<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:37 V75-7
V4-4
DD-2
POLARIS LØPET - GRUNNCUPEN
GRUNNCUPEN
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 300.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 14. mai 2018.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-4-2 Plass : 6-4-2

1 2019: -4 -2 -0 -1 -1 -80 000 2018: -17 -12 -2 -2 -1 -400 000
Magnums Othello 2100 1 Plass 576 000
6 år BRUNSVART H v.Bork Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 11/7 - 06 / 10 2140 27,5a 26
e. Trø Vesla v. Spikeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 24/6 - 01 / 1 2140 27,2a 11
Stall Skjøndal Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 14/6 - 02 / 5 2140 28,6a 11
S. Wassberg Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 30/5 - 02 / 2 2600 27,5a 18
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 28/4 - 07 / 1 2140 28,0a 12
2 2018: -16 -6 -4 -2 -1 -497 806 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Grislefaksen G.L. 2 Plass 497 806
4 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Östersund 0 15/7 - 03 / 6 2140 26,9ag 61
e. Tangen Mari v. Lome Kongen J. Mjølnerød Rättvik 2 23/6 - 04 / 6 2160 25,3 35
Gustav Larsen /Lindesnes J. Mjølnerød Romme 1 01/6 - 10 / 4 2140 26,8 38
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 15/5 - 06 / 12 2180 28,9 38
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek J. Mjølnerød Färjestad 1 07/5 - 10 / 3 2140 31,2 14
3 2019: -5 -1 -1 -0 -0 -24 000 2018: -22 -4 -3 -2 -9 -140 236
Mireldine 3 Plass 272 736
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Biri Travbane 6 15/7 - 06 / 3 2100 29,0 91
e. Mirelda v. Elding A. Valstad Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 10 / 12 2120 30,6 549
Merethe Råbakk /Skogn R. Krabseth Leangen Travbane 1 11/6 - 09 / 9 2180 30,3 21
A. Hagmann Merethe Råbakk A. Valstad Östersund 2 09/6 - 02 / 11 2140 27,1a 117
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Leangen Travbane 4 21/5 - 06 / 8 2160 29,4 31
4 2019: -4 -2 -0 -0 -2 -45 000 2018: -11 -5 -1 -1 -2 -115 000
Langlands Odin 4 Plass 430 408
6 år MELLOMRØD V v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 3 15/7 - 06 / 10 2120 27,9 g 18
e. Heliblessa v. Braute V. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 01/7 - 05 / 2 2140 26,1 45
Team Vinnerskalle V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 24/6 - 01 / 7 2140 27,9a 152
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 23/9 - 03 / 2 2160 28,1 24
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 0 09/9 - 02 / 15 2160 27,4 66
5 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -14 -1 -3 -1 -4 -100 787
T.B.'s Trøllgutt 5 Plass 277 722
7 år BRUN H v.Feseth Lynet Å. Tengsareid Årjäng 2 14/7 - 12 / 6 2140 25,8a 69
e. Nordby Katla v. Spang Best Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 30/6 - 04 / 14 2160 27,5 g 72
Stall Trøllgutt Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 20/6 - 05 / 6 2160 29,1 21
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 2 08/6 - 01 / 6 2100 26,7ag 65
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 4 06/5 - 06 / 2 2140 28,1a 40
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -4 -0 -2 -0 -228 915
Finseth Yr 6 Plass 391 891
7 år SVART H v.Norheim Faksen O. Østre Arvika 3 06/7 - 09 / 8 2100 28,1 18
e. Finseth Frost v. Alm Svarten J. Kontio Hagmyren 1 22/6 - 04 / 1 1640 26,5a 15
Morten Aamodt /Drøbak J. Kontio Hagmyren 1 22/6 - 10 / 8 2160 28,6 15
