<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1
SIKKERHET INNLANDETS LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 38.001 kr.
For 3-15-årige høyest 58.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-12-4 Plass : 1-12-4

1 2018: -8 -2 -3 -1 -1 -55 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lille Halvor 2100 1 Plass 55 500
6 år BRUN V v.H.G. Balder A. Stensen Bjerke Travbane 0 18/7 - 03 / 10 2160 31,7 162
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) A. Stensen Biri Travbane 2 29/6 - 03 / 1 2100 31,1 39
Kristin Andersgaard-Stein-Erik Robøle A. Stensen Biri Travbane 2 08/6 - 08 / 6 2120 32,4 58
Å. Tengsareid Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Biri Travbane 1 11/5 - 08 / 5 2100 35,7 33
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Stensen Biri Travbane P 20/4 - 20 / 6 2100 34,3 P
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -7 -0 -1 -0 -4 -18 000
Stensvik Teddy'n 2 Plass 51 000
5 år BRUNSVART H v.Dotterud Teddy G. Helseth Leangen Travbane 5 14/7 - 07 / 8 2160 34,3 199
e. Stensvik Oda v. Moe Odin A. Stensen Leangen Travbane 4 11/6 - 01 / 7 2160 34,6 64
Gaute Inge Helseth /Averøy A. Solhus Leangen Travbane 0 11/12 - 08 / 4 2160 36,7 20
A. Stensen Gaute Inge Helseth (A) A. Solhus Leangen Travbane 1 11/9 - 02 / 7 2160 35,0 13
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam O. Østre Biri Travbane 3 28/7 - 01 / 2 2100 32,7 309
3 2018: -6 -1 -1 -2 -1 -36 359 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Iris 3 Plass 36 359
6 år SVART HP v.Krageboen B. Steinseth Biri Travbane 1 22/7 - 03 / 3 2100 31,8 14
e. Tao Lykke v. Tand Troll* (S) B. Steinseth Momarken Travbane 2 10/7 - 02 / 1 2140 31,5 87
Anne Line Håkerud /Stavsjø B. Steinseth Bollnäs 3 07/6 - 02 / 3 1640 32,7 27
B. Steinseth Roy Håkerud G. Austevoll Biri Travbane 5 18/5 - 04 / 2 2100 32,5 279
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj G. Austevoll Biri Travbane 3 11/5 - 08 / 9 2100 36,0 116
4 2019: -6 -1 -1 -1 -3 -70 000 2018: -19 -3 -4 -1 -7 -195 903
Ard 4 Plass 265 903
4 år SVART H v.Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 06/7 - 02 / 8 1609 29,4a 112
e. Arien v. Lome Elden E. Høitomt Leangen Travbane 4 22/6 - 10 / 7 2160 33,2 65
Team Alle Skal Få E. Høitomt Biri Travbane 6 18/5 - 04 / 1 2100 32,7 58
E. Høitomt Ola Engevold (B) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 11/4 - 01 / 1 2140 36,1 165
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Drammen Travbane 2 18/3 - 08 / 3 2100 36,0 59
5 2018: -11 -0 -2 -0 -7 -33 447 2017: -6 -0 -1 -0 -3 -13 500
T.B.'s Trøll Tyr 5 Plass 46 947
5 år BRUN V v.Feseth Lynet K. Lunde Momarken Travbane 5 12/6 - 07 / 5 2160 31,1 140
e. Nordby Katla v. Spang Best K. Lunde Bjerke Travbane 6 16/5 - 01 / 10 2160 32,5 g 1163
Tore Bakken /Tangen B. Steinseth Magnor Travbane 2 01/5 - 06 / 6 2040 33,7 32
K. Kvasnes Tore Bakken K. Kvasnes Drammen Travbane 6 28/4 - 01 / 13 2120 32,7 77
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek B. Steinseth Momarken Travbane 2 10/4 - 08 / 11 2160 33,2 109
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -2 -3 -19 000
Torø Jo 2120 1 Plass 70 500
7 år MØRKBR H v.H.G. Balder O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 23/7 - 01 / 8 2100 32,0a 464
e. Lynlill v. Spang Best O. Mikkelborg Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 03 / 12 1600 29,5a 340
Pål Gøran Roland /Kolbu H. Holm Bjerke Travbane 0 23/8 - 03 / 8 2140 34,0 r 403
O. Mikkelborg Jo Lunde K. Lunde Biri Travbane 0 11/8 - 04 / 1 2100 33,9 28
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 1 20/7 - 04 / 2 2100 32,0a 33
7 2018: -13 -0 -1 -0 -9 -31 000 2017: -8 -0 -0 -1 -3 -12 000
Fridtjof 2 Plass 69 000
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen L. Kolle Drammen Travbane 2 19/7 - 01 / 10 2100 32,4a 334
e. Krylling Sylfiden v. Lome Elden M. Gundersen Momarken Travbane 5 12/7 - 02 / 10 2140 31,7a 443
Kari Steinseth /Bergen M. Gundersen Biri Travbane 7 29/6 - 03 / 9 2120 32,5 462
L. Kolle Einar Steinseth P. Midtfjeld Biri Travbane 9 08/6 - 08 / 12 2140 32,6 g 207
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl R. Sveen Biri Travbane 7 18/5 - 04 / 10 2120 33,4 699
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -0 -0 -5 -31 500
Kaptein Morgan 3 Plass 63 500
