<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:34 V5-5
DD-2
FELICIA NEWS LØP
DELINGSLØP - MAX 400 POENG - SPORTRAPP / GRUNNLAG - FORMLØP
Varmblods 1700 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 300.000 kr med høyest 400 poeng. Også for 3-12-årige med høyest 400 poeng, som har gått raskest 1.14,0 i de 5 siste starter.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-6-2 Plass : 3-6-2

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -0 -3 -11 000
From Zero To Hero 1700 1 Plass 120 500
6 år BRUN V v.Revenue* (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 06 / 4 2100 17,2a 117
e. Justlikealady v. Soir Des Tibur M. Minopoli jr. Bjerke Travbane 6 27/6 - 05 / 10 2100 16,0a 200
Roar Innlagen /Larvik A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 03 / 7 2100 15,7a 367
E. Høitomt Roar Innlagen (A) R. Innlagen Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 02 / 8 2100 23,6ag 583
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 08 / 3 2100 19,9a 230
2 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -10 -1 -1 -1 -3 -35 000
Corsa d'Amour (DE) 2 Plass 149 827
7 år SVARTBRUN HP v.So Lovely Girl* (FR) Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 12/7 - 01 / 2 1640 15,7a 232
e. Soraya November (DE) v. General November (DE) Å. Tengsareid Biri Travbane 0 08/6 - 05 / 1 2100 16,4a 627
Tom Forkerud /Skotterud V. Hop Bergen Travpark 0 10/3 - 05 / 4 2100 19,8a 645
Å. Tengsareid Tom Forkerud (T) K. Johansen Biri Travbane 0 23/2 - 06 / 10 2100 17,6a 414
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 8 18/1 - 04 / 7 2140 17,9a 103
3 2019: -8 -1 -0 -2 -2 -30 000 2018: -10 -1 -1 -1 -4 -42 000
Elvis Ruda (S) 3 Plass 183 854
7 år BRUN V v.Text Me* (CA) L. Kolle Drammen Travbane 7 19/7 - 04 / 10 2100 16,5a 60
e. Hertha Ruda (S) v. Foreign Office* (FR) L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 09/7 - 03 / 1 2100 15,9a 118
Julie Dahl /Skiptvet M. Nimczyk Bjerke Travbane 5 27/6 - 05 / 4 2100 15,6a 138
L. Kolle Roar Brunsell D. Dalen Bjerke Travbane 6 28/5 - 05 / 2 2100 14,7a 747
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl D. Dalen Bjerke Travbane 0 14/5 - 03 / 4 1609 14,4a 57
4 2019: -6 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -0 -0 -1 -7 -29 500
Saturn (DK) 4 Plass 147 985
10 år MØRKBR V v.Chipmate* (US) A. Rasmussen Drammen Travbane 4 19/7 - 04 / 4 2100 16,2a 916
e. Serpens* (DK) v. Buckfinder* (US) A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 02 / 1 2100 19,8a 735
Christina Sophie Myklebust /Tønsberg A. Rasmussen Bjerke Travbane 5 27/6 - 02 / 2 1609 17,3a 555
A. Rasmussen Ann-Sophie Myklebust A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 03 / 5 2100 19,3a 2777
Gull m/blå ermer + 3 stjerner, rek A. Rasmussen Momarken Travbane - 24/4 - 03 / 5 2140 dg a 598
5 2018: -13 -1 -2 -2 -3 -52 280 2017: -11 -2 -0 -1 -5 -56 000
Victory Hill 5 Plass 156 780
6 år MØRKBR H v.Cromwell (US) E. Høitomt Momarken Travbane 5 10/7 - 06 / 3 2140 15,7a 202
e. Lady Di Hill (S) v. Express Lavec* (S) R. Kruse Bjerke Travbane 0 20/6 - 03 / 10 2100 16,7a 128
