<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 22:00 V4-4
SKOIES LØP
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige 25.001 - 80.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
11. Løp
Orange Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-6-2 Plass : 7-6-2

1 2018: -11 -0 -0 -1 -6 -24 000 2017: -8 -0 -0 -0 -8 -19 000
Jenny Lill 2140 1 Plass 48 000
5 år BRUN HP v.Bork Odin A. Berås Sørlandets Travpark 0 01/7 - 03 / 3 2140 32,6 409
e. Marina Lill v. Marine Svarten A. Berås Klosterskogen Travbane 5 07/6 - 04 / 2 2100 32,1a 147
Dagfinn Svantesen /Fevik A. Berås Klosterskogen Travbane 5 10/5 - 07 / 7 1700 30,4ag 435
A. Berås Dagfinn Svantesen A. Berås Sørlandets Travpark 0 15/4 - 07 / 6 2140 34,1ag 159
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Klosterskogen Travbane 4 08/3 - 07 / 7 2120 35,0 347
2 2018: -14 -1 -1 -5 -3 -60 000 2017: -8 -0 -1 -1 -5 -22 000
Nord Skade 2 Plass 82 000
5 år SVART HP v.Briskeby Philip E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 01/7 - 03 / 6 2140 29,7 196
e. Frøy Perla v. Krembest E. Høitomt Bjerke Travbane 3 20/6 - 09 / 6 2140 31,5 280
Ketil R. Solvang-Maria Markussen J. Eriksen Klosterskogen Travbane - 14/6 - 03 / 4 2100 dg a 410
Å. Tengsareid Ketil R. Solvang P. Johannessen Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 05 / 4 1609 32,0ag 739
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam P. Johannessen Sørlandets Travpark 6 13/5 - 07 / 7 2160 32,1 g 682
3 2018: -13 -0 -3 -1 -7 -49 500 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Songe Mai 3 Plass 70 500
8 år SVART HP v.Lome Kongen I. Olsen Sørlandets Travpark 5 11/7 - 01 / 3 2140 33,4 482
e. Eike Borka v. Bork Rigel P. Kals Klosterskogen Travbane 6 07/6 - 04 / 4 2100 32,4a 195
Rune Stea Christiansen-Grethe Andersen P. Kals Klosterskogen Travbane 4 10/5 - 07 / 4 1700 30,2a 200
P. Kals Rune Stea Christiansen P. Kals Sørlandets Travpark 4 15/4 - 07 / 4 2140 32,2a 181
Gull M/rødt sidefelt og ermer. K. Hauge Sørlandets Travpark 4 11/2 - 08 / 5 2180 36,9 g 78
4 2018: -10 -4 -0 -2 -3 -69 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
H.C. Blesen 4 Plass 69 500
7 år SVART V v.Bork Odin H. Holm Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 03 / 9 1600 35,3ag 27
e. Gam Lill v. Gam Vinter H. Holm Klosterskogen Travbane 1 14/6 - 03 / 12 2100 30,7a 17
Terje Norheim /Skien H. Holm Jarlsberg Travbane 1 01/6 - 05 / 2 1609 28,1ag 17
T. Solberg Terje Norheim H. Holm Bjerke Travbane 1 16/5 - 01 / 8 2140 29,5 336
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek H. Holm Klosterskogen Travbane 3 10/5 - 08 / 14 2120 33,7 g 107
5 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -6 -0 -2 -1 -1 -20 000
Fjellkos Jenta 5 Plass 63 500
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven J. Undem Sørlandets Travpark 0 17/12 - 02 / 7 2160 31,8 412
e. Gomnes Jenta v. Alm Rigel L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 04/12 - 02 / 2 2100 31,6a 48
Jan Wilhelmsen-Else Vigdis Wilhelmsen A. Berås Sørlandets Travpark 3 19/11 - 08 / 4 2140 32,0a 78