6 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) V. Bugge Leangen Travbane 5 09/7 - 02 / 3 1640 31,3a 54
e. Maias Oda v. Moe Odin V. Bugge Bodø Travbane 1 23/6 - 07 / 2 2140 33,2 29
Tummas Johan Johansen-Grete Johansen V. Bugge Leangen Travbane 5 21/5 - 08 / 10 2160 34,5 93
V. Bugge V. Bugge Leangen Travbane - 14/5 - 04 / 1 1640 dg a 173
Blå, grått skstk & V, hvit kile,rekl. T. Karlsen Sørlandets Travpark 0 26/8 - 02 / 6 2160 33,1 283
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -1 -0 -7 -23 023
Balder Tøffen S.K.* 4 Plass 56 288
7 år MØRKBR V v.H.G. Balder P. Thuresson Arvika 6 19/7 - 09 / 8 2120 35,6 861
e. Spikelin v. Spikeld P. Thuresson Biri Travbane 6 13/7 - 08 / 8 2140 36,4 g 486
Sverige M. Djuse Bergsåker - 10/12 - 01 / 12 1680 br g 94
P. Thuresson M. Djuse Östersund - 05/12 - 07 / 6 2160 dg g 102
rød m/"v" i hvitt. P. Lundberg Skellefteå 7 17/8 - 01 / 7 1640 37,2 g 188
10 2019: -7 -0 -1 -0 -4 -19 343 2018: -17 -0 -1 -1 -8 -33 189
Greis Jorun 5 Plass 80 138
6 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) R. Bjørnbeth Leangen Travbane - 04/6 - 10 / 2 2140 dg 488
e. Greislill v. Sjefen R. Bjørnbeth Östersund 4 24/5 - 08 / 7 1660 31,0 77
Jostein Engan /Hommelvik R. Bjørnbeth Leangen Travbane 4 07/5 - 09 / 3 2180 33,0 60
R. Bjørnbeth Arve Sjoner (T) R. Bjørnbeth Leangen Travbane 5 29/4 - 10 / 10 2180 33,5 g 151
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame R. Bjørnbeth Leangen Travbane 6 16/4 - 10 / 10 2160 34,2 g 147
11 2019: -4 -2 -0 -1 -1 -37 000 2018: -8 -1 -2 -1 -2 -37 000
Nito Blesen 6 Plass 89 147
8 år SVART V v.H.G. Balder J. Kvikstad Drammen Travbane 1 19/7 - 02 / 2 2100 31,9a 31
e. Frøken Kia v. Elding J. Kvikstad Biri Travbane - 29/6 - 03 / 15 2120 dg 54
Svein Austlid /Tretten J. Kvikstad Jarlsberg Travbane 2 01/6 - 05 / 11 1609 28,1a 105
J. Kvikstad Svein Austlid J. Kvikstad Biri Travbane 4 18/5 - 04 / 13 2140 30,7 236
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Biri Travbane 5 20/4 - 09 / 5 2120 33,6 43
12 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -38 000 2018: -19 -1 -3 -0 -3 -45 500
Børke Balderina 7 Plass 108 500
9 år BRUN HP v.H.G. Balder K. Johansen Drammen Travbane 6 19/7 - 02 / 7 2100 32,4a 188
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) O. Østre Kongsvinger Travbane - 04/7 - 03 / 1 1600 dg a 271
Erlend Rennesvik /Slattum K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 08 / 2 2100 33,5ag 73
K. Johansen Hanne E. Ellefsrud K. Johansen Biri Travbane - 15/6 - 06 / 8 2100 dg a 309
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm D. Dalen Biri Travbane 0 18/5 - 03 / 3 2100 br ag 84
13 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -81 500 2018: -21 -4 -2 -2 -5 -112 000
Bork Oda 8 Plass 193 500
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin K. Malmin Biri Travbane - 13/7 - 04 / 4 2120 dg 65
e. Pålsflya v. Pål Even K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 01 / 3 2100 30,0 178
Mona Syvertsen /Brandbu O. Østre Bjerke Travbane - 20/6 - 09 / 9 2160 dg 23
H. Holm Mona Syvertsen O. Østre Bjerke Travbane 4 23/5 - 09 / 9 2140 31,0 43
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek O. Østre Bjerke Travbane 0 02/5 - 02 / 2 2160 32,8 g 39
14 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 982 2017: -12 -2 -1 -0 -2 -47 188
Kruttlappen Frost 9 Plass 54 170
6 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 5 19/7 - 01 / 5 2100 33,3ag 352
e. Slogum Siva v. Elding C. Jepson Årjäng 0 22/6 - 02 / 4 2160 br 93
Stall Kruttlappen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 15/6 - 06 / 9 2100 33,3ag 145
Ø. Ruttenborg Line Torp Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 0 21/11 - 08 / 10 2160 34,4 g 133
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Färjestad 8 06/11 - 08 / 7 2160 33,2 g 39
15 2018: -16 -0 -2 -2 -1 -30 000 2017: -4 -0 -2 -0 -2 -20 000
Bror Odd 10 Plass 50 000
5 år MØRKBR V v.Voje Spik M. Fremstad Leangen Travbane 2 14/7 - 07 / 9 2160 33,8 47
e. Søstra v. Elding M. Fremstad Leangen Travbane 3 02/7 - 05 / 11 2160 31,8 697
Trine Standahl /Opphaug M. Fremstad Leangen Travbane 6 11/6 - 01 / 6 2160 35,3 g 58
M. Fremstad M. Fremstad Leangen Travbane 3 28/5 - 09 / 1 2140 33,0 g 51
Grå m/rød/hvit ermstripe. reklame M. Fremstad Leangen Travbane - 21/5 - 08 / 1 2140 dg 146