<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
HOPPELØP - GRUNNLAGSFORDEL HOPPER MED MAX 1 SEIER
HOPPELØP - GRUNNLAGSFORDEL HOPPER MED MAX 1 SEIER
Varmblods 1700 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-12-årige hopper høyest 115.000 kr. Også for 3-12-årige hopper med høyest 500 poeng som har tatt maks 1 seier.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-7-2 Plass : 1-7-2

1 2019: -9 -2 -1 -0 -3 -94 000 2018: -12 -2 -1 -1 -3 -65 000
Prapai R. 1700 1 Plass 244 500
5 år RØD HP v.Orlando Vici (FR) T. Solberg Jarlsberg Travbane - 08/7 - 02 / 8 1609 dg a 706
e. Komplimang (S) v. Buvetier D'aunou* (FR) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 07 / 11 1609 br ag 176
Morten Alvarez-Eva Elisabeth Flatin T. Solberg Biri Travbane 2 15/6 - 05 / 7 1609 14,7a 61
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Momarken Travbane 5 31/5 - 05 / 3 1640 15,1a 22
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 0 08/11 - 07 / 12 2100 16,3a 255
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -5 -1 -3 -2 -104 947
Happy Feet 2 Plass 128 447
5 år BRUN HP v.Succeed U.S.* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 08/7 - 04 / 5 1609 13,3a 47
e. Fanda Strømline (S) v. Boss Lobell* (US) Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 30/6 - 05 / 8 2140 16,4a 121
Berit Bårli Andreassen /Son Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 18/6 - 03 / 5 1609 14,1a 23
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Bergen Travpark 0 02/6 - 06 / 6 2100 17,8ag 163
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 04/5 - 01 / 7 1609 14,2a 46
3 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -20 000 2018: -6 -0 -1 -2 -0 -20 000
Rebella Mystic L. 3 Plass 385 500
6 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) H. Holm Klosterskogen Travbane - 24/5 - 06 / 8 1700 dg a 169
e. Mystical News v. Super News (US) H. Holm Klosterskogen Travbane 3 10/5 - 06 / 5 2100 16,1a 74
Petter Hvistendahl-Birgit Hvistendahl H. Holm Klosterskogen Travbane - 31/3 - 08 / 8 2100 g6 ag 154
J. Undem Petter Hvistendahl H. Holm Jarlsberg Travbane 2 02/3 - 06 / 12 2100 15,7a 306
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek H. Holm Klosterskogen Travbane 3 29/1 - 05 / 1 1700 19,9ag 18
4 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -17 -1 -0 -1 -7 -43 000
Sonador R.M. 4 Plass 95 500
6 år BRUN HP v.Thai Tanic T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 05 / 10 2100 18,6a 245
e. Laguna Dun Dee v. Korean* (FR) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 02 / 10 1609 14,3a 558
Rita Moen /Porsgrunn T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 10/5 - 01 / 4 2100 17,4a 409
L. Kolle Per Gottling (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 04/5 - 01 / 1 1609 15,2a 111
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 09/4 - 08 / 5 1700 17,8a 67
5 2018: -14 -0 -2 -1 -3 -35 163 2017: -22 -1 -3 -6 -7 -39 238
Dania Hornline* (S) 5 Plass 122 552
6 år BRUN HP v.Conny Nobell (S) S. Jessen Jarlsberg Travbane 5 08/7 - 02 / 4 1609 13,6a 191
e. Dilba Hackstable (S) v. Ride The Night* (FI) S. Jessen Sørlandets Travpark 2 24/6 - 03 / 4 2140 15,1a 46
Tyskland S. Jessen Klosterskogen Travbane 3 07/6 - 01 / 6 2100 15,9a 500
S. Jessen C. Solhart Berlin-Mariendorf 5 25/2 - 01 / 5 1900 17,9a 298
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek C. Solhart Berlin-Karlshorst 7 10/2 - 01 / 4 2000 17,9a 407
6 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -19 -1 -0 -1 -9 -48 000
Born Dreamer 6 Plass 113 000
6 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 02 / 5 1609 13,9a 678
e. Born In Time v. Insert Gede* (FR) V. Hop Bjerke Travbane 7 25/6 - 03 / 7 1609 15,3a 153
Berit Elisabeth Braa /Sandefjord H. Ydersbond Bjerke Travbane 6 06/6 - 05 / 11 2100 16,7a 709
V. Hop Erik Killingmo (T) H. Holm Bjerke Travbane 0 07/5 - 05 / 8 2100 16,9a 511
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 04/4 - 06 / 4 1609 18,0ag 416
7 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -26 -3 -2 -5 -8 -114 000
Lily's White Sun 7 Plass 120 500
5 år BRUN HP v.Gliding Myth (CA) O. Østre Klosterskogen Travbane 3 16/7 - 05 / 2 1700 16,6a 204
e. C.C. Lina v. Victory Abroad* (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane - 06/7 - 09 / 2 2609 dg a 697
Linda Helen Degermann /Lillesand T. Erga Sørlandets Travpark 6 14/6 - 01 / 1 2140 18,1a 92
O. Østre Anne Catrine Kleveland (B) T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 3 03/6 - 05 / 7 2140 16,4a 341
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane - 24/5 - 04 / 5 2100 dg a 214
8 2018: -10 -1 -0 -1 -0 -19 000 2017: -11 -0 -0 -1 -6 -21 461
Romellut Bonanza 8 Plass 99 961
7 år BRUN HP v.Steinlager (S) L. Andersen Momarken Travbane 0 17/7 - 07 / 4 2140 17,8a 430
e. Kristiane K. v. Super News (US) R. Andersen Bjerke Travbane 0 20/6 - 03 / 3 2100 17,2a 799
Line Marie Andersen /Skiptvet L. Andersen Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 02 / 11 2100 17,7a 355
K. Ødegaard Line Marie Andersen (R) K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 12/5 - 01 / 2 1609 16,4a 153
blå m/rød bunn. C. Hande Drammen Travbane 1 28/4 - 02 / 1 2100 17,1a 227
9 2018: -6 -0 -2 -0 -3 -24 000 2017: -17 -1 -1 -4 -6 -54 000
Queen's Victory 9 Plass 78 000
6 år MØRKBR HP v.Victory Abroad* (US) E. Høitomt Biri Travbane 2 13/7 - 01 / 2 2100 17,8a 117
e. Wallstreet Queen v. Wall Street Banker* (US) E. Høitomt Drammen Travbane 2 21/6 - 03 / 4 1700 16,5a 50
Lene Thorkildsen-Godthard Thorkildsen V. Hop Klosterskogen Travbane 4 08/2 - 05 / 9 2100 20,8a 477
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 29/1 - 03 / 10 2100 22,8a 254
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Akselsen Momarken Travbane 5 09/1 - 02 / 4 1640 18,2a 132