L. Kolle Jan Wilhelmsen J. Undem Klosterskogen Travbane 2 09/11 - 08 / 5 2120 33,3 31
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Undem Sørlandets Travpark 6 29/10 - 02 / 4 2160 31,7 285
6 2018: -14 -2 -2 -1 -2 -55 000 2017: -8 -0 -0 -0 -3 -7 000
Dag Eldmi 6 Plass 88 000
6 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) D. Dalen Sørlandets Travpark 0 11/7 - 04 / 2 2140 28,4a 582
e. Dag Mi v. Elding D. Dalen Sørlandets Travpark 2 03/6 - 02 / 8 2160 30,6 15
Tina Marie K. Kolstad-Audun Kolstad D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 24/5 - 03 / 4 1700 31,1ag 32
D. Dalen Arild Berås (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 10/5 - 07 / 6 1700 29,4a 53
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Sørlandets Travpark 3 15/4 - 07 / 5 2140 31,5ag 150
7 2018: -17 -5 -3 -2 -5 -148 000 2017: -6 -0 -1 -0 -4 -33 000
Misi Ø.K. 7 Plass 181 000
4 år SVART HP v.Spydermann Ø.K. T. Karlsen Sørlandets Travpark 4 11/7 - 01 / 7 2160 30,9 g 45
e. Odina Ø.K. v. Moe Odin V. Hop Jarlsberg Travbane 2 13/6 - 05 / 3 2120 29,4 55
Stall Davenskø V. Hop Bjerke Travbane 0 09/6 - 08 / 1 2120 31,2 g 41
B. Øksnevad B. Øksnevad Forus Travbane - 29/5 - 02 / 9 2040 dg a 28
hvit m/rød ø & ermstriper B. Øksnevad Sørlandets Travpark 1 15/4 - 07 / 7 2140 30,0a 59
8 2018: -11 -1 -1 -1 -4 -71 610 2017: -8 -0 -2 -0 -4 -40 488
Ludvig H.M. 8 Plass 112 098
4 år MØRKBR H v.Horgen Tore A. Akselsen Jarlsberg Travbane 5 13/6 - 05 / 12 2140 29,7 139
e. Smedheim Lita v. H.G. Balder A. Akselsen Klosterskogen Travbane 4 31/5 - 04 / 1 1700 27,9ag 15
Rune Hansen /Vrådal A. Akselsen Klosterskogen Travbane 1 24/5 - 03 / 8 1700 30,2a 214
A. Akselsen Petter Glittum (T) O. Østre Bjerke Travbane 0 16/5 - 10 / 1 2140 32,0 123
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv O. Østre Färjestad 3 07/5 - 10 / 1 2140 31,5 185
9 2018: -19 -0 -2 -4 -9 -69 500 2017: -9 -0 -1 -3 -2 -33 000
Kilestjerna 9 Plass 102 500
4 år MØRKBR HP v.Alm Taragon J. Eriksen Sørlandets Travpark 3 11/7 - 01 / 5 2160 30,7 g 40
e. Kilerosa v. Alm Hellin J. Eriksen Jarlsberg Travbane 5 25/6 - 08 / 4 2100 31,2a 168
Stall 1.2.3. Kile J. Eriksen Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 05 / 8 2120 31,9 311
J. Eriksen Åge Jan Kile J. Eriksen Sørlandets Travpark 2 13/5 - 07 / 9 2180 30,4 90
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 28/4 - 02 / 2 2140 31,7 554
10 2018: -13 -2 -2 -0 -2 -84 000 2017: -1 -0 -1 -0 -0 -17 000
Eikjærva 10 Plass 101 000
4 år MØRKBR HP v.Tekno Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 04 / 2 2100 29,7 50
e. Valle Jærva v. Järvsöfaks (S) P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 17/4 - 04 / 1 2140 29,2 20
Alf Torfinn Skeie-Jonny Kongevold Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 24/3 - 01 / 2 2140 34,8 g 20
E. Høitomt Jenny Thygesen (T) G. Mikkelsen Forus Travbane 1 20/3 - 04 / 2 2040 31,6 44
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 25/2 - 09 / 3 2160 32,3 159