<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 215.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-11-3 Plass : 1-11-3

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -3 -0 -8 -92 000
Brenne Balder 2100 1 Plass 260 500
12 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 08 / 6 2120 26,3 232
e. Gullterna v. Haakesjur K. Ødegaard Momarken Travbane 7 30/6 - 04 / 7 2160 27,2 g 429
Reidar Andersen /Skiptvet K. Ødegaard Bjerke Travbane 4 20/6 - 05 / 7 2160 29,5 g 95
K. Ødegaard Line Marie Andersen (R) K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 2 01/6 - 06 / 5 2100 27,9ag 99
blå m/rød bunn. L. Andersen Drammen Travbane 0 28/4 - 03 / 10 2100 32,7ag 152
2 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -20 000 2018: -22 -4 -6 -2 -7 -264 500
Ruskeli Blesa 2 Plass 345 000
6 år SVART HP v.Tekno Odin V. Hop Bergen Travpark 2 12/7 - 04 / 8 2140 28,5 32
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Biri Travbane 0 29/6 - 01 / 5 1600 br g 16
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane 2 14/6 - 05 / 3 2100 28,6 87
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 2 31/5 - 02 / 7 1700 26,7a 69
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Biri Travbane 4 25/5 - 04 / 9 1609 26,6a 38
3 2019: -4 -0 -1 -1 -0 -16 000 2018: -23 -4 -3 -4 -5 -144 500
Førlands Odin 3 Plass 266 500
5 år SVART H v.Bork Odin P. Tjordal Bergen Travpark 5 05/7 - 08 / 5 2100 28,9a 13
e. Førlands Faksa v. Järvsöfaks (S) P. Tjordal Forus Travbane 3 26/6 - 03 / 7 1600 26,1a 20
Per-Eivind Tjordal /Sand P. Tjordal Bergen Travpark 1 07/6 - 04 / 4 2100 28,0a 15
P. Tjordal O. Wassberg Bergen Travpark 0 02/6 - 03 / 6 2120 br g 221
lilla m/"p.e.t." på gult stråbånd P. Tjordal Forus Travbane 2 22/5 - 01 / 7 2040 25,7a 309
4 2018: -6 -1 -2 -0 -1 -39 000 2017: -11 -3 -4 -0 -4 -155 000
Makita 4 Plass 209 500
5 år SVART HP v.Norheim Faksen O. Østre Klosterskogen Travbane 7 30/4 - 06 / 6 2120 30,8 g 27
e. Molanda v. Moe Odin K. Johansen Biri Travbane 2 20/4 - 07 / 1 2100 27,9a 25
Nina Dahl-Aasmund Drolsum O. Østre Bjerke Travbane 2 16/12 - 01 / 4 1640 27,8 24
O. Østre Nina Dahl O. Østre Bjerke Travbane 2 22/11 - 02 / 1 2140 30,2 29
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 2 02/11 - 05 / 14 2160 29,6 32
5 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -32 000 2018: -16 -1 -3 -4 -6 -105 000
Lego U.N. 5 Plass 243 000
6 år MØRKBR H v.Tekno Odin J. Undem Klosterskogen Travbane 2 16/7 - 01 / 8 2100 28,0a 40
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Bjerke Travbane 5 20/6 - 05 / 5 2160 29,6 97
Team Lego J. Undem Jarlsberg Travbane 3 11/6 - 04 / 7 2100 28,0a 85
J. Undem J. Undem Klosterskogen Travbane 5 19/4 - 03 / 8 2100 28,4a 110
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 2 09/4 - 07 / 7 2140 29,7 24
6 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -17 -1 -2 -3 -5 -63 000
Reinfaks 6 Plass 203 700
8 år MØRKBR V v.Voje Faks S. Brynemo Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 06 / 10 2100 30,4a 416
e. Bakkmo Fuksa v. Braute S. Brynemo Sørlandets Travpark 3 26/5 - 02 / 4 1609 28,1a 109
