<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-3
LIER FRØKNAS LØP
SPORTRAPP / GRUNNLAG - TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige med rekord 1.28,0 og dårligere.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-2-3 Plass : 1-2-3

1 2019: -8 -2 -4 -1 -0 -110 000 2018: -15 -3 -2 -2 -5 -99 500
Dæmro Kjempen 2100 1 Plass 291 500
6 år MØRKBR V v.Odins Kjempe E. Høitomt Momarken Travbane 3 10/7 - 04 / 7 2160 29,3 153
e. Hellin Faxa v. Bokli Eld P. Midtfjeld Momarken Travbane - 08/5 - 06 / 3 2140 dg a 112
Stig Bye-Hanne Bye E. Høitomt Momarken Travbane 4 24/4 - 08 / 4 2220 31,2 30
E. Høitomt Stig Bye E. Høitomt Biri Travbane - 23/3 - 02 / 7 2100 dg a 16
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 5 04/1 - 05 / 9 1609 30,7ag 17
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -1 -0 -3 -17 491
Julie 2 Plass 126 762
7 år SVART HP v.Åsajerven Å. Tengsareid Biri Travbane 0 08/6 - 04 / 14 2640 37,0 618
e. Dolly Vilja v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 24/5 - 02 / 4 1609 28,9a 261
Åse Marielle Solum-Knut Inge Bjørnebøle D. Dalen Momarken Travbane 6 06/5 - 03 / 8 2140 29,7a 216
H. Nygård Lars-Arne Larsen C. Jepson Åmål 0 01/5 - 05 / 11 2100 33,6 g 167
Rød m/hvit ermstr,svart mansj,rekl O. Østre Drammen Travbane 5 19/4 - 02 / 4 1700 29,6a 61
3 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -24 -0 -0 -1 -10 -37 500
Lill Tea 3 Plass 146 000
9 år BRUN HP v.Skibber H. Eggen Bjerke Travbane 0 18/7 - 04 / 8 2140 32,3 715
e. Trydals Tea v. Schuvar O. Østre Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 04 / 12 1609 28,8a 962
Hanne E. Ellefsrud /Gran E. Gravdal Bjerke Travbane 0 18/6 - 03 / 7 2100 35,3a 590
O. Østre Eivind Gravdal (T) O. Østre Momarken Travbane 4 12/6 - 03 / 2 2160 32,0 92
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 07/6 - 02 / 11 1700 28,9a 663
4 2018: -9 -1 -0 -3 -4 -46 000 2017: -7 -1 -1 -0 -2 -29 000
Haugestad Losen 4 Plass 138 000
6 år BRUN H v.Lome Elden Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 06/7 - 07 / 8 2120 29,2 87
e. Haugestad Gulla v. Finstad Lars Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 14/6 - 05 / 4 2140 29,9a 129
Runar Myhren-Kim-Andre Myhren L. Kolle Sørlandets Travpark 1 03/6 - 03 / 6 1609 29,9a 15
Å. Tengsareid Kim-Andre Myhren Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 26/5 - 03 / 5 2160 28,9 80
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark P 13/5 - 20 / 5 2140 32,9 P
5 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -47 000 2018: -21 -0 -1 -4 -8 -71 000
Kagge Luna 5 Plass 227 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder L. Kolle Sørlandets Travpark 0 11/7 - 04 / 11 2140 29,2a 848
e. Høgda Vesla v. Elding L. Kolle Momarken Travbane 5 06/5 - 03 / 4 2140 29,6a 108
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen A. Akselsen Drammen Travbane 6 28/4 - 03 / 5 2100 30,1a 49
L. Kolle Bjørn Gustavsen L. Kolle Drammen Travbane 3 19/4 - 02 / 2 1700 29,1a 58
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 7 05/4 - 04 / 11 1700 31,7ag 308
6 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -2 -0 -1 -9 -80 000
Magnums Mocca 6 Plass 181 500
9 år MØRKBR HP v.Krageboen G. Austevoll Bjerke Travbane 4 18/7 - 02 / 9 2160 30,0 440
e. Trø Vesla v. Spikeld G. Austevoll Bjerke Travbane 8 18/6 - 03 / 2 2100 31,2ag 1152
Inge Brusletto /Geilo G. Austevoll Biri Travbane 0 25/5 - 04 / 8 1609 28,0ag 193
G. Austevoll Inge Brusletto M. Gundersen Bergen Travpark 0 20/5 - 06 / 3 2100 31,2 g 258
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl S. Wassberg Bergen Travpark 5 03/5 - 05 / 4 2100 30,9a 65
7 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -25 -2 -2 -3 -11 -90 000
Faksen U.N. 7 Plass 200 250
7 år MØRKBR V v.Voje Faks J. Undem Jarlsberg Travbane 7 09/7 - 04 / 8 1609 29,0a 584
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Bjerke Travbane 6 27/6 - 10 / 9 2100 31,0a 413
Stall Kjønnerød J. Undem Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 04 / 12 2120 31,7 g 604
J. Undem J. Undem Jarlsberg Travbane 6 01/6 - 06 / 3 2100 29,0a 101
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 5 26/5 - 02 / 11 1609 28,4a 246