Bjørn Dingstad /Kråkstad E. Høitomt Årjäng 2 01/6 - 06 / 10 1640 13,2a 65
O. Sagholen O. Østre Bjerke Travbane 3 14/5 - 03 / 3 1609 14,1a 45
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 0 03/5 - 04 / 8 1609 16,6a 72
6 2019: -9 -0 -0 -0 -4 -13 500 2018: -23 -1 -1 -1 -6 -46 500
Legacy 6 Plass 183 000
9 år BRUN V v.Millmaker G. Austevoll Drammen Travbane 5 19/7 - 04 / 2 2100 16,3a 262
e. Nobela's Girl v. Astro Hill (US) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 3 07/7 - 03 / 1 1100 16,5a 223
Linda-Kristin Wallumrød /Andebu J. Eilertsen Momarken Travbane - 30/6 - 02 / 1 2140 dg a 190
O. Østre Linda-Kristin Wallumrød T. Pedersen Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 03 / 8 2100 21,1a 800
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 6 14/6 - 06 / 12 1700 17,2a 878
7 2018: -11 -0 -0 -1 -2 -14 000 2017: -19 -0 -0 -1 -8 -32 500
Global Rising (S) 7 Plass 171 461
7 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) T. Rød Drammen Travbane - 19/7 - 04 / 12 2100 dg a 390
e. R.B.Impala (S) v. Mack Lobell* (US) O. Østre Momarken Travbane 0 30/6 - 03 / 2 2140 15,0 883
Linda-Kristin Wallumrød-Jan Espen Moreng V. Hop Drammen Travbane - 21/6 - 05 / 7 2100 dg a 173
D. Dalen Linda-Kristin Wallumrød G. Austevoll Bjerke Travbane 4 04/6 - 04 / 4 2100 15,3a 769
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Rød Bjerke Travbane 0 14/5 - 05 / 1 2100 16,0a 691
8 2019: -5 -0 -0 -0 -4 -12 679 2018: -20 -0 -1 -0 -13 -40 523
C.C. Siri 8 Plass 210 438
8 år MØRKBR HP v.Kings Sugarboy (S) O. Brenden Åmål 6 11/7 - 08 / 6 2480 17,5a 276
e. C.C. Paradise v. Supergill* (US) M. Ivarsson Åmål 6 19/6 - 04 / 2 2080 18,4 887
Leif Brenden-Odd Brenden M. Ivarsson Årjäng 4 09/6 - 08 / 5 2140 17,0a 163
O. Brenden Leif Brenden K. Lindberg Årjäng 7 20/5 - 01 / 12 2160 16,5 963
Svart/oransje skrådelt K. Brenden Årjäng 0 06/5 - 09 / 6 1640 13,7a 752
9 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -24 000 2018: -22 -0 -1 -1 -10 -44 500
Lady Zagara 9 Plass 180 500
6 år BRUN HP v.Judge Joe* (US) I. Lamvik Momarken Travbane 0 30/6 - 02 / 8 2140 19,5ag 307
e. Nectar F.H. (DK) v. S.J.'s Photo* (US) C. Antonsen Biri Travbane 0 08/6 - 05 / 6 2100 16,0a 394
Renate Tangen-Steinar Tangen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 3 24/5 - 03 / 4 1609 14,5a 59
C. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane 0 15/5 - 05 / 11 1640 15,2a 154
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Momarken Travbane 4 08/5 - 04 / 7 2140 16,6a 297
10 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -10 000 2018: -16 -1 -1 -0 -6 -42 564
Escaped (NL) 10 Plass 190 546
8 år MØRKBR HP v.Varenne* (IT) C. Hande Bjerke Travbane 0 18/7 - 05 / 1 1609 14,5ag 578
e. Zecile Boko* (NL) v. Goetmals Wood* (FR) Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 30/6 - 07 / 10 2140 15,8a 435
Tom Forkerud /Skotterud C. Hande Arvika 2 16/6 - 02 / 4 2100 17,3 140
E. Høitomt Tom Forkerud (T) C. Hande Momarken Travbane 0 08/5 - 04 / 8 2140 17,7a 521
Mørkblå med gul reklame/bånd C. Hande Leangen Travbane 0 23/4 - 03 / 1 2140 17,6 173