<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V76-2
BØRKE ANNS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 1640 m. Voltestart.
For 3-15-årige hopper høyest 70.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-2-1 Plass : 4-2-1

1 2019: -8 -1 -2 -0 -3 -41 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -46 500
Modijerva 1640 1 Plass 139 000
6 år LYSBRUN HP v.Åsajerven G. Stenberg Jarlsberg Travbane 7 08/7 - 01 / 2 2100 29,2 511
e. Modina Elken v. Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 0 08/6 - 04 / 6 2620 33,0 g 195
Harald Nordhagen /Kapp G. Stenberg Bjerke Travbane 0 04/4 - 01 / 6 1609 32,6ag 122
G. Stenberg Harald Nordhagen G. Stenberg Bjerke Travbane 0 07/3 - 09 / 8 1640 32,7 g 52
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Biri Travbane 5 23/2 - 05 / 5 2100 31,0ag 35
2 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -16 000 2018: -15 -0 -3 -2 -6 -54 500
Lykke Ida 2 Plass 116 500
6 år BRUN HP v.Skibber O. Østre Drammen Travbane 2 28/6 - 03 / 11 1700 32,3a 214
e. Langaard Tiril v. Braute D. Dalen Bjerke Travbane 0 16/5 - 10 / 6 2140 32,9 321
Jan Yngve Jacobsen /Haugesund D. Dalen Sørlandets Travpark 7 28/1 - 03 / 7 2200 34,8 r 343
Å. Tengsareid Enok Antonsen O. Østre Sørlandets Travpark 6 14/1 - 02 / 4 2140 32,6 637
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Østre Jarlsberg Travbane 5 05/1 - 06 / 2 2100 32,3a 224
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -2 -1 -2 -7 -87 500
Kaiaperla 3 Plass 111 500
5 år MØRKBR HP v.Bork Odin E. Høitomt Biri Travbane 6 13/7 - 04 / 7 2120 31,6 177
e. Kaianett v. Pajaprins E. Høitomt Leangen Travbane 0 23/6 - 04 / 4 2140 33,2 138
Terje Seielstad /Svingvoll E. Høitomt Biri Travbane 3 15/6 - 06 / 1 2100 31,0a 91
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Momarken Travbane 0 15/5 - 06 / 2 2140 br g 33
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Stensen Leangen Travbane 1 23/4 - 10 / 5 2140 32,6 81
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -0 -0 -0 -16 000
H.M. Norne Rose 4 Plass 70 000
12 år MØRKBR HP v.Norne H. Holm Bjerke Travbane 0 02/5 - 02 / 7 2160 33,3 g 232
e. Overskeid Ili v. Ilmin H. Holm Bjerke Travbane 0 30/11 - 02 / 8 1609 33,3a 124
Silje Hesland /Oslo H. Holm Bjerke Travbane 0 22/11 - 05 / 7 2160 32,1 516
G. Austevoll Silje Hesland H. Holm Drammen Travbane 0 11/5 - 04 / 4 2100 32,6ag 168
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 7 26/4 - 03 / 10 2160 30,7 750
5 2019: -8 -1 -1 -1 -2 -48 000 2018: -19 -3 -0 -0 -7 -61 000
Tangen Marte 5 Plass 144 000
5 år SVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Biri Travbane 0 13/7 - 04 / 10 2120 31,9 g 133
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder B. Steinseth Leangen Travbane 0 23/6 - 04 / 3 2140 33,4 g 444
Stall Ida Christine B. Steinseth Bjerke Travbane 0 09/6 - 08 / 5 2120 31,7 g 302
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Momarken Travbane 1 31/5 - 04 / 10 2140 30,7a 188
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 6 15/5 - 06 / 3 2140 31,5 225
6 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -3 -2 -6 -76 000
Kongs Nota 6 Plass 114 000
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 16/7 - 04 / 8 1700 29,5ag 473
e. Stjerne Svarta v. Pilmin L. Kolle Drammen Travbane 1 28/6 - 03 / 7 1700 32,1a 41
Kjell Sagedal-Jan Sagedal L. Kolle Momarken Travbane 4 02/4 - 07 / 11 2160 32,5 178
L. Kolle Kåre Andersen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 25/3 - 05 / 6 2120 33,4 338
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 15/3 - 05 / 5 2120 33,4 99
7 2018: -6 -3 -1 -0 -0 -53 000 2017: -5 -2 -1 -1 -0 -42 000
Kjekk Pila 7 Plass 95 000
14 år BRUN HP v.Skøiar H. Holm Bjerke Travbane 1 03/1 - 04 / 7 2140 32,1 57
e. Kjekk Sølvi v. Grans Trygg H. Holm Bjerke Travbane 2 20/12 - 02 / 1 2140 33,5 47
Jens Hæreid Jacobsen /Brandbu H. Holm Drammen Travbane 3 05/12 - 03 / 1 2100 31,9 g 51
H. Holm Jens Hæreid Jacobsen H. Holm Biri Travbane 1 24/11 - 04 / 3 2100 33,0 31
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane 0 06/10 - 08 / 11 2100 35,6 rg 52
8 2019: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -12 -0 -1 -1 -0 -10 000
Stjerne Jenta 8 Plass 66 000
8 år BORKET HP v.Tangen Scott D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/7 - 01 / 12 2100 33,0ag 895
e. Sol v. Troll Rigel Å. Tengsareid Biri Travbane 0 13/7 - 04 / 6 2120 34,4 g 214
Unni Mathisen-Tommy Mathisen H. Gulheim Momarken Travbane 0 19/6 - 01 / 5 2140 32,6ag 657
D. Dalen Håkon Gulheim (A) H. Gulheim Biri Travbane 0 08/6 - 04 / 5 2620 34,7 g 465
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Gulheim Momarken Travbane 3 31/5 - 04 / 7 2140 31,0a 544
9 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -17 -1 -1 -1 -4 -50 201
Pepp Jerka 9 Plass 86 043
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Momarken Travbane 0 31/5 - 04 / 4 2140 32,6a 173
e. Peppana v. Alm Svarten K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 6 24/5 - 03 / 9 1700 31,1a 571
Terje Aareskjold /Sandnes K. Ødegaard Åmål 5 11/5 - 02 / 3 2080 32,4 105
K. Ødegaard K. Ødegaard Momarken Travbane 0 02/4 - 07 / 9 2160 37,2 g 228
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 3 07/2 - 02 / 7 2160 34,0 215