<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1
ALM TARAGONS LØP

Kaldblods 2600 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 360.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-6-8 Plass : 9-6-8

1 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -15 -1 -7 -1 -4 -195 000
Edens Odin 2600 1 Plass 262 000
5 år LYSBRUN H v.Moe Odin K. Johansen Bjerke Travbane 4 16/7 - 02 / 7 2100 27,6a 32
e. Høgda Lilja v. Engli Svarten Å. Tengsareid Leangen Travbane 2 23/6 - 08 / 6 2160 29,9 79
Ole Tom Nyborg-Inger Øvergaard Nyborg K. Johansen Bjerke Travbane 5 23/5 - 02 / 5 2160 26,7 g 389
K. Johansen Ole Tom Nyborg (B) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 03/5 - 03 / 7 2100 29,4a 14
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 25/4 - 03 / 3 2100 28,6a 50
2 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -24 -1 -1 -1 -5 -50 000
Missingmyr Stjernen 2 Plass 305 500
10 år BRUNSVART V v.Åsajerven J. Theodorsen Drammen Travbane 3 19/7 - 03 / 1 1700 26,6a 294
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Momarken Travbane 0 17/7 - 06 / 6 2140 29,3a 825
Runa Haugen Strømnes /Råde U. Ohlsson Bjerke Travbane 5 27/6 - 04 / 4 2100 27,6a 127
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Bjerke Travbane - 20/6 - 06 / 7 1609 dg a 431
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Momarken Travbane 0 12/6 - 04 / 6 2180 31,1 350
3 2019: -14 -1 -1 -1 -6 -52 500 2018: -24 -2 -2 -2 -11 -127 500
Kolbu Jonatan 3 Plass 437 000
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen T. Lindbak Biri Travbane 5 15/7 - 06 / 8 2120 28,1 526
e. Valle Terna v. Metsgar T. Lindbak Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 07 / 9 1600 25,7a 205
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Biri Travbane 0 20/4 - 06 / 2 1609 26,8a 27
T. Lindbak T. Lindbak Momarken Travbane 2 10/4 - 04 / 6 2140 28,0a 146
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr T. Lindbak Biri Travbane 4 23/3 - 04 / 9 1609 29,6a 42
4 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -15 000 2018: -12 -1 -1 -1 -4 -49 500
Blessomen 4 Plass 394 015
9 år SVART H v.Lome Elden K. Johansen Momarken Travbane 0 17/7 - 06 / 1 2140 27,2a 339
e. Korra v. Kos Knekten K. Johansen Kongsvinger Travbane 6 04/7 - 07 / 12 1600 25,5a 209
Ronny Bakke /Maura E. Høitomt Bjerke Travbane 3 27/6 - 04 / 5 2100 27,0a 88
E. Høitomt Ronny Bakke K. Johansen Momarken Travbane 5 12/6 - 04 / 7 2200 26,9 138
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 05 / 9 1700 26,9a 403
5 2019: -7 -0 -1 -2 -4 -33 000 2018: -17 -1 -3 -1 -2 -59 000
Arnspik 5 Plass 375 500
10 år BRUN V v.Spikeld Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 24/6 - 05 / 3 2140 26,7 154
e. Heliblessa v. Braute M. Finsand Klosterskogen Travbane - 30/4 - 03 / 1 2100 dg 62
Kent Lauritsen /Færvik M. Finsand Bjerke Travbane - 11/4 - 04 / 5 2140 dg 19
Å. Tengsareid Kent Lauritsen E. Høitomt Momarken Travbane 1 29/3 - 09 / 4 2140 28,3a 26
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Finsand Bjerke Travbane 2 14/3 - 02 / 2 2140 28,3 47
6 2019: -7 -4 -1 -0 -0 -123 000 2018: -14 -3 -3 -2 -3 -130 000
Best Ruggen 6 Plass 515 000
7 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Momarken Travbane 2 17/7 - 06 / 4 2140 25,2a 63
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Kongsvinger Travbane 4 04/7 - 07 / 8 1600 25,3a 55
Team Ruggen J. Richardson Bjerke Travbane - 27/6 - 04 / 12 2100 dg a 94
B. Steinseth Tore Martinsen B. Steinseth Jarlsberg Travbane 5 13/6 - 03 / 6 1609 24,8a 104
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj O. Østre Biri Travbane P 11/5 - 20 / 5 2100 32,1 P
7 2019: -7 -2 -2 -1 -1 -56 000 2018: -8 -1 -0 -2 -2 -45 000
Todin 7 Plass 321 000
5 år BRUN H v.Lome Elden O. Storetvedt Bergen Travpark 3 19/7 - 01 / 6 2120 29,3 10
e. Todina v. Moe Odin E. Storetvedt Jarlsberg Travbane 6 08/7 - 01 / 14 2140 27,1 106
Therese H. Halhjem-Ove Lunde O. Storetvedt Bergen Travpark - 28/6 - 02 / 3 1600 dg 42
O. Storetvedt O. Storetvedt Bergen Travpark 3 10/3 - 04 / 12 2140 29,3 44
Lysblå m/mørkblå ermstr,hv ermr,rek O. Storetvedt Bergen Travpark 1 01/3 - 05 / 1 2100 29,2 19
8 2018: -28 -2 -0 -3 -12 -134 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 8 Plass 416 982
10 år SVART H v.Kasper Mollyn V. Hop Momarken Travbane 0 17/7 - 06 / 11 2140 26,9a 371
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) F. Nivard Bjerke Travbane 6 27/6 - 04 / 10 2100 27,9a 90
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen A. Valstad Jarlsberg Travbane 4 18/6 - 07 / 2 2100 27,5 153
V. Hop Kjell Roar Hansen V. Hop Momarken Travbane 0 12/6 - 04 / 8 2200 27,9 44
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane - 24/5 - 05 / 12 1700 dg a 224
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -21 -8 -1 -0 -6 -279 261
Mjølner Zorro 9 Plass 398 658
6 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 17/7 - 06 / 12 2140 26,5a 186
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Årjäng 0 14/7 - 12 / 11 2140 29,3ag 69
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 01 / 12 2140 29,1 g 148
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Åmål 7 27/6 - 05 / 9 2500 28,0 74
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek J. Mjølnerød Romme - 01/6 - 04 / 3 2140 dg 38