Kathrine Holt Hansen-Torun Holt Hansen T. Solberg Bjerke Travbane 3 16/5 - 05 / 7 1609 28,0a 31
T. Solberg Per Gottling (T) S. Brynemo Drammen Travbane 2 28/4 - 03 / 4 2100 29,5a 104
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 7 19/4 - 03 / 9 2100 28,7a 234
7 2018: -20 -1 -1 -1 -5 -45 000 2017: -12 -1 -0 -3 -5 -43 000
Kongs Stjerna 7 Plass 213 200
8 år MØRKBR HP v.Sarpen F. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 02/7 - 04 / 8 1609 27,6ag 322
e. Skautun Prinsessa v. Ara Svarten F. Mjølnerød Drammen Travbane 0 28/6 - 04 / 7 2100 28,6ag 142
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 3 12/6 - 04 / 1 2160 28,3 309
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 16/5 - 05 / 9 1609 28,1a 132
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 06/5 - 06 / 6 2140 28,7a 571
8 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -14 500 2018: -15 -0 -1 -2 -7 -45 991
Eilert 8 Plass 188 691
7 år SVART H v.Saras Tofte J. Gaustad Jarlsberg Travbane 3 09/7 - 04 / 2 1609 27,4a 146
e. Valnes Maia v. Elding J. Gaustad Bjerke Travbane 3 20/6 - 05 / 10 2160 29,5 460
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Sørlandets Travpark 6 26/5 - 02 / 7 1609 28,4a 678
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 6 16/5 - 05 / 10 1609 28,6a 132
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Jarlsberg Travbane 4 04/5 - 04 / 4 1609 28,9a 58
9 2019: -5 -3 -1 -0 -1 -101 000 2018: -18 -4 -1 -2 -3 -133 296
Gomnes Hans T. 9 Plass 335 616
7 år BRUN H v.Norheim Faksen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 08 / 8 2120 29,1 g 142
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten E. Høitomt Bjerke Travbane 1 27/6 - 10 / 8 2100 30,0ag 24
Team Ivrig E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 14/6 - 05 / 11 2140 29,5a 27
E. Høitomt Marius Høitomt (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 30/5 - 02 / 10 2600 27,7a 123
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 3 11/5 - 03 / 3 2100 30,2a 28
10 2019: -8 -0 -1 -1 -5 -47 500 2018: -26 -0 -5 -5 -10 -111 500
Hellestvedt Trym 10 Plass 292 400
7 år SVART V v.Voje Faks D. Dalen Sørlandets Travpark - 26/5 - 02 / 2 1609 dg a 27
e. Hellestvedt Rappa v. Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 5 12/5 - 06 / 3 2100 26,4a 635
Kirstine Barth /Herre J. Barth Drammen Travbane - 28/4 - 03 / 9 2100 dg a 33
Å. Tengsareid Jostein Barth (A) D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 19/4 - 03 / 1 2100 28,3a 37
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Sørlandets Travpark 5 24/3 - 09 / 10 2609 28,7a 235
11 2019: -7 -1 -0 -1 -2 -69 000 2018: -23 -7 -4 -3 -4 -237 000
Skauga Rasken 11 Plass 371 000
7 år RØDBRUN V v.Briskeby Philip A. Christensen Jarlsberg Travbane 1 09/7 - 04 / 3 1609 25,2a 29
e. Frk. Martini v. Lykkefot A. Christensen Bjerke Travbane 1 18/6 - 03 / 6 2100 28,7a 43
Anne Christensen-Olav Donstad A. Christensen Bjerke Travbane 3 06/6 - 06 / 9 2100 28,9a 476
A. Christensen A. Christensen Bjerke Travbane 1 03/5 - 03 / 4 2100 29,3a 85
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Jarlsberg Travbane 5 13/4 - 01 / 6 2100 28,3a 174