<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:15 V75-6
V4-3
DD-1
NORGESMESTERSKAP FOR KALDBLODS
NORGESMESTERSKAP FOR KALDBLODS
Kaldblods 2609 m. Autostart.
For 3-15-årige hingster og vallaker minst 850.000 kr.
Premier: 250.000-125.000-75.000-25.000-15.000-(10.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-11-9 Plass : 2-11-9

1 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -15 162 2018: -18 -1 -5 -3 -7 -444 698
Smedheim Solan 2609 1 Plass 3 336 494
8 år BORKET H v.Bork Odin U. Ohlsson Solvalla 2 10/7 - 07 / 5 2140 23,1a 18
e. Lila v. Bokli Balder U. Ohlsson Hagmyren 3 01/7 - 08 / 8 1640 20,4a 140
Eirik Djuve /Sola U. Ohlsson Dannero 6 21/6 - 07 / 11 2660 24,6 50
M. Gundersen Jan-Olov Persson (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 5 10/6 - 10 / 7 1609 19,9a 689
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame R. Skoglund Solvalla 7 27/5 - 07 / 8 1640 20,8a 411
2 2019: -4 -1 -1 -2 -0 -290 000 2018: -13 -8 -2 -0 -3 -1 365 008
Odd Herakles 2 Plass 4 414 669
9 år SVART H v.Moe Odin A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 07/7 - 07 / 5 1609 19,8a 11
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Leangen Travbane 1 23/6 - 09 / 2 2140 23,6a 14
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes A. Akselsen Bjerke Travbane 2 10/6 - 10 / 3 1609 19,4a 54
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Solvalla 4 27/5 - 07 / 1 1640 20,2a 42
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Biri Travbane 1 06/5 - 09 / 7 1609 20,5a 17
3 2019: -3 -0 -3 -0 -0 -23 000 2018: -12 -2 -0 -2 -5 -213 491
Moe Svarten 3 Plass 2 509 050
12 år SVART H v.Åsajerven J. Bjerring Leangen Travbane 4 23/6 - 09 / 8 2140 25,5a 85
e. Moe Vilja v. Lyngsvarten J. Bjerring Bjerke Travbane 3 09/6 - 04 / 14 3180 24,5 61
Stall Eide-Vold J. Bjerring Jarlsberg Travbane 4 19/5 - 09 / 12 2120 22,5 171
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane 5 14/4 - 08 / 1 2140 24,3 301
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Klosterskogen Travbane 6 31/3 - 09 / 6 2100 25,0ag 219
4 2019: -7 -0 -2 -0 -3 -39 500 2018: -21 -3 -2 -2 -7 -270 500
Galileo 4 Plass 2 498 908
7 år SVART H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 07/7 - 07 / 8 1609 20,5a 170
e. Tangen Pia v. Lome Elden G. Flåten Momarken Travbane 1 30/6 - 06 / 2 2140 22,5a 25
Stall Galileo G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 19/5 - 09 / 10 2120 22,6 67
G. Flåten G. Flåten Biri Travbane - 06/5 - 09 / 1 1609 dg a 382
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Forus Travbane 3 21/4 - 03 / 6 1620 22,7 22
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -1 -0 -5 -2 -144 000
Tekno Jerken 5 Plass 3 253 740
12 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld E. Rennesvik Leangen Travbane 0 23/6 - 09 / 3 2140 28,1a 60
e. Jerkegnista v. Pilmingnist E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 4 25/11 - 07 / 10 2100 23,0a 75
Tor Brænden /Oslo E. Rennesvik Biri Travbane 4 04/11 - 10 / 12 2640 25,2 34
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 07/10 - 09 / 11 3180 24,1 23
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek H. Torvinen Turku 2 17/9 - 10 / 7 2100 22,2ag 67
6 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -67 560 2017: -16 -2 -2 -0 -4 -220 211
Steinfaks 6 Plass 1 502 898
7 år SVART H v.Spikeld P. Midtfjeld Årjäng 3 13/7 - 06 / 12 2160 22,6 180
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 6 30/6 - 06 / 12 2140 23,1a 151
Kreativ Transport AS /Eidsberg E. Høitomt Momarken Travbane 2 12/6 - 06 / 12 2200 24,0 26
