 2 2100 37,7 rg 368
J. Gaustad J. Gaustad Jarlsberg Travbane P 25/3 - 20 / 6 2120 39,2 P
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 16/9 - 20 / 3 2120 52,4 B
11 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -7 000 2018: -16 -1 -1 -1 -7 -57 000
Spang Lotta 3 Plass 64 000
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden L. Kolle Biri Travbane 5 22/7 - 07 / 5 2120 34,2 155
e. Spang Frøya v. Spang Best M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 05/7 - 08 / 13 2120 35,3 g 489
Anders Nyborg /Stange D. Dalen Biri Travbane - 08/6 - 08 / 5 2100 dg 945
Å. Tengsareid Anders Nyborg D. Dalen Biri Travbane 6 06/4 - 08 / 3 2100 38,4 41
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Drammen Travbane 6 18/3 - 08 / 8 2100 37,2 230
12 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -3 -1 -0 -0 -2 -39 000
Østavind 4 Plass 42 500
4 år BRUN H v.Dotterud Teddy V. Hop Momarken Travbane 4 17/7 - 03 / 9 2140 34,4 61
e. Tveit Pila v. Nordli Svarten V. Hop Jarlsberg Travbane 5 05/7 - 08 / 9 2100 34,7 255
Rebecca Spørck /Austmarka V. Hop Jarlsberg Travbane P 27/4 - 20 / 6 2120 37,7 P
V. Hop Rebecca Spørck V. Hop Bjerke Travbane 02/8 - 20 / 3 1660 50,4 B
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 26/7 - 20 / 7 1660 44,9 N
13 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -2 -1 -1 -39 683
Best Frøya 5 Plass 39 683
4 år SVART HP v.Åsajerven D. Aarum Årjäng 3 13/7 - 02 / 1 2140 35,9 26
e. Vår Frøya v. Moe Odin A. Stensen Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 08 / 11 2120 34,8 g 355
Team Toppen T. Horpestad Årjäng 2 01/6 - 08 / 2 2140 34,9 g 136
A. Stensen Ola Engevold (B) A. Stensen Biri Travbane 0 23/3 - 07 / 1 2100 br 250
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane P 09/3 - 20 / 6 2120 42,1 P
14 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -14 000 2018: -7 -0 -1 -0 -4 -24 000
Ness Tjo Sif 6 Plass 38 000
4 år MELL.BR. HP v.Bork Odin A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 05/7 - 08 / 1 2100 34,9 141
e. Paja Stjerna v. Pajaprins O. Wassberg Bergen Travpark 2 03/5 - 01 / 3 2100 38,0 g 72
Suldal Hestesenter AS- Stall Myra AS O. Wassberg Bergen Travpark P 22/3 - 20 / 1 2100 40,2 P
P. Midtfjeld Frode Hamre (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 22/9 - 22 / 8 2120 54,0 B
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Wassberg Haugaland Travpark 03/9 - 21 / 1 1800 52,0 B