<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:50 V65-6
V5-3
DD-2


Varmblods 2500 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 180.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-8 Plass : 2-1-8

1 2019: -9 -0 -1 -2 -3 -76 500 2018: -19 -3 -2 -2 -6 -139 991
Soros Kronos* (S) 2500 1 Plass 322 749
8 år SVARTBRUN V v.Varenne* (IT) O. Østre Sørlandets Travpark 3 11/7 - 05 / 11 2680 16,5 451
e. Honey Lavec (S) v. Malabar Man* (US) O. Østre Jarlsberg Travbane 5 09/7 - 03 / 9 2100 16,3a 237
Sverige O. Østre Drammen Travbane 6 28/6 - 01 / 3 1700 15,4ag 112
O. Østre Thøger Malmstrøm S. Jessen Momarken Travbane 0 29/12 - 02 / 9 2140 19,9ag 227
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 06 / 2 2500 19,7ag 65
2 2019: -8 -2 -2 -0 -4 -84 022 2018: -19 -5 -2 -2 -3 -142 500
Mikkel H.R. 2 Plass 319 522
6 år FUKS V v.Revenue* (S) E. Rennesvik Momarken Travbane 2 17/7 - 05 / 7 2640 16,5a 48
e. Hazy Metro v. Uronometro* (IT) E. Rennesvik Kongsvinger Travbane 1 04/7 - 05 / 10 1600 14,9a 28
Lena Nilsen-Knut Jarle Nilsen E. Rennesvik Momarken Travbane 1 19/6 - 05 / 11 2140 16,3a 209
E. Rennesvik Jens Kristian Brenne (T) O. Sagholen Momarken Travbane 0 08/5 - 04 / 5 2140 br ag 116
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek J. Nilsen Drammen Travbane 0 28/4 - 02 / 5 2100 br ag 23
3 2019: -5 -1 -0 -2 -2 -42 000 2018: -11 -0 -1 -1 -6 -31 500
Unaffected 3 Plass 179 500
7 år MØRKBR V v.Norvelous Hanover (US) A. Frønes Klosterskogen Travbane 6 16/7 - 05 / 4 1700 17,2a 307
e. Beauty's Tatjana v. Super News (US) A. Frønes Drammen Travbane 5 28/4 - 02 / 11 2100 17,5a 171
Lars Omdal-Tine Omdal A. Frønes Klosterskogen Travbane 6 19/4 - 02 / 9 2100 17,2a 142
A. Frønes Tine Omdal A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 08 / 5 2100 18,2a 330
Mørkblå m/burg. ermer, reklame P. Kals Klosterskogen Travbane - 15/3 - 02 / 10 1700 dg a 58
4 2019: -3 -0 -0 -1 -2 -16 000 2018: -14 -0 -3 -2 -7 -58 000
Tiria Jet (IT) 4 Plass 228 663
7 år SVART HP v.Igor Font (IT) M. Øyo Momarken Travbane 6 10/7 - 06 / 8 2140 15,9a 704
e. Nitticora Jet* (IT) v. Pine Chip* (US) M. Øyo Drammen Travbane 3 21/6 - 05 / 4 2100 17,1a 469
Team Øyo M. Øyo Jarlsberg Travbane 5 01/6 - 02 / 5 2100 16,0a 249
M. Øyo Åse-Margrethe R. Øyo M. Øyo Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 01 / 2 2100 19,3ag 69
Hvit m/mørkbrun kile, mansj &belte,rek M. Øyo Bjerke Travbane 5 31/1 - 05 / 3 1609 16,3a 191
5 2019: -5 -1 -0 -0 -2 -22 500 2018: -22 -3 -3 -3 -4 -115 500
S.K.'s Spartacus 5 Plass 184 000
5 år LYSBRUN H v.Juliano Rags K. Roe Momarken Travbane 4 17/7 - 05 / 9 2640 16,6ag 51
e. Shakira v. Dylan Lobell* (US) R. Ebbinge Bjerke Travbane 1 27/6 - 05 / 3 2100 15,0a 20
Tormod Haugnes /Randaberg K. Roe Klosterskogen Travbane 1 07/6 - 06 / 2 1700 16,3a 45
K. Roe A. Robertsen Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 02 / 8 1700 br ag 32
Rød m/svart stolpe & krage K. Roe Bjerke Travbane 2 09/5 - 04 / 2 2100 15,1a 119
6 2019: -6 -1 -2 -0 -1 -50 500 2018: -18 -0 -4 -3 -9 -99 000
Ubet 6 Plass 232 500
6 år LYSBRUN HP v.Revenue* (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 7 16/7 - 05 / 9 1700 17,3ag 36
e. Sugarina Land v. Sugarcane Volo J. Undem Jarlsberg Travbane 4 08/7 - 04 / 6 1609 13,5a 169
Team Undone J. Undem Sørlandets Travpark 4 24/6 - 03 / 5 2140 15,4a 37
J. Undem Petter Hvistendahl J. Undem Klosterskogen Travbane 2 07/6 - 01 / 1 2100 15,5a 57
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Momarken Travbane 2 15/5 - 05 / 9 1640 14,9a 72
7 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -28 000 2018: -10 -1 -1 -2 -2 -45 350
Blaze Of Glory 7 Plass 155 350
5 år MØRKBR H v.Thai Tanic L. Kolle Årjäng 0 14/7 - 03 / 11 2140 15,1a 392
e. M. Baby (S) v. Fleur De Lis (US) L. Kolle Bjerke Travbane 5 09/6 - 02 / 15 2160 14,8 870
Frank Dewey-Kirsten Marie Dewey K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 3 24/5 - 02 / 4 1700 16,8ag 47
L. Kolle Frank Dewey K. Dalsbotten Åmål 3 01/5 - 07 / 13 2480 18,3a 105
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Momarken Travbane 1 24/4 - 04 / 3 2140 16,2a 51
8 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -16 -4 -1 -5 -3 -106 000
Uncle Wise As (IT) 8 Plass 217 763
6 år BRUN V v.Muscles Yankee* (US) L. Pedersen Momarken Travbane 0 30/6 - 02 / 5 2140 18,4a 22
e. Omega Wise As (IT) v. Faliero As (IT) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 14/6 - 06 / 3 1700 16,5a 21
Kjetil Helgestad /Kapp A. Rasmussen Biri Travbane 3 08/6 - 05 / 7 2100 15,3a 131
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 22/4 - 05 / 6 2100 15,6a 46
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 31/3 - 03 / 3 1700 16,8a 16
9 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -22 -5 -3 -2 -8 -176 574
Absolutelynoexcuse (DK) 9 Plass 234 709
7 år BRUN V v.Classic Grand Cru* (DE) Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 17/7 - 05 / 6 2640 16,6a 62
e. Able To Fly* (DK) v. Meadow Roland* (US) C. Jepson Lindesberg 6 06/6 - 10 / 13 2180 16,4 57
Tom Forkerud-Trond Bessesen J. Eilertsen Momarken Travbane 4 15/5 - 03 / 8 2140 15,2a 41
Å. Tengsareid Tom Forkerud (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 08/5 - 04 / 9 2140 15,6a 30
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam C. Hande Klosterskogen Travbane 3 19/4 - 02 / 2 2100 16,8a 32