E. Høitomt Ronnie Hansen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 09 / 13 2120 22,8 g 108
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Gundersen Bjerke Travbane 1 02/5 - 07 / 2 2100 24,3a 39
7 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -64 476 2018: -13 -4 -0 -2 -1 -413 913
Will Prinsen 7 Plass 1 544 898
6 år BRUN H v.Tekno Odin Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 30/6 - 06 / 5 2140 23,5ag 36
e. Willtilla v. Braute Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 09/6 - 04 / 11 3160 25,0 41
Kolbjørn Selmer /Trondheim Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 19/5 - 09 / 7 2100 22,9 21
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 14/4 - 06 / 11 2100 24,1a 66
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 31/3 - 06 / 8 2100 26,0ag 68
8 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -6 -3 -0 -1 -824 992
Myhreng Jerker 8 Plass 1 941 575
8 år SVART H v.Krageboen O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 30/5 - 08 / 14 2160 dg 28
e. Gulheim Seira v. Minpil O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane - 19/5 - 09 / 11 2120 dg 53
Stall Vent og se O. Mikkelborg Åby 1 28/4 - 03 / 15 2160 23,1 50
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 14/4 - 06 / 12 2100 24,1a 34
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 1 31/3 - 06 / 7 2100 25,2a 66
9 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -14 000 2018: -21 -0 -6 -1 -8 -389 724
Lex Lodney 9 Plass 1 965 807
11 år SVART H v.Millex O. Østre Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 07 / 4 1609 19,8a 149
e. Stranda Torill v. Spikeld O. Østre Leangen Travbane 2 23/6 - 09 / 4 2140 24,1a 125
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal D. Dalen Sørlandets Travpark 4 26/5 - 01 / 8 2180 22,9 50
O. Østre Gjermund Gravdal E. Høitomt Bjerke Travbane 2 16/5 - 09 / 5 2100 24,2a 43
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Biri Travbane 5 06/5 - 09 / 3 1609 21,4a 606
10 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -20 000 2018: -12 -4 -3 -0 -2 -313 783
Søndre Jerkeld 10 Plass 1 085 283
10 år BORKET H v.Mørtvedt Jerkeld P. Buer Jarlsberg Travbane 1 07/7 - 04 / 11 2640 24,0 70
e. Søndre Lill v. Atom Vinter R. Hop Bergen Travpark 1 21/6 - 03 / 9 2140 24,1 20
Stall Søndre P. Buer Bjerke Travbane 2 09/6 - 04 / 5 3140 25,5 241
P. Buer Jan-Eirik Bergesen P. Buer Jarlsberg Travbane - 19/5 - 09 / 2 2100 dg 196
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re P. Buer Haugaland Travpark 4 10/5 - 07 / 5 1800 26,2 72
11 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -2 -4 -4 -0 -730 971
Kleppe Slauren 11 Plass 3 632 595
10 år BRUN H v.Sundbo Kravall* (S) K. Djøseland Forus Travbane 2 17/6 - 05 / 9 2080 22,5 12
e. Gjømle Vinni v. Elding K. Djøseland Bjerke Travbane 3 10/6 - 10 / 1 1609 19,7a 149
Stall Slauragjengen K. Djøseland Solvalla - 27/5 - 07 / 6 1640 dg a 106
K. Djøseland K. Djøseland Bergen Travpark 1 05/4 - 07 / 5 2100 26,5a 10
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Klosterskogen Travbane 1 31/3 - 09 / 4 2100 23,9a 37
12 2019: -8 -0 -1 -1 -1 -46 974 2018: -25 -2 -2 -1 -6 -289 147
Pave Faks 12 Plass 1 173 182
8 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) V. Hop Årjäng 5 13/7 - 06 / 1 2140 23,5 23
e. Pave Eldmina v. Elding V. Hop Momarken Travbane 2 30/6 - 06 / 4 2140 22,6a 116
John Mogset /Storås V. Hop Leangen Travbane 3 23/6 - 09 / 6 2140 24,2a 278
V. Hop John Mogset O. Lindqvist Boden 1 16/6 - 10 / 6 2140 24,4 32
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Blekkan Bjerke Travbane 4 09/6 - 04 / 8 3140 25,6 583