O. Østre Stian Eilefsen (T) O. Østre Bjerke Travbane P 30/5 - 21 / 7 2160 27,2 P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bollnäs 1 04/12 - 06 / 11 1640 29,0a 15
7 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -16 -1 -3 -1 -10 -149 020
Tekno Teddy 7 Plass 328 838
6 år SVART V v.Tekno Odin O. Sagholen Årjäng 1 14/7 - 12 / 5 2140 25,7a 52
e. Lykke Lotta v. Järvsöfaks (S) O. Sagholen Momarken Travbane 5 30/6 - 04 / 11 2160 26,2 124
Kristin F. Strøm-Jorun Furulund O. Sagholen Hagmyren 6 22/6 - 07 / 3 2140 27,6 148
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 2 12/6 - 04 / 4 2180 27,1 27
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 5 30/5 - 02 / 5 2600 27,8a 110
8 2019: -6 -1 -4 -0 -1 -65 000 2018: -16 -1 -9 -1 -1 -136 000
Dag Jo 8 Plass 338 500
6 år MØRKBR H v.Moe Odin Ø. Austevoll Bergen Travpark 2 19/7 - 03 / 3 2100 28,0 29
e. Dag Mi v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 08/7 - 01 / 13 2140 26,7 62
Jonas Vevle-Mons Kjetil Vevle Ø. Austevoll Bergen Travpark 2 20/5 - 06 / 10 2120 27,2 34
Ø. Austevoll Jonas Vevle Ø. Austevoll Bergen Travpark 2 03/5 - 04 / 1 2100 27,8a 20
rød m/grønt kryss + rekl. Ø. Austevoll Forus Travbane 2 21/4 - 07 / 11 2060 27,3 56
9 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -11 000 2018: -12 -3 -1 -1 -4 -78 351
Svalner 9 Plass 318 206
7 år BRUN V v.Moe Odin O. Johnsen Leangen Travbane 4 09/7 - 06 / 10 1640 25,5a 208
e. Oddbjørg v. Viljesterk O. Johnsen Leangen Travbane 7 04/6 - 03 / 2 2140 28,0 g 83
Oddbjørg Dragsten-Jan Overvik O. Johnsen Leangen Travbane 1 14/5 - 05 / 7 1640 27,1a 52
O. Johnsen Lars Johnsen (T) O. Johnsen Leangen Travbane 3 26/2 - 05 / 1 2140 28,0 311
Hvit/svart halv. hvite ermer m/røde er O. Johnsen Leangen Travbane 2 05/2 - 07 / 5 1660 28,3 g 73
10 2018: -13 -6 -2 -1 -3 -164 104 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lukas Rauen 10 Plass 352 154
11 år RØD H v.Troll Jokeren A. Stensen Leangen Travbane 1 09/7 - 06 / 5 1640 24,0a 19
e. Steinsvad Ilmi v. Ilmin K. Malmin Leangen Travbane 1 22/6 - 04 / 9 2140 27,2a 30
Stall Joker Nor A. Stensen Leangen Travbane 1 04/6 - 08 / 14 2160 27,5 72
A. Stensen Frode Isdahl A. Stensen Leangen Travbane P 25/9 - 21 / 2 2140 32,9 P
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane N 06/6 - 22 / 8 2160 32,0 rg N
11 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -26 000
Emil 11 Plass 249 000
10 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) C. Antonsen Momarken Travbane 0 30/6 - 04 / 12 2160 br g 279
e. Polar Fortuna v. Braute C. Antonsen Biri Travbane 5 08/6 - 01 / 1 2100 28,3a 566
Bente Dramstad-Thomas Antonsen T. Sandaker Momarken Travbane P 06/5 - 20 / 5 2160 32,2 P
C. Antonsen Bente Dramstad E. Høitomt Bjerke Travbane 1 11/1 - 05 / 2 2100 29,8a 49
Blå m/gul hestesko & tre ermringer E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 05/1 - 05 / 2 1609 27,6ag 74
12 2019: -4 -1 -1 -0 -2 -39 847 2018: -17 -2 -1 -3 -8 -115 833
Lykkje Embla 12 Plass 349 380
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Johansen Årjäng 3 14/7 - 12 / 7 2140 25,9a 174
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn K. Johansen Momarken Travbane 4 30/6 - 04 / 13 2160 26,0 612
Maria Johansen /Mogreina K. Johansen Jarlsberg Travbane 4 18/6 - 01 / 1 1609 25,8a 139
K. Johansen A. Akselsen Bjerke Travbane 0 23/5 - 04 / 3 2100 27,8a 116
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Biri Travbane 1 06/5 - 02 / 5 1609 26